folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Bluetooth Dongle İle Masaüstü Pc'ye Kablosuz Kulaklık Bağlama

Bluetooth Dongle İle Masaüstü Pc'ye Kablosuz Kulaklık Bağlama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    317seref
    317seref's avatar
    Erkek

hocam bende tv icin ariyorum n11den ve hepsibura gibi olusumlarda arayacagin zimbirti taglarin su sekilde

-Bluetooth alici verici usb
    -Bluetooth transmitter

Model onerisinde bulunamayacagim cunku bende kullanmadim.

## sen istiyor duj verecek yüz daha
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

windows 7 de bluetooth ses olayı native desteklenmiyor. bi yerden crackli blue soleil bulup kur. onla bağla

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

@yolbulucu aynen dediğin gibi hocam ne yaptım ettimse hiçbir yerde bulamadım driverı dediğin programı buldum ama crackini yanlış yaptım kaldırıp tekrar kursam da host dosyasını ilk seferde düzenlemediğim için midir nedir anlıyor yazılım duplicate olduğunu regisry kaydını silcem off işin yoksa bi de şimdi onu araştır... program süper çalışıyor ama sadece 2mb lık ses transferine izin veriyor bu haliyle hayır satın alıcam siteleri çalışmıyor amk..

Troubles'll come & they'll pass
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı
    Nikoteen bunu yazdı

ne bileyim walla en son bluetooth adaptör kullandığımızda polifonik melodiler vardı :D o zaman alet bozuk sanırım çünkü eşleme yapmıyor saatin yanında da herhangi bir şey çıkmıyor ama alet bilgisayarımda c!nin altında gözüküyor. Transmitter ve reciever ayarı olan bir alet.

şu alet hocalar: 

https://urun.n11.com/fm-transmitter/bluetooth-50-stereo-ses-muzik-alici-verici-adaptor-P425346429

Sürücü gerekli değil diyor otomatik görmesi lazım. Bu alet bizim bahsettiğimiz aletlerden değil verici alıcı ayarı falan var. Normalde şunlardan oluyor

https://www.hepsiburada.com/dark-bluetooth-5-0-mini-dongle-usb-alici-dk-ac-btu50-p-HBV00000VCNBC

Çalışmıyorsa alıcı modunu da dene. Telefonla eşleştirmeye çalış telefondan bilgisayar hoparlörüne müzik gönder. Saatin yanına simge gelmiyorsa bluesoleil de dene.

Bende bi ara bakiniyordum hocam muzik film icin ama genelde yorumlarda herkes ses gecikmesinden sikayetci oldugu icin vazgecmistim. Sende durum nasil film izlerken gecikme yasiyor musun acaba ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

ulannn sonunda beee !!! Bütün gün buğraştım amk !

@Kreyzi hcam ggecikme olayı kalite ile ilgili diye söyledi bana kulaklığı aldığım yerdeki çalışan kaliteden kastı neydi bilmiyorum ama şu an bende herhangi bir sorun yok kablo ile taktığımda neyse kabosuzda da aynı.

Win 7 kullananlar için çözümü açıklıyorum nihayetinde :D Bir adet usb bluetooth dongle alın sonra da BlueSoleil'in sağlam bir full versiyonunu bulup kurun sakın ha cracklerken bir hata yapmayın yoksa registryden temizlemek için çok uğraşabilirsiniz benim gibi saatlerce makale okumanız gerekebilir olay aslında bu kadar basitmiş. Ben Zamunda.net'deki IVT.BlueSoleil.v6.4.249.0.Incl.Keymaker-EMBRACE 'yi kurdum bundan önce son sürümünü kurmuştum ama yanlış crackleyince dilim yandı registry kaydını temizledikten sonra bu versiyonu kurdum. Umarım birilerinin işine yarar harbiden ömrümden ömür götürdü :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

ulannn sonunda beee !!! Bütün gün buğraştım amk !

@Kreyzi hcam ggecikme olayı kalite ile ilgili diye söyledi bana kulaklığı aldığım yerdeki çalışan kaliteden kastı neydi bilmiyorum ama şu an bende herhangi bir sorun yok kablo ile taktığımda neyse kabosuzda da aynı.

Win 7 kullananlar için çözümü açıklıyorum nihayetinde :D Bir adet usb bluetooth dongle alın sonra da BlueSoleil'in sağlam bir full versiyonunu bulup kurun sakın ha cracklerken bir hata yapmayın yoksa registryden temizlemek için çok uğraşabilirsiniz benim gibi saatlerce makale okumanız gerekebilir olay aslında bu kadar basitmiş. Ben Zamunda.net'deki IVT.BlueSoleil.v6.4.249.0.Incl.Keymaker-EMBRACE 'yi kurdum bundan önce son sürümünü kurmuştum ama yanlış crackleyince dilim yandı registry kaydını temizledikten sonra bu versiyonu kurdum. Umarım birilerinin işine yarar harbiden ömrümden ömür götürdü :D

Hangi dongle kullaniyosun hocam ? Bi ara alip deneyeyim. Birde kulakligin hangisi ? Ben su xiominin budslarindan alip kullanayim diyorum aksamlari rahatlik olur diye.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

çözmene sevindim hacı. bazı bluetooth dongle ların ufak programı geliyodu yanında bağlanıyodun onla blue soleil gibi. ama artık windows 10 çıktı diye yazılım yollamıyolar heralde

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

@yolbulucu eywallah hocam

@Kreyzi hocam dongle markasız bişey üzerinde sadece v 5.0 yazıyor kullanım kitapçığında bile marka yazmıyordu tahminim belli  bir segmente kadar bunların alayı aynı yaa. Şu an kullandığımı 30tl ye aldım ama netten değil kulaklık da  fotoda yazan jabra mabra bişeyler yazıyor ya o, yalnız ben online oyun oynamıyorum hatta oyun oynamıyorum pcde ya da telefonda pubg tarzısesli anlık iletimdeki performasını bilemem ama kurup test edebilirim hiç pubg oynamadım gerçi ama denerim yani ?

Nikoteen tarafından 18/Eki/20 19:17 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 1680 Toplam Mesaj: 20
usb 3 usb 5 takmak masaüstü kulaklık bluetooh masaüstü