folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Booking.Com Her Rezervasyon İçin 15 Euro Kazanın

Booking.Com Her Rezervasyon İçin 15 Euro Kazanın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FireOfHeaven
    FireOfHeaven's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar, 

Belki görmüşsünüzdür internette ama yine de görmeyenler için paylaşmak istedim. Booking.com yeni bir kampanya başlattı, ben rezervasyon yaptığımda bana bir link geliyor eğer o linki kullanarak siz de rezervasyon yaparsanız (istediğiniz bir yerde ve istediğiniz bir zamanda) ikimiz de 15'er euro kazanıyoruz. Para direkt kredi kartınıza yatırılıyor, bonus olarak gelmiyor. Toplamda 150 euro'ya kadar kazanabiliyorsunuz. Yakın zamanda booking.com kullanıp 15 euro kazanmak isteyen arkadaşlar için linkimi paylaşıyorum, diğer arkadaşlar da paylaşırsa herkes birbirinden faydalanabilir diye düşündüm. İyi seyahatler herkese :)

https://www.booking.com/s/aziz0t00

bazen inanmak en büyük kumardır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

ben yapacaktım. dur deneyelm :D

edit: Yurt dışı ip ile girsem skntı olmaz de mi . Türkiyeye hizmet vermiyor sonuçta. 

Sıkıntı olmasın sonra. 

edit2: 

• Konaklamanız teyit edildiğinde € 15 geri alacaksınız!  :D
    livane tarafından 11/Nis/17 19:12 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek

Ben şimdi anlamadım, sadece rezervasyon yapıldığında mı bu miktar kartımıza yatırılıyor, daha sonra rezervasyonu iptal edersek sorun olmuyor mu?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hellaven
    Hellaven's avatar
    Erkek

Rezervasyonu direk otelle yapın daha fazla kazanın.Booking o parayı senden alıyor aslında :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    Hellaven bunu yazdı

Rezervasyonu direk otelle yapın daha fazla kazanın.Booking o parayı senden alıyor aslında :)

Ayni Otel booking de 91 tl. Kendileri 98 tl aliyor :)).

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek
    Hellaven bunu yazdı

yalan. dene bakalım otelin sitesinden yapmayı 2 kat fazla ödersin

He is finding himself.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hellaven
    Hellaven's avatar
    Erkek
    husnuweb bunu yazdı
    Hellaven bunu yazdı

Resimde bookingden yapılmış bi rezervasyon var.kırmızı ile işaretlenmiş alan müşterinin booking e ödediği komisyon.Oteli telefonla arayıp bookingi aradan çıkartıp daha ucuza rezervasyon yapmak mümkün..

beyninde bi kıpraşma olmuştur umarım.

Hellaven tarafından 11/Nis/17 19:20 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    PhYtOn bunu yazdı

Ben şimdi anlamadım, sadece rezervasyon yapıldığında mı bu miktar kartımıza yatırılıyor, daha sonra rezervasyonu iptal edersek sorun olmuyor mu?

konaklama teyit edildiğinde iade ediyor. 

23 euro ya otel rezervasyon yaptım. 15 euro iade edecek hadi bakalm. Ayın 25 ini bekleyecez artık :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FireOfHeaven
    FireOfHeaven's avatar
    Erkek

şöyle bir madde var arkadaşlar bilginize

• Bir rezervasyonun Referans Bağlantısına tıklanarak yapılmış olması ve rezervasyonun Booking.com'daki toplam ücretinin (konaklama birimindeki doğrudan konaklama sırasında ek olarak meydana gelen tüm ücretler hariç) Öneri Alan tarafından kazanılacak Referans Bonusu değerinden en az iki kat fazla olması durumunda, ilgili rezervasyon "Bonusa Uygun Rezervasyon" olarak kabul edilir. Booking.com, Öneri Alan başına bir Referans Bonusu için sadece bir adet Uygun Rezervasyon tanıyacaktır.

bazen inanmak en büyük kumardır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Hellaven bunu yazdı
    husnuweb bunu yazdı
    Hellaven bunu yazdı

Resimde bookingden yapılmış bi rezervasyon var.kırmızı ile işaretlenmiş alan müşterinin booking e ödediği komisyon.Oteli telefonla arayıp bookingi aradan çıkartıp daha ucuza rezervasyon yapmak mümkün..

hocam dediğin iyi güzel hoş da 18 ülkeye gittim 16 sında bookingden hostel ayarladım 2 sinde hostelworld'den.Her gittiğimizde adamlara fakeden önden diğer arkadaşı yollaıyp sorduk bookingin 2 katına yakın fiyat çektiler.yani ben ne zaman rezervasyon yapsam ucuza geliyor.komsiyonu da varsa helali hoş olsun

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hellaven
    Hellaven's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı
    Hellaven bunu yazdı
    husnuweb bunu yazdı
    Hellaven bunu yazdı

hocam dediğin iyi güzel hoş da 18 ülkeye gittim 16 sında bookingden hostel ayarladım 2 sinde hostelworld'den.Her gittiğimizde adamlara fakeden önden diğer arkadaşı yollaıyp sorduk bookingin 2 katına yakın fiyat çektiler.yani ben ne zaman rezervasyon yapsam ucuza geliyor.komsiyonu da varsa helali hoş olsun

Hocam otele bookingdeki fiyatınız bu boşyere bookinge komisyon vermeyelim siz daha uyguna fiyat verirseniz sizden yapalım diye giderseniz daha uyguna yaparlar.Her yerde tutmayabilir ama denemekte fayda var.En azından biz böyle yapıyoruz.Gecenlerde bookingde 422tl lik odayı 200 tl ye verdim.

Toplam Hit: 2041 Toplam Mesaj: 12
booking