folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Booking Üzerinden Para Kazanma

Booking Üzerinden Para Kazanma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Selamlar Cemaat..Yakın bir arkadaşım var ve Booking üzerinden para kazanıyor.Bana anlattığı kadarı ile sistem kısaca şöyle işliyor..Booking üzerinden ev ilanı veriyor ve o daireye rezerve alıyor(Farklı avrupa ülkelerinden)..Ancak rezervasyon için ne gelen var ne giden :)) Bahsi geçen ev Antalya'da 35 yıllık bakımsız sayılabilecek eski bir ev.Ancak düzenli olarak hesabına para yatırıyorlar.Bu işi yapan kişiler (yönlendiren kişler ) gelen paranın %75 ini kendileri alıyor..%25 i  bu arkadaşa veriyorlar.Booking tüm ödemeyi benim arkadşaıma yatırıyor kendisi içerisinden payını alıp kalanı işi yönlendiren kişilere gönderiyor.Burada sistem mantığı nedir ??  Kredi kartlrı ile onlar rezervasyon yaparak para mı tokanlıyorlar tam çözemedim.İşi yönlendiren kişilere sistemi anlat nerden geldiğini bilelim diyor yok sen ne yapacan diyip kesiyorlar.Arakdaşımın da ihtiyacı oldugu için bu işi yapıyor.Su an aynı eşrafdan 4 kişi yapıyor ve aylardır sorun yaşamıyorlar.

Konu selameti açısından gizli kalırsa sevinirim

SaNaL_AjaN tarafından 03/Oca/23 20:32 tarihinde düzenlenmiştir

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

patlattıkları kart üzerinden kiralama yapıyorlar parayı cukkalıyorlar.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Dolandırıcılık. Anadolu bir çok şehirde bu şekilde insanlar patlatıldı. İlk girenlerdensen parayı vurup çık. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

büyük dolandırıcılık geçen seneye kadar twich üzerinden yapıyorlardı bunu ortaya çıkınca patlattılar milleti. 

Bir gün gelir öttürürler.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı

Dolandırıcılık. Anadolu bir çok şehirde bu şekilde insanlar patlatıldı. İlk girenlerdensen parayı vurup çık. 

Yok hocam ben o toplara giremem ama girenler var maaelsef

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

büyük dolandırıcılık geçen seneye kadar twich üzerinden yapıyorlardı bunu ortaya çıkınca patlattılar milleti. 

Bir gün gelir öttürürler.

Twich konusunu cevheri güven uzun uzun anlatmıştı sanırım ona benzer konular

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Selamlar Cemaat..Yakın bir arkadaşım var ve Booking üzerinden para kazanıyor.Bana anlattığı kadarı ile sistem kısaca şöyle işliyor..Booking üzerinden ev ilanı veriyor ve o daireye rezerve alıyor(Farklı avrupa ülkelerinden)..Ancak rezervasyon için ne gelen var ne giden :)) Bahsi geçen ev Antalya'da 35 yıllık bakımsız sayılabilecek eski bir ev.Ancak düzenli olarak hesabına para yatırıyorlar.Bu işi yapan kişiler (yönlendiren kişler ) gelen paranın %75 ini kendileri alıyor..%25 i  bu arkadaşa veriyorlar.Booking tüm ödemeyi benim arkadşaıma yatırıyor kendisi içerisinden payını alıp kalanı işi yönlendiren kişilere gönderiyor.Burada sistem mantığı nedir ??  Kredi kartlrı ile onlar rezervasyon yaparak para mı tokanlıyorlar tam çözemedim.İşi yönlendiren kişilere sistemi anlat nerden geldiğini bilelim diyor yok sen ne yapacan diyip kesiyorlar.Arakdaşımın da ihtiyacı oldugu için bu işi yapıyor.Su an aynı eşrafdan 4 kişi yapıyor ve aylardır sorun yaşamıyorlar.

1. kredi kartı dolandırıcılıgı ? 

2.para aklama ?

3. para kaçırma ? 

Bu seılde para donduruyorlarsa patlarlar yakında girme , yabancı vatandaşsa birşey olmaz , bddk tarafından herseyda kayıt var , ha bırsey olmyor dıyenler sıstemden zeki degıl ; ) 

İşinde gücünde adamsın , bedava peynir fare kapannda olur , güzel sikerler , rüzgarın akışına doğru değişir işler :)

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

1. kredi kartı dolandırıcılıgı ? 

2.para aklama ?

3. para kaçırma ? 

Bu seılde para donduruyorlarsa patlarlar yakında girme , yabancı vatandaşsa birşey olmaz , bddk tarafından herseyda kayıt var , ha bırsey olmyor dıyenler sıstemden zeki degıl ; ) 

İşinde gücünde adamsın , bedava peynir fare kapannda olur , güzel sikerler , rüzgarın akışına doğru değişir işler :)

yok hocam benim o tarz sistemlerde işim yok sadece bu değirmenin suyu nerden geliyor onu merak ediyorum.Şükür işim gücüm sağlam bu tarz işlere girmem (işim yerimde olmasada girmem) ama emlak işi yaptığım için ister istemez insan merak ediyor.Emlak artık sadece ev kiralama/satış ile değil booking üzerinden müşteriler sorular soruyor o açıdan bu sistemin iyi kötü yanlarını da öğrenmek istiyorum doğrusu.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

bizim milletin aklığı hinliğe çalışmasada hayırlı vatan millet için çalışsa  ABD yi geçeceğiz.

avrupa cidden kıskanacak

:)

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

Yurtdışı kaynaklı da olabiliyor bana Airbnb de yurt dışından birisi de yazmıştı böyle böyle diye.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

olay sanki sıkıntılı gibi

Evrim içi mürit..laugh is live..
Toplam Hit: 1866 Toplam Mesaj: 21
booking