folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bosna Hersek - Türkiye

Bosna Hersek - Türkiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

nası  yenildik aq ben anlamadım 

maça  bakmadıım  için  yorum  yapamıyıom

matematik24.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ne soylenebilir ki. $aban'in golden ba$ka katkisi yok ama 90 dakika sahada. Ligin en cok gol atan 2 turk oyuncusundan biri son 20 dakika giriyo, digeri hic girmiyo. Ru$tu hazir deil. Takim kar$isindaki rakip kadar hirsli deil. Onlar bizim oyunumuzu bozarken biz aynen devam ediyoruz. Rakip de biraz $ansli olunca yeniliyoruz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Biz Turk Milleti olarak safiz ,Binlerce Turk taraftarinin oldugu bolumde yuzlerce Bosna bayragi varken ,binlerce bosna taraftarinin arasinda 1tane Turk bayragi yoktu...Birileri ogrenmeli sanirim ,kardes devlet,kardes millet kavrami cok uzakta kaldi artik...Nesil yenileniyor ,dedelerimiz nenelerimiz hassastir bu konularda ama devir degisti hacilar...ayrica futbolda kardeslik olmaz herkes gordu sanirim :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    atvde de maç ayrı bi guzel oluyo goruntu sesten 5 dakka sonra gelıo

çocuktum,büyüdüm
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    içimizde patladı ne denebilir ki başka :S adamlar norveçi deplasmanda yendi biz adamları küçümsüyoruz :S ztn eurovisionda da düşük puan verdi ipneler :) kardeşlik mardeşlik tanımıyo yeni nesil :) ama çıkarız her türlü :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:
    -----------------------------
    Biz Turk Milleti olarak safiz ,Binlerce Turk taraftarinin oldugu bolumde yuzlerce Bosna bayragi varken ,binlerce bosna taraftarinin arasinda 1tane Turk bayragi yoktu...Birileri ogrenmeli sanirim ,kardes devlet,kardes millet kavrami cok uzakta kaldi artik...Nesil yenileniyor ,dedelerimiz nenelerimiz hassastir bu konularda ama devir degisti hacilar...ayrica futbolda kardeslik olmaz herkes gordu sanirim :)

1 tane vardi :) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    dalga gecer gibi kadro cikarmislar maca:) formsuz rüstü... inatci saban.. hadi oynattin madem ne diye 90 tutuyosun sahada onu anlamiyom ben. tuncayda bu macta dayaniksizdi. adam bir koyuyo tuncay yeri öpüyo:) ama oda sahada kaldi epey. arda nin güzel oynununa ragmen cikarildi. sabrinin deli dana gibi preslerine ragmen cikarildi. be hocam sabani cikarip ümiti alsana yaws:( birde dikkat ettim hala ayamizda topu tutarken heyecan ve bocalama yasiyoruz. ne zaman düzelecek bu durum. birde bosnanin sert hareketlerine hakemin es gecmesi zaten az cok belirginlestirmisti.  bosna zaten taktigi önceden belliydi geri cekilll beklee bekleee ataga kalk vur....... ki son golde zaten gol geliyorum demisti korner kulanilirken geliyommm diye bagiriyodu. ahh rüstüü bee süpermen gibi ucuyon ama topu unutuyon a.q. hüseyin cimsirin ne isi var abi orda ya hava topundan baska bisi yapmiyo. ne diyim ya:( adamlar top oynamadan yendiler bizi. pas ve topu tutma oranina ragmen bizimkilerin bu maci alamadigina inanmak zor. bosnalilar mi kardes devlet :)) adamlar ellerinden gelse sakir sakir zkecekler bizi:) sokarim böyle kardes devlete..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek

Bizde Kötü Oynadık Karşı Takımda, Maçın Hakkı BeraberLikti Ama MaLesef HakediLmemiş Bir MağLubiyet aLdık.

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

cagatay09 bunu yazdı:
    dalga gecer gibi kadro cikarmislar maca:) formsuz rüstü... inatci saban.. hadi oynattin madem ne diye 90 tutuyosun sahada onu anlamiyom ben. tuncayda bu macta dayaniksizdi. adam bir koyuyo tuncay yeri öpüyo:) ama oda sahada kaldi epey. arda nin güzel oynununa ragmen cikarildi. sabrinin deli dana gibi preslerine ragmen cikarildi. be hocam sabani cikarip ümiti alsana yaws:( birde dikkat ettim hala ayamizda topu tutarken heyecan ve bocalama yasiyoruz. ne zaman düzelecek bu durum. birde bosnanin sert hareketlerine hakemin es gecmesi zaten az cok belirginlestirmisti. bosna zaten taktigi önceden belliydi geri cekilll beklee bekleee ataga kalk vur....... ki son golde zaten gol geliyorum demisti korner kulanilirken geliyommm diye bagiriyodu. ahh rüstüü bee süpermen gibi ucuyon ama topu unutuyon a.q. hüseyin cimsirin ne isi var abi orda ya hava topundan baska bisi yapmiyo. ne diyim ya:( adamlar top oynamadan yendiler bizi. pas ve topu tutma oranina ragmen bizimkilerin bu maci alamadigina inanmak zor. bosnalilar mi kardes devlet :)) adamlar ellerinden gelse sakir sakir zkecekler bizi:) sokarim böyle kardes devlete..

Turk insanini seviyorum abi ,iste tipik bir Teknik Drektor egosunu tatmin eden murid ,yok dalga falan gecmiyorum ha ,cogumuz boyleyiz abi,cagatay super yazmis kadro isini :) hepimizin yaptigi yorumlar bunlar :D 

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    persian bunu yazdı:

Bizim Türkler hiç bir zaman bizi rahatlattırmayı sevmezler kesin galip gelemiyip yine ter attırırlar bize :)

Benim tahminimce maç berabere biter..

Hakan şükür önceden oynatıldı diye karşı çıkanlara bende karşı çıkardım ama artık yeter yahuu o kadar forvet var hala ayakta duramıan hakannn.. Top yine bi yerine çarpar girer mirer kahraman ederler oynmaya devam eder ona yanıyorum..

Fatih terimle hakanın kesin bi şeyleri var gay ilişkisimi var ne var anlamadım ama kesin bişiler varrrr...

Müneccin olmaya gerek yok:( Her zamanki bizimkilerin klasiği yenseler gitmeyi garantilicezz ama nerde... :(

Maçı yenseydik kral attı,hakan attı olucaktı gazetelerde ama deve 80dk boyunca ruh gibi gezindi... Sakatlıktan çıkmış ardayı oynatıo(yinede iyidi),rüştü aynı bi dert.. Hadi hakanı oynatıon e gözünü sevdiğimini bare çıkarr adamı.. Tuncay yine eski karı tuncaya dönmüş..Bi şutu vardı kaleye varana kadar adamlar 2dk kazandı.. Servet yine aynı deve servet.. İbrahim üzülmezin bu kadar sıçtığını ilk kez gördüm.. Ümit karan kafayı vursa kaleciyide içeri sokucak şow yapma peşinde.. Yıldıray gibi bi adam sonradan oyuna giriyor.. BU kadar şeye bide ilk yarı biterken gol yiyoz :S

Norveç ve Yunanistan maçlarını Allah yardımıyla kazandık ama çekirgeye 3.cüyü sıçratmazlar:( Fatih terim bu kafa yapısını değiştirmezse boku yedik. Bekleki hakan bi yerden uçucak vurucakta gol olucakta..

Toplam Hit: 4630 Toplam Mesaj: 42