folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Böyle Birisiyim - Ufak Anket -

Böyle Birisiyim - Ufak Anket -

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Merhaba Hocalar , Lütfen size uygun olan seçeneği belirtin..

Bir şey veya bir olay olduğunda ;

a) Takıntı hastasıyım. Sorun çözülene kadar sürekli düşünürüm. Hatta uykuya dalarken bile sorunu çözmek için yol ararım.

b) Çok fazla kafaya takmam , akışına bırakırım. Elbet bir şekilde çözümü olacaktır.

c) Vurdum duymazımdır. Zerre umrumda olmaz. Olduysa oldu ne yapalım yani ölelim mi ?

d) Yukarıdaki şıklar bana uygun değil / kendim belirteceğim ( Belirtiniz )

Teşekkürler..

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OverLord
    OverLord's avatar
    Erkek

Çok kötü bir durum ama kesinlikle a

Bildiğini Bilenin Arkasından Gidiniz Bildiğini Bilmeyeni Uyarınız Bilmediğini Bilene Öğretiniz Bilmediğini Bilmeyenden Kaçınız.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

duruma bağlı ya

a ve b karışık 

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

A - b

vatandaşa kafam girsin!..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

A) idi ama artık değil, o derece sorunlara dikkat ettim de, genel de kendileri çözülmek istemeyen sorunlar oluyor, sen sanıyorsun ki senin hatan halbuki değil, karşı tarafın planı hepsi. O yüzden sorunu boşverip. Kendimi kurtarmaya çalışıyorum artık.

"Boku ne kadar karıştırırsan, o kadar kokar!" derdi Babaannem

rahmandaburda tarafından 11/Şub/20 12:11 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

b) heleki bide benim açımdan düşününce hiç kafaya takmam. herşey olacağına varır. kaderinde  ne yazıldıysa mutlaka olur (;

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Up..

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

d- her zaman ve her durum için değil, ama çoğunlukla; ilk karşılaştığında çözmeye çalışırım, baktım olmuyor, sonra defaten dönmek üzere bırakırım. defaat kaç kez olur bilmiyorum, ama en sonunda, eeeaah der, salarım. ^^`

~@~

@RahmanDaBurada bence sen de d şık'kındasın. ^^`

RitmFarbRacourci tarafından 18/Kas/20 10:22 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 725 Toplam Mesaj: 8
takıntı anket