folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Böyle Tartışmalar Neden Artık Olmuyor ?

Böyle Tartışmalar Neden Artık Olmuyor ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    ummeti_bela bunu yazd

Kisi agzinda ne varsa onla konusuyor

Senin önüne kim kemik attı ? Tasman nerede senin ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    CEO bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

şimdiki zamanda siyaset liderinin ne zaman sıçacaklarını bile danışmanlar söylediği için yemiyo..

Davutoğlu geveliyo

Kılıçdar oğlunun tecrübesi var o adam çıkar (sakin adam)

Bahçelinin önündeki yazı dışında konuştuğunu nadir görürsünüz

seloyu felan siktir pezevenki

Hepsini anladımda asıl ne bok yiyeceği kestirilemeyen kılıçdaroğlu o saydıkların arasında :)

Hepsi birbirinden beter, ama içlerinde tesadüfen yaşayan, ne yaptığı hakkında knedinin bile en ufak bir düşüncesinin olmadığı bir kılıçdaroğlunu görüyorum şahsen.

Bir adamın her anı gaflarla dolu olurmu arkadaş :D

Böyle bir oturumda ortalık bok gölüne döner gaflardan geçilmez bana sorarsan :)

kılıçdaroğlunu zerre kadar sevmem sağcı olduğumu herkes biliyo artık amma velakin

gafta yapsa adam çıkıp konuşuyor. Kavgada ben dayak yiyeceğini bile bile dalan cesaretli adamı severim.  konuşmada adam kim ne derse desin cesur

gafmı arıyosun davutoğlunun star canlı yayınını izledinmi? yandan talimat vermelerine rağmen saçmaladı hatta bir kaç defa dış ses içe geldi vs

bahçeliyi biliyoruz zaten artık

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

Neden olsun ki?

Halk meydanlardaki boş vaatleri daha çok seviyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Gercekten begeniyle izledim. Herkes sirasi gelince konusup fikrini beyan ediyor. Simdi ise tekme tokat kavga ediyorlar, bazen tv lerde gorunce ulkeyi bunlarmi yonetiyor diyorum mk

Cigu bigule :(
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Bu dediğin demokrasilerde olur hocam, cumhuriyet rejiminde olur.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

millet recep tayyip erdogan a ve ak partiye  oy verirken kendilerine saygi duymayan, ülke menfaatlerini hice sayan, hayatlarini yolsuzlukla yürüten, ülkenin iyiligine degil kötülügüne adim atan, vatandasina küfür eden, ekmegini yedigi millete el öptüren, daha konusmasini bile beceremeyen, islam dinine dusman olan, kapali bayanlara türkiyede yasamayi haram sayan, avrupa köpegi olmus insanlari karsina alip konusma bizi mahcup etme diye veriyor oylarini...

ortada parti denebilecek 1 parti var ve yüzleri var, bu söyledigin ancak ak partinin kendi bünyesindeki siyasi yüzler toplanir ve konusmalarini yapar.. bunun disinda karsilikli konusulabilecek bir siyasi yüz nede karakter var türkiyede..

CaNNi tarafından 09/Eki/15 23:22 tarihinde düzenlenmiştir

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı

hasan mezarcı mı lan o ?? o.O

ta kendisi. O meshur fıkrasınıda milli görüş konferansında anlatır :D

arbeit macht frei
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=dp8F-xtYl8Q

pehh  ne güzelmiş be...

şimdikinin taklidini yanında değil tv de yapanı terörist ilan ediyorlar...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

Hepsini anladımda asıl ne bok yiyeceği kestirilemeyen kılıçdaroğlu o saydıkların arasında :)

Hepsi birbirinden beter, ama içlerinde tesadüfen yaşayan, ne yaptığı hakkında knedinin bile en ufak bir düşüncesinin olmadığı bir kılıçdaroğlunu görüyorum şahsen.

Bir adamın her anı gaflarla dolu olurmu arkadaş :D

Böyle bir oturumda ortalık bok gölüne döner gaflardan geçilmez bana sorarsan :)

sen belliki görmek isteidğini görüyorsun. keşke savunduğun adamların maçası yese de şöyle atanmamış gazetecilerin, öğrencilerin falan bi içine çıksalar bakalım neler olacak.

kılıçdaroğluna başta genel başkanlık ağır geliyordu fazla yük binmişti ama şu an o da işi kavradı çatır çatır konuşuyor ve sağduyulu düzgün konuşmalar yapıyor. genç bakışa falan da çıkıyor en abuk sorulara sakince cevaplar verebiliyor.

senin tayyip in en son atanmamış gazetecilerin karşısına çıktığında 'gemi var gemicik var ehehe' diyodu. gaf mı yalancılık mı orasını sana bırakıyorum.

keşke hepsi birlikte çıksa bir programa da sakin sakin konuşsalar dinlesek. herkes kimin eteğinde ne taş varsa görse.

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
Toplam Hit: 2116 Toplam Mesaj: 20
tartışma