folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Blade And Soul Tanıtımı Ve Close Beta Key

Blade And Soul Tanıtımı Ve Close Beta Key

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Client'ı çekiyorum oynayan mürid varsa server realm(varsa tabi) falan ona göre seceyim

طדṮ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek

Kimler oynuyor şimdi europe ta açıyorum hesabı 

Si vis pacem para bellum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

Organize olun oynayalım

!!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

dün gece indirdim kurdum 18 lvle geldim ve girdim 4. dungeondaki loot olayını görünce direk oyunu sildim. Wowun gözünü seviyim. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek

İndirmeye niyetlenen varsa indirmesin 

Premium almayacaksanız 40dk~60dk bekleme süresi veriyor :/

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    VEXTA bunu yazdı

dün gece indirdim kurdum 18 lvle geldim ve girdim 4. dungeondaki loot olayını görünce direk oyunu sildim. Wowun gözünü seviyim. 

hocam biraz acıklada ona göre bizde karar verelim

طדṮ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Arkadaşlar. Drop sisteminde biraz farklılık var. Yani bazı şeylerin önüne geçmek amaçlanmış hemen wow şahane gerisi bahane yapmayın olayın ardını düşünün :)

Tam olarak bilmemekle birlikte ki şu anda yeni indiriyorum oyunu oyundaki drop sisteminde eşyaya ihtiyacınız varsa ve aynı grupta ihtiyacı olan başka biri varsa aranızda açık arttırım oluyor yani wowdaki gibi iki kişi needlerse rastgele düşmüyor. 

Server konusunuda kafanıza takmayın dungeon find vs gibi durumlarda tüm serverlar ortak arama yapabildiğinden popülasyonu daha düşük bir servera geçebilirsiniz.

Yine aynı şekilde bu seviyede bir oyunada aylık ufak bir miktar ayırın sigaranıza alkolünüze verdiğiniz bir günlük para.

www.kriptopedi.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

Arkadaşlar. Drop sisteminde biraz farklılık var. Yani bazı şeylerin önüne geçmek amaçlanmış hemen wow şahane gerisi bahane yapmayın olayın ardını düşünün :)

Tam olarak bilmemekle birlikte ki şu anda yeni indiriyorum oyunu oyundaki drop sisteminde eşyaya ihtiyacınız varsa ve aynı grupta ihtiyacı olan başka biri varsa aranızda açık arttırım oluyor yani wowdaki gibi iki kişi needlerse rastgele düşmüyor. 

Server konusunuda kafanıza takmayın dungeon find vs gibi durumlarda tüm serverlar ortak arama yapabildiğinden popülasyonu daha düşük bir servera geçebilirsiniz.

Yine aynı şekilde bu seviyede bir oyunada aylık ufak bir miktar ayırın sigaranıza alkolünüze verdiğiniz bir günlük para.

bana 40 dk bekleme süresi verdi inat edip bekledim 10 dk sonra timeout yemişim bütün hevesim kaçtı.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    SinusX bunu yazdı
    Easx bunu yazdı

bana 40 dk bekleme süresi verdi inat edip bekledim 10 dk sonra timeout yemişim bütün hevesim kaçtı.

Hocam ebon hall'de karakter aç yada premium al. Böyle olması inan daha iyi 

www.kriptopedi.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı
    VEXTA bunu yazdı

hocam biraz acıklada ona göre bizde karar verelim

hocam beni hayattan soğutan olay aynen şöyle gerçekleşti.

1-drop düşüyor  5 kişi bidlemeye ( açık arttırma ) ya başlanıyor... ( amk  dungeondan düşen itemede para vercez o itemi açmak içinde anahtar kascaz ohooo. )
    neyse bid verelim vermesinede asıl ibnelik o eşyaya lazım olmadı halde sırf sana ibnelik olsun diye bidleyenler var  adam sürekli çıkıyo ben parayı bitirdim hala çıkıyo o item ona yaramıyor bana lazım. zaten para kasmak sıkıntı bide böle sikim sonik olaylara verince iyicene batışa geçiyon. Adamlar  ihtiyacı olmadı itemi bidleyerek alır yada  sen uzaya çıkana kadar bidler.Hacılar kısacası  oyunun pve kısmındaki drop olayından nefret ettim pvp de itemler nasıl veriyolar puanlamı ranklamı bilmiyom ama pvpsi zevkli yalan yok

2- pve de dungeonlar bildiğin kaos.  ben wowda alışmışım  1 tank 3 dps 1 healer taktik yapmalara felan.  burda herkes bama güme tanklayan kim heal atan varmı ? herkes kendinden sorunlu ne oldunu bile anlamıyon sürekli spawmlıyor adamlar bişiler.  aga dungeon dedin taktik kasılır CC atılır  kite çekilir  interrupt atılır   purge   sallanır  bilmem ne stack biriktilir. ben ne anlamdım bama güme girip bossu kesceksem .3 dk boyunca  20 hp ile gezdim bana hp basan olmadı partide healcı mı yok yoksa herkes kendimi heal atıyor neler oluyor bossdaki agro nasıl bana döndü niye tek yedim.tank kim ? ulan herkes dps bi tane tank bile yok lfr da. bide arkadaş  benim lvl 15 de dungeonı giriyim dedim  parti üyeleri  15-17-16-23     oyun bizi paat diye  21 lik dungenı salladı. 3 kişi sürekli tek yiyoz ?? bu ne biçim bir eşleşme sistemi ?.

3-quest sistemi fena değil beğendim martial haraketler felan çok hoş ( bide japonların sikim sonik lore anlatısı olmasa )

5-ui biraz sıkıntılı geldi gözüme ama editlenebiliyormuş  denemedim bakmak lazım

6-premium üyeliniyoz  yoksa  1 saat  bekliyonuz girişte amele gibi

7- yapacımlar pay to win  olmucak ödemeler sadece kozmatikte işe yarıcak dediler. dropları açmak için bi süre sonra key satın almak allahın emri haline geliyor. Daha boktanıda açtınız drop ne oldunu bilmeden açınyonuz. bi kılıç çıkıyor elinizdekizden 10 kat kötü

8-şehrin içinde karşı factiondan adam geliyor 2-3 kişi beni kesiyor ne guard var nede bana yardım eden biri dayak manyağa oluyosun base capta.

arkadaşlar görüşlerim bu şekilde. oyun gelecek vaad ediyolar lakin şu haliyle ben açıkcası oynamam. daha çok taktiksel zorlukları olan wow veya wild star tarzı oyunları seviyorum. bama güme dalak tarzı şeyler bana göre değil.

inceledim yerlerde hatalı söledim şeyler olabilir belirtiyim.

Not: oyun  290x ekran kartımda 4,5 ghz deki işlemcide full grafiklerde açık alanda  60-80 fps verirken combatlarda  15-18fps    sene olmuş  2016 ne diyimki

VEXTA tarafından 21/Oca/16 01:44 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 2765 Toplam Mesaj: 23
mmorpg