Boombox Karşılaştırma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

selams müridcanlar

trendyolda ayakkabı vs bakarken teknoloji indirimlerini gördüm ne zamandır boombox alasım vardı ama malum kur mur derken istediğim cihaz şuan 1500 bandında ilerliyor ona o kadar para veresim yok. 

muadil cihazlar buldum ama nette pek inceleme karşılaştırma yapan göremedim aşağıda ki cihazlardan satın almış olan veya denk gelmiş olan var mı önerir misiniz?

https://www.trendyol.com/powerway/kirmizi-tasinilabilir-ses-bombasi-ses-topu-bluetooth-hoparlor-speaker-wrx01-p-4025192?boutiqueId=315543&merchantId=106541

https://www.trendyol.com/soundlogic/soundlogic-ledli-bluetooth-hoparlor-sl-87-p-4661512?boutiqueId=315825&merchantId=107439

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

Bakalım bir tek ben mi b.mb.k karşılaştırma olarak anlayacağım başlığı. Kötü ürünlerin karşılaştırması gibi birşey sandım hocam :)

Titanyumun gücü adına!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı

Bakalım bir tek ben mi b.mb.k karşılaştırma olarak anlayacağım başlığı. Kötü ürünlerin karşılaştırması gibi birşey sandım hocam :)

hocam zaten karşılaştırma biraz öyle olacak sanırım 

ben JBL charger istiyorum +1k bandında ürünleri bunlar 90 100 lira yani boktan bi karşılaştırma çıkabilir sitede ürün çok iyi çok güzel yazmışlar ama inanmadım açıkcası 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

bi up olsun ona göre bugün sipariş vericem 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

LG pk3 al haci biraz daha koyabiliyorsan üstüne.

bak bu baktığın aletler 2wat, 5wat falan. pk3 , 16 wat. ve sesi inanılmaz kaliteli ya.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı

+1

bu arada hocam görüntüleri bile çok dandik bana aldıktan bir kaç sonra bozulur gibime geliyor

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    arkinfes bunu yazdı
    Yazilimci bunu yazdı

+1

bu arada hocam görüntüleri bile çok dandik bana aldıktan bir kaç sonra bozulur gibime geliyor

hocam benimde büyük beklentilerim yok ama bakalım verdim sipariş youtubeda inceleme vs gördüm tam bir f/p cihazı demişler ortak ağızdan firma girdirmediyse yorumları :W

bakalım pazartesi gelir sanırım ürün elime incelemesini yapar buraya yazarım

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

bende anker'in soundcore Pro modeli var. Şahane ses veriyor. Bass, tiz, mid hepsi çok iyi.

Şu model de uygun fiyatıyla pro modelini aratmaz. İkisini de deneme imkanım oldu. https://urun.n11.com/subwoofer/anker-soundcore-6w-bluetooth-hoparlor-P229742550

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

abi bunlar jbl çakması ve cok kotu bunları alacagına teknosanın kendi ürünü var cok benzer yine markalı çin malı onu al bari

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

selam hocalar 

perşembe günü sipariş vermiştim ürünü cuma geldi hemen

malzeme kalitesi fiyatına göre gayet güzel geldi bana baştan savma kalitesiz gibi durmuyor zaten ele vs alınca anlıyorsunuz

üstünde ki tuşlar biraz yersiz olmuş - / + ya basınca ses artcak diye beklerken track değiştiriyor bence bu eksi olmuş

cihaza aux,micro usb, ssd girişleri mevcut ayrıca dahili radyosu da var 

gelelim ses kısmına 

cihazda benim kulağıma gelen hafif bi tizlerin yetersizliği ve bass anlamında zayıflık mevcut onun dışında ses kaliteli ve düzgün geliyor 

son seste cihazda bassın eksikliği ve tizlerin hafif zayıf kalması bazı şarkılarda bozulma yarattı. tabi bunu belki bu kadar ses ve müzikle haşır neşir olmayan biri belki anlamazdı ama bu durum mevcut

cihazı 81 liraya 3 taksitle trendyoldan aldım n11de aslında 59 lira peşin de satıyordu ama daha önce n11den ürün almadığım için tercih etmedim

bana göre cihaz fiyatına göre oldukça yeterli beklenenleri karşılıyor 

ucuz yollu performans cihazı yorumlarını şimdi bende anladım adamlara hak verdim

ps: aldığım ürün 

https://www.trendyol.com/powerway/kirmizi-tasinilabilir-ses-bombasi-ses-topu-bluetooth-hoparlor-speaker-wrx01-p-4025192?boutiqueId=315543&merchantId=106541

DaSpOnGe tarafından 17/Haz/19 12:34 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 1819 Toplam Mesaj: 16
music boombox key of soul ses kutusu