Btc Alış/Satış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Selam dostlar bıktım bitkapitalinden koiniminden paribusundan. 

Aramızda btc sahibi olan satmak isteyen yahut btc ihtiyacı olan almak isteyenler vardır diye düşünüyorum. Bunun için bir mekanizma kuralım tl to btc dönüşümlerini kendi aramızda yapalım diyorum böyle bir yapıya destek vermek isteyen var mıdır?

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Atıyorum; paribu 9300'den BTC çevirtirken sen 8700'den BTC çevirir misin?

Tahricoinmarket.com gibi birşey kurulup kendi içimizde market kurmamız lazım sanırım bunun için

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Tahricoinmarket.com gibi birşey kurulup kendi içimizde market kurmamız lazım sanırım bunun için

hocam kimse piyasa altında satmazki. Lakin tabiki kendi aramızda çözmemiz en güzeli. Aslında yokmu bi babayiğit şu poloniex'in TR versiyonunu kursada hem tr hemde en tarzında dışarıdaki para burada döner en azından.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Hocam güvene dayalı olmaz öyle birşey, en zayıf üyesi kadar güvenli olur.

BTCnin karşılığı TL nin aktarılacağına dair tahribatın bazı üyeleri ya da kurduğu bir sistem aracı olabilir dersen, o iş için finans şirketi olmak gerekiyor. Finans şirketi için min. sermaye 7.5m gerekiyor. Aksi taktirde bi anda bloke oluverir valla paraların tutulduğu banka hesapları =))

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

o değil de şeyhimiz bize bi TBTCoin çıkarsa, arada bi biz bunu pumplasak hep beraber kazansak olmaz mı :)

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Hocam güvene dayalı olmaz öyle birşey, en zayıf üyesi kadar güvenli olur.

BTCnin karşılığı TL nin aktarılacağına dair tahribatın bazı üyeleri ya da kurduğu bir sistem aracı olabilir dersen, o iş için finans şirketi olmak gerekiyor. Finans şirketi için min. sermaye 7.5m gerekiyor. Aksi taktirde bi anda bloke oluverir valla paraların tutulduğu banka hesapları =))

hocam güveni sağlayacak bir sistem var kafamda. Lakin dediğin gibi biraz bir sermaye ihtiyacı var tabi ki. mesela benim cc de ki öz varlığım 2 btc civarında. güven konusunu çözmek basit aslında. herkesin ortak güvendiği bir merkez kurulsa yeterli bunun detaylarını işe girişirsek paylaşacağım. 

Ben kaç gündür komisyon üstüne komisyon vererek önce bitkapitale 5bin geçtim baktım hareket yok oradan geriye çektim paribuya döndüm vs vs baya meşakkatli işler. oysaki direk ortalama bir kur üzerinden  çevrim ile birbirimize aktarım sağlasak 10 numara olur.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

hocam kimse piyasa altında satmazki. Lakin tabiki kendi aramızda çözmemiz en güzeli. Aslında yokmu bi babayiğit şu poloniex'in TR versiyonunu kursada hem tr hemde en tarzında dışarıdaki para burada döner en azından.

birbirimizden de komisyon almayalım hocam değeri neyse ondan çevirelim derdindeyim ben.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

o değil de şeyhimiz bize bi TBTCoin çıkarsa, arada bi biz bunu pumplasak hep beraber kazansak olmaz mı :)

TBTcoin şart hocam :)

holy hocam altyapı çalışmalarına başlayalım bence. gelecek burada. şirketler bile kendi coinlerini çıkaracak ve ekonomi bile böyle dönecek evriliyoruz gencolar :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı
    HanDSomE bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

birbirimizden de komisyon almayalım hocam değeri neyse ondan çevirelim derdindeyim ben.

Hocam jeton geç düştü ikinci mesajda anladım. Aslında doğru diyorsun. Ama nasıl yapıcaz edicez. Güzel bir site sistem veya neyse artık bişey kurulması lazım. Yoksa grupta açılır konu öyle kalır

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

Şeyhimiz destek verirse ufaktan maddi manevi destek çıkıp anonim bir şirket kurulabilir. 7.5m derken 7500 tl ise her türlü çıkar. 7500000 tl ise aynı yöntemden devam

Hayırlısı...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    3Dxsolid bunu yazdı

Şeyhimiz destek verirse ufaktan maddi manevi destek çıkıp anonim bir şirket kurulabilir. 7.5m derken 7500 tl ise her türlü çıkar. 7500000 tl ise aynı yöntemden devam

7,5 K yazsaydı 7500 TL olurdu hocam ama anladığım kadarıyla 7,5 M yani 7,5 Milyon demek istiyor.

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 2577 Toplam Mesaj: 22
exchange bitcoin btc