Bluestacks Mavi Ekran Hatası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Andy kurun. Bluestacks kapatsanız bile arkaplanda kafasına göre çalışmaya devam ediyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    mfe25 bunu yazdı
    Fatih54 bunu yazdı
    ruhii bunu yazdı
    Fatih54 bunu yazdı 
    genymotion veya windroy deneyin

arkadaşa katılıyorum genymotion iyidir. bi developer olarak sıkıntı yaşamadım. kapanma, yavaşlama vs hiç olmadı. oyunda da sorun çıkarmayacaktır heralde. virtualbox üzerinde çalıştığından sanal makina performansı verdiği söyleniyor forumlarda. 

Genymotion iyidir virtualbox üzerinden sanal android işletim sistemi gibi kullanılıyor eğer kullanmak istersen

Kurduğun Android versionuna göre Arm translator dosyasını kurucaksın sonrada sürüme göre gapps kurucaksın sonra tıkır tıkır

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zasox
    zasox's avatar
    Erkek

işlemlerden 2. işlevinide kapatıyom ama bazen işlemini sonklandırınca mavi ekran veriyor olayda bu andye bi bakıcam clash of clans çalıştırıyorsa kullanabilirim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zasox
    zasox's avatar
    Erkek

xamarin denedim oda vuritual box a kuruluyor k.b. bok gibi bişey klavyeden yazıyom yazıyı alttan ekran klavyesi filan çıkıyor çok saçma olmuştu nexsus un son sürümüydü dün yükledim onu

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

çok ısınıyo olabilir

Toplam Hit: 2218 Toplam Mesaj: 16