folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Böyle Konser İzlemediniz.

Böyle Konser İzlemediniz.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Herkes onu dinliyor, onu konuşuyor, turnesinin konser biletleri 'yok sattı'; internette 'en çok dinlenenler' arasında...

Japonya'nın yeni yıldızı 3 boyutlu hologramı oluşturulan ve kendisine ses 'inşaa edilen' anime karakteri Hatsune Mitu.

GERÇEK DIŞI ŞARKICI!
    Japonya'da son teknoloji yardımı ile 3 boyutlu hologramı oluşturulan anime karakteri Hatsune Mitu, ülkenin en popüler şarkıcısı oldu.

Crypton Future Media tarafından üretilen hologramın çıktığı ulusal turnede tüm konserlerin biletleri yok sattı.

KONSERE GİDEMEYEN BİLGİSAYARDAN İZLİYOR

16 yaşında bir kız görünümündeki Hatsuna Mitu'nun sesi, Japon şarkıcı Saki Fujita'dan alınan ses örnekleri ile yaratıldı.Fujita'ya Japonca'da bulunan her ses teker teker farklı tonlarda söyletildi ve daha sonra bu örnekler bilgisayar ortamında birleştirilerek Mitu'nun şarkıları oluşturuldu. Hayranları internet üzerinden satın alabilecekleri bir program sayesinde Mitu'nun performanslarını bilgisayar ekranlarından izleyebiliyorlar.

http://video.haberturk.com/video/index/45077

Oha olaya bak arkadaş adamlar aştı bu işi

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Süper gerçekten...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Yabancı sitelerde de var bu haber ama japon kaynaklı asparagas bir haber de olabilir. Hologram teknolojisinin bi anda patlaması bana saçma geliyor. Önce ufak ufak holografik denemeler çıkıp teknolojinin yavaş yavaş gelişmesi gerekiyorken (robot teknolojisinde olduğu gibi), bir anda holografik konser veriyoruz demeler biraz saçma geldi. Tamam görüntüler de var ama holografik görüntüyü yapanlar after effects kullanmayı da bilir herhalde..

Kısacası inanamıyorum bunun gerçek olduğuna.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

harika.

Break Dance Bboy MaxeL
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

youtube izlemiştim. banada önce asparagas geldi ama araştırdım adamlar yapmış .youtube  nasıl yapıldını anlatan vidyolar mevcut

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    oha aq ichigo nun döğüşünü yapsalarda bizde gitsek :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Amma şaşırmışsınız ha ortada bir şey varmış gibi ekrana yansıtmışlar 3d bi çizimi, :))))

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kazekage
    Kazekage's avatar
    Erkek
    Oha Ya Süper ötesi bayıldımlan Birazda Ürkütücü Sonuçda Gerçek Olamayan Bir şeyi Deli gibi sevme Fikri Acaip geldi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NonStop
    NonStop's avatar
    Erkek

Ula ne buluyolar şu boktan kızda anlamıyorum :D Her ne tarafı tatlı olsa ne yazar.Son zamanlarda zaten iyice popüler olmaya başladı gerek Türkiyedeki anime severler arasında gerek yabancılarda.MEraktan bi şarkısını dinleyeyim dedim tamamen zaman kaybı.

Bu arada Hatsuna Mitu değil Hatsune Miku olucak.

darker than black...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByLoading
    ByLoading's avatar
    Erkek

NonStop bunu yazdı:
    -----------------------------

Ula ne buluyolar şu boktan kızda anlamıyorum :D Her ne tarafı tatlı olsa ne yazar.Son zamanlarda zaten iyice popüler olmaya başladı gerek Türkiyedeki anime severler arasında gerek yabancılarda.MEraktan bi şarkısını dinleyeyim dedim tamamen zaman kaybı.

Bu arada Hatsuna Mitu değil Hatsune Miku olucak.

-----------------------------

yazdıklarina baktim bide avatarina :D

Bilişim Uzmanı Programmer & WebDesigner
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sosyopat
    Sosyopat's avatar
    Erkek

boşuna asyalılardan nefret etmiyormuşum birbirine benzeyen salak yaratıklar. :/ bu ne amk

Eğer En İyisi Olmak İstiyorsan Sana Saygı Duymalarını Sağla, Saygı Duymalarını İstiyorsan Kimseye Saygı Gösterme, Kimseye Saygı Göstermezsen Saygıyı Sen İcat Ettin Zannederler
Toplam Hit: 3778 Toplam Mesaj: 23