folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Böyle Bir Piçe Ne Yapılır

Böyle Bir Piçe Ne Yapılır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    zone bunu yazdı

hacı bu bir ihtimal.. olabilirde yani.. konuyu gizlemeliydin orda büyük yanlış yapmışsın
    2.yanlışıda adamın numarayı vererek yapmışsın.. ne savcılığa gidebilirsin nede öç alabilirsin.. numarayı sildirsen bu sefer
    1 sıfır yine yenik durumda olacaksın ;) bence öç almadan önce yaptıklarını temizlemen lazım ki elinde koz olsun hacı :)

gerçi haklısın konuyu gizlemem gerekiyordu  ama kafa beyin kalmadıki. 

Telefona bakmaktan yazı yazmaya yetişemiyorum o derece yani..

Neyse şimdi gelelim konuya bende aynı sitede adamın numarasını verdim ve buradan yorumumu silemiyorum malesef.

Yani şunu öğrenmek istiyorum, ben değilde adam giderse savcılığa ne gibi bir yaptırımda bulunabilirler bana bir fikrin varmı ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı
    zone bunu yazdı

hacı bu bir ihtimal.. olabilirde yani.. konuyu gizlemeliydin orda büyük yanlış yapmışsın
    2.yanlışıda adamın numarayı vererek yapmışsın.. ne savcılığa gidebilirsin nede öç alabilirsin.. numarayı sildirsen bu sefer
    1 sıfır yine yenik durumda olacaksın ;) bence öç almadan önce yaptıklarını temizlemen lazım ki elinde koz olsun hacı :)

Neyse şimdi gelelim konuya bende aynı sitede adamın numarasını verdim ve buradan yorumumu silemiyorum malesef.

Yani şunu öğrenmek istiyorum, ben değilde adam giderse savcılığa ne gibi bir yaptırımda bulunabilirler bana bir fikrin varmı ?

git ver savcılığa görsün ebesinin çorabını (konu gizli değil diye sövemiyorum :(

ebenin çorabını görürsün
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

savcılığa ver tabi ama, sen de aynısını yapmışsın. Bu durumda ne olur bilmiyorum haklıyken haksız duruma düşermisin? 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek
    kaanstain bunu yazdı
    CEO bunu yazdı
    zone bunu yazdı

git ver savcılığa görsün ebesinin çorabını (konu gizli değil diye sövemiyorum :(

ebenin çorabını görürsün

kaanstain dediği gibi ebenin çorabını koklatırlar hocam.. onun verdiğini de kanıtlayamazsan karışır..

şöyle ki ikna ederse der ki benim numaramı vermiş durum çakmasın diye kendinin numarasını da vermiş tarzında..

biraz saçma gibi ama yurtta kaldıysan bilirsin gece birilerinin suratını boyarlar durum anlaşılmasın diye yapanlar kendi suratlarınıda boyarlar :D o hesap.. yada aynısını sen  ona diyeceksin..

iş yaş.. durumlar karışık..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clickanddie
    Clickanddie's avatar
    Erkek

bence o piç dediin herifi dövemeyeceğin için gitmekten kaçınıyorsun aksi halde kendimi yerine koyuyorum ve buraya yazmaktansa biletimi keser gidip ağzını yüzünü elini kolunu kırar sağ achilius undan iple ağaca bağlar akşamında da geri dönerdim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    Clickanddie bunu yazdı

bence o piç dediin herifi dövemeyeceğin için gitmekten kaçınıyorsun aksi halde kendimi yerine koyuyorum ve buraya yazmaktansa biletimi keser gidip ağzını yüzünü elini kolunu kırar sağ achilius undan iple ağaca bağlar akşamında da geri dönerdim

aynen ben bilet kesmezdim ama piçinkini kesip ağzına verirdim

İts My Life. NOW or NEVER
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

beyler ben şunu öğrenmek istiyorum bu numaramın olduğu sayfaların güvenilir bir şekilde mirror'unu nasıl alabilirim ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

http://www.filmsitesi.net/iletisim

mesaj at sildir mesajı

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı

http://www.filmsitesi.net/iletisim

mesaj at sildir mesajı

hocam sabahtan beridir en az 10 tane mesaj attım yok adamlar hiç sklemiyorlar bile.. 

Deliricem mk kerane telefonunu geçti benim hat..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Savcılığa ver akıllanır bundan sonra,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 7600 Toplam Mesaj: 49