folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Boğaziçi PDR Mi Yoksa Hukuk Fakültesi Mi ?

Boğaziçi PDR Mi Yoksa Hukuk Fakültesi Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

MbK bunu yazdı:
    -----------------------------

he bu arada savcı ve hakim 1. derece olmuşsa 6 milyar maaş alıyo bilgin olsun :-) pdr'de 2 milyarmış ona istinaden söyliyim dedim :-)

olabiliyorsa olsun hakim olamazsa avukat oaclak mecbur avukat oluncada devletten ne akdar alacak ? Özelse hak getire..

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShyRain
    ShyRain's avatar
    Erkek

ikisinde de sonuç sana kalıcak öyle hayallere kapılma çevren yoksa olacaklar belli, avukat olucaksın büro açıcaksın hiç iş gelmiycek sonra birinin yanına giriceksin hadi sen haciz işlerine koştur çuçugum diycek 700 lira asgari vericek bunu anladıgında iş işten geçmiş olucak..

diğerinde de bilgim yok ama eminim türkiyede kesin aç kalıyorsundur..

En güzeli bırak boşver hiçbirini okuma ticarete atıl sen okula vericeğin parayla ticaret yap zengin ol
    DALGA GEÇMİYORUM amaç karnını doyurmak için para kazanmaksa ticaret öğren..

yoksa bi arkadaşın dedigi gibi 1 okul yılda 800 hukukçu mezun ederse türkiyede 80 okul x 800 ebesinin nikahı kadar  5 yılda sen okuyana kadar geçer türkiyanin yarısı hukukçu olur hahaha :))

Sen boşver bölümü okudu desinler diye gir birine Ama ticaret yap okulu sallama :))) Bu arada ikiside karizmatik değil çünkü türkiye hukukçu ve psikolog kaynıyor dostumm..

Karizma nedir Doktor , Pilot  ,  İş adamı  :))))

Computer Engineer/SyStem Analyst/ Coder ShyRain
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

ShyRain bunu yazdı:

ikisinde de sonuç sana kalıcak öyle hayallere kapılma çevren yoksa olacaklar belli, avukat olucaksın büro açıcaksın hiç iş gelmiycek sonra birinin yanına giriceksin hadi sen haciz işlerine koştur çuçugum diycek 700 lira asgari vericek bunu anladıgında iş işten geçmiş olucak..

diğerinde de bilgim yok ama eminim türkiyede kesin aç kalıyorsundur..

En güzeli bırak boşver hiçbirini okuma ticarete atıl sen okula vericeğin parayla ticaret yap zengin ol
    DALGA GEÇMİYORUM amaç karnını doyurmak için para kazanmaksa ticaret öğren..

yoksa bi arkadaşın dedigi gibi 1 okul yılda 800 hukukçu mezun ederse türkiyede 80 okul x 800 ebesinin nikahı kadar  5 yılda sen okuyana kadar geçer türkiyanin yarısı hukukçu olur hahaha :))

Sen boşver bölümü okudu desinler diye gir birine Ama ticaret yap okulu sallama :))) Bu arada ikiside karizmatik değil çünkü türkiye hukukçu ve psikolog kaynıyor dostumm..

Karizma nedir Doktor , Pilot  ,  İş adamı  :))))

bi hukukcu 700 lira maaşla çalışıyor diye bi hayal kuruyorsan bravo devam et böyle

hoca hukuk seç en iyisi o pdr biraz çevreye bakar eğer senin pederin çevresi varsa bi şirkette danışman olarak iş ayarlarsa sana kral iş

büyük şirketlerde 4-5 milyar arası maaşları var ve elemanların işten atılması ellerinde 

yok çevre yok diyorsan hukuk oku baro'da çalışırsın olmadı türkcelldi vodafoneydi ona benzer bi şirketin avukatı olursun yine 3-4 alırsın arabanı altına çekerler

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 12732 Toplam Mesaj: 34