folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Böyle Bir Doğum Mümkün Mü ?

Böyle Bir Doğum Mümkün Mü ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Yıllardır bende dahil herkes annenin doğum sırasında cok büyük acı çektiğini biliyoruz.Ama videoda kadın normal bir sekilde yürürken bebek düşüyor.Kadında bebeğe bakıp yoluna devam ediyor.Bu videodaki insanların anormalliğini geçtim benim merak ettiğim ayaküstü bebek nasıl doğdu kadında ağrı sızı yokken.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/78203/yolda-cocuk-dusurup-devam-etmek/fbwatch?error_reason=user_denied&error=access_denied&error_description=The+user+denied+your+request.#_=_

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

teksas katliamında mümkündü

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Daha çok gençsin öğreneceğin çok şey var, 

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

Bu yoruma katilmamak elde degil....

"
    lan nasıl doğum öyle o. bunun göbek bağının kesilmesi gerekmiyor mu? fıyt diye kayıyor devam ediyorlar. normalde bebeğin de tıkırt tıkırt sürüklenerek arkalarından gelmesi gerekiyordu. bence...

bebek zaten doğmuş. bunlar da bebeciği bir yerlere (yüksek ihtimal cami avlusuna) bırakmaya gidiyorlar. yolda kameralar filan görmesin diyerek de çocuğu ananın içine sıkıştırmışlar. takırt tukurt yürürken çocuk fıyıt diye yere düşüyor.

- aboovv kız düşürdün bebeği!!
    la durun durun almayın. zaten 5 dakika sonra yine bırakacaz??
    (south park sessizliği...)
    hem yerini de sevdi hadi gidek." 

aglancak halimize guluyorum... :))

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

Yok ya olmaz öyle birşey inanmıyorum . tereyağından kıl çeker gibi doğummu olur :D

Bu videodan sonra akp yönetimi sezeryanla doğumu  kaldırdı artık yüreyerek doğurma egsersizleri yapılan merkezler açacağını söyledi .

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Kordon bağı?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

şimdi haberlerde sölediler bu kadın yakalanmıs ve doğumu orda yapmamış.Zaten cocuk dogmus buda koynuna alıp giderken cocuk düsmüs yere.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Böyle bir Doğumun mümkün olmayacağı zaten orta da beynini şey ettiğim gazeteciler tv kuruluşları da cahil insanlara bunu idrak etirmeye çalışıyor. nasıl bir ülke olduk abi biz :(

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnt
    cnt's avatar
    Erkek

16 yaşındaki kız bebeğinin babasını bilmiyor nasıl bir toplum olduk

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

2 3 aylık bebeğin düşüğü bile ağrılı oluyoken koca bebek çıkacağını hayal etmeye bile kalksan o zeytin kadar yerden mümkün olmadığını anlarsın aslında ,))

dewdim dewrildim geldim
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
Toplam Hit: 4286 Toplam Mesaj: 38