Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Merhabalar, aktif qcy t1 model kullanıcısıyım, cihaz ölmeye başladı ve yeni almak istiyorum ancak piyasada çok dandik mal var hangisini alacağımı şaştım. Taotronics in var bi gözüme kestirdiğim ama karar veremedim, siz kullandığınız ve önerdiğiniz cihazları linklerseniz sevinirim. En en önceliğim airpods un kaliteli çakmalarını almak, bulamaz isem diğer markalardan önerilenlerden birini almak istiyorum. 

Genel aradığım özellikler:

Gürültü engelleme olsun telefon görüşmesi yapıyorum, yuvarlak kulak içi değil de şekil olarak bacaklı airpods tarzı bişi olsun.

edit:

Şu elemanı da şuraya iliştireyim, güzel inceleme yapıyor, kulaklık konusunda bence en iyi inceleme yapan kanal:

https://www.youtube.com/user/war4z

dcpromo tarafından 24/Haz/21 20:22 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

daha  yeni aldım TaoTronics SoundLiberty 53 PRO USB-C tam bir fiyat performans 

kesinlikle tavsiye edeirm

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PersonalJesus
    PersonalJesus's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Taotronics Soundliberty 97 bundan bir tık daha iyi diye duydum 80 lira civarı fark var arada. Ancak bu da iyidir.

Üze Tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Güzel fiyata almışsın sen valla, 250 den aşağı bulamadım ben. Bu modelin ucu silikon değil de airpods gibi olsa direk alırdım en başından, silikon vakumladığından bi süre sonra rahatsız ediyor, airpods çok iyi oturuyor diye öncelik ona bakıyorum da çinden gelecek mala güvenemiyorum. Youtube da inceleyip aşırı beğenip linkleyenler var da o linkler de kırık hep bi bulamadım akla yatanı

https://www.teknosa.com/baseus-encok-w04-bluetooth-v50-tws-tamamen-kablosuz-kulaklik-beyaz-p-145070016?utm_source=akakce.com&utm_medium=comparison&v=1.19.1

Buna bi yükseldim

Yorumlara bakıyorsun ortası yok aq, ya anasını s2m çok kötü diyorlar ya çok iyi asjdf

dcpromo tarafından 24/Haz/21 17:41 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pirefosyönel Üye
    Queltos
    Queltos's avatar
    Erkek

Aldığımda bu fiyatta değildi. Aktif kullanıyorum çok memnunum. 

https://www.hepsiburada.com/soundpeats-trueair2-bluetooth-v52-tws-qcc3040-kulaklik-p-HBV00001CAO5C?magaza=teknospace

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

haylou t15 nasıldır bileniniz var mı ? öyle arada bir yürüyüşe çıkarken kullanmak için alayım diyorum şarj ömrü çok hoşuma gitti ama karar veremedim.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Ben ~500 civarina Panasonic almistim, bok gibi, en azindan listende o marka varsa cikarabilirsin. :)

vatandaşa kafam girsin!..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

samsung vb pahalı ürün denemedim ama diğer denediklerimin kesinlikle mikrofonu yetersizdi.

8 9 marka denedim gşdip airpods aldım. telefon konuşması süper.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

https://www.trendyol.com/kz/z1-pro-uyumlu-10mm-dinamik-suruculu-hi-fi-bluetooth-5-2-kablosuz-kulaklik-p-106938335?boutiqueId=61&merchantId=108338

Ben de bu eleman ile takılıyorum. Ben konuşmaya artı olarak çok fazla müzik dinlediğim için başka marka veya modellere bakmadan direk KZ'ye yönelmiştim. (Gönül Sennheiser istiyor ama kese razı değil. :)

Bunun dışında bir model kullanmadığım için kıyaslayamam ama trafik gürültüsü + maske olunca karşımdaki beni zor duyuyor, normal gürültülü ortamlarda sohbet çok rahat. Kulak içi ve kulak içindeki alanın tam kalıbına göre üretilmiş olduğu için cuk! diye yerleşiyor, düşme sorunu yaşatmaz. Gerisi Ürün açıklamasında var. Genel olarak memnunum.

Olumsuz yönleri ise; yanında gelen kulak içi silikonları beyaz şeffaf. Nedense bir uyuz etti, JBL kulaklığın siyah silikonları ile değiştirdim. Bir de kutudan çıkan 10 cm'lik Type-C kablo bozuk çıktı az daha iade ediyordum da bir telefoncuya girip çözdüm olayı.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

@Queltos biraz pahalı kaçıyor bana, 300 olsaymış düşünürdüm :S

@Kreyzi enes özen incelemişti sanırım bi bakın videolara utube dan

@telekom tersine öneri :D Güzel öneri ama :D Lenovo falan da denk geldi bakarken de başından beri bu piyasada lenovodur panasonic dir olmadığı için hiç ilanlara girmedim bile, bir ara asus muydu neydi çıkartmıştı söveni çoktu :D

@joe_black airpods da pahalı olmasa mesela 500 olsa eyvallah alalım da el insaf dedirtiyor fiyatı :D

@NaZi_ ilk defa gördüm bu markayı inceleyim bir

next next next install
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

lenovonun kulaklıkları vardı facebookta çok övüyorlardı bi ara

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 1764 Toplam Mesaj: 19
telefon kablosuz kulaklık telefon bluetooth kulak mavi diş