Bu Araç Nasıl ? Chevrolet Cruze

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buz_mavisi
    buz_mavisi's avatar
    Erkek

Cruzlar biraz hantaldır kalkana kadar 3.vitese atarsın önermem.Arkadaşımda var yakmıyoda gitmiyoda :D
    Avrupadan çekildi diye biliyorum komple bu marka sadece amerikada.
    Servisi yok opel bakıyor.Piyasasıda yavaşdan yavaşdan ölüyor.Alanda tipi güzel olduğundan alıyor.Önermem.
    Linea al en azından parça ucuz anlayanı bol dağa taşa vur gitsin :D

Dur! Sus! Dinle! Kim Geliyooooorrrrr Kim Geliyoooooorrrr !..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhendisCan
    MuhendisCan's avatar
    Erkek

Hocam aslında güzel araç ama ülkemizde ikinci el piyasası pek Yok birde iki sene önce bakmıştık bu araca.lpgli olanlarda Belli bir devirden sonra contaları(olması lazım) yakıyormuş demişti sanayideki usta.almadan önce iyice bir soruştur bence hocam :) 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ağır arabadır, amerigan arabası işte gelmeyin ameriganın oyunlarına.

Parça servis fiyatları olarakta bir miktar fazla.
    Yakıtıda fazla alma işte

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

hepimiz linea symbol clio alalım yapcak bişey yok. arkadaş tipi ve içi hoşuma gitti ama dedğiniz olaylara da katılamak elde değil. 

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Gitmediklerini duymuştum. Özellikle klima açıkken kaplumbağaya bağladığı da rivayet edlir..

Kendine İyi Bak ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Dostum bizde suan 2012 cruz var. Temizini bulup aldik sana gercekci yorum yapacagim.

Fiyatina göre konforu olaganüstü  70   80k arabalarla yarisir bu konuda..

Yol tutuş ve hakimiyet iyi..

Fren sistemi iyi..

50   55  kurus civari yakiyor benzinde devrinde kullanjrsan 45 e dusurursun..

Lpg   30 kurus yakiyor.

Tekrar soyluyorum konfor gercekten cok iyi..

Kendini guvende hissediyorsun sağlamlik acisindan cruze u tartismaya gerek yok 1,5 ton araba tank gibi tabi bunun dez avantaji araba cok atik degil cok dik rampalarda cekmeme sikintisi var..

Bu arabanin gercek degeri 45   50 bin lira civarinda ama piyasasi yok chev. Avrupadan çekildi ve servisi az ve 0 i uretilmiyor diye 2. El piyasasi baya baya ucuzladi...

Ben arabayi hor kullanir yagina suyuna bakmam şahine biner gibi binerim diyosan uzak dur parça sikintisi yasarsin ama ben arabama bakarim oksarim severim diyosan öneririm. Hic bi alet durduk yere bozulmaz bakimini yaparsan. 

Bu arada yakisikli olmasi da var.

Ama alip 1 sene sonra satarim diyosan zarar edersin bu arabayi alacak adam bi 5 -10 sene binmeli :)

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

Yamalarda bayılıyor almaaa

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

Linea parçaları ucuz ama acayip konforsuz araba. 2014 var 140 ve üstünde araba acayip güvensiz gidiyor. Daha bugün geldim 1000 km yol yaptım bir haftada açıkcası her tarafım ayrı ağrıyor:)

Sürekli ampul patlatıyor,çekirdek gibi yiyor şerefsiz.

Koltukları biraz oturunca batmaya başlıyor. Çok şey vardı da sürekli arıza verdiği ampul dışında da şuan aklıma gelmedi gelirse yazarım yine:) Ama zorda kalınmadığı sürece alıncak araba değil

_ICEMAN_
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Hakkinen bunu yazdı

Dostum bizde suan 2012 cruz var. Temizini bulup aldik sana gercekci yorum yapacagim.

Fiyatina göre konforu olaganüstü  70   80k arabalarla yarisir bu konuda..

Yol tutuş ve hakimiyet iyi..

Fren sistemi iyi..

50   55  kurus civari yakiyor benzinde devrinde kullanjrsan 45 e dusurursun..

Lpg   30 kurus yakiyor.

Tekrar soyluyorum konfor gercekten cok iyi..

Kendini guvende hissediyorsun sağlamlik acisindan cruze u tartismaya gerek yok 1,5 ton araba tank gibi tabi bunun dez avantaji araba cok atik degil cok dik rampalarda cekmeme sikintisi var..

Bu arabanin gercek degeri 45   50 bin lira civarinda ama piyasasi yok chev. Avrupadan çekildi ve servisi az ve 0 i uretilmiyor diye 2. El piyasasi baya baya ucuzladi...

Ben arabayi hor kullanir yagina suyuna bakmam şahine biner gibi binerim diyosan uzak dur parça sikintisi yasarsin ama ben arabama bakarim oksarim severim diyosan öneririm. Hic bi alet durduk yere bozulmaz bakimini yaparsan. 

Bu arada yakisikli olmasi da var.

Ama alip 1 sene sonra satarim diyosan zarar edersin bu arabayi alacak adam bi 5 -10 sene binmeli :)

Yorumun için teşekkür ederim. Araç görsel olarak baya iyi. LPG lisini almayı düşünüyorum hemen satacağımı düşünmüyorum ama şimdiden minumum 6 yıllık bu araçlar. Ayrıca aynı paraya linea 2014-2015 bulunabiliyor tabi bu kadar temizi olmaz. Linea görmekten fiattan soğudum motoru filan iyi ama görmek çok istemiyorum.

Yarın bi iki aracı görmeye gideceğim. söylediklerini değerlendireceğim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    hallederi_55 bunu yazdı

Linea parçaları ucuz ama acayip konforsuz araba. 2014 var 140 ve üstünde araba acayip güvensiz gidiyor. Daha bugün geldim 1000 km yol yaptım bir haftada açıkcası her tarafım ayrı ağrıyor:)

Sürekli ampul patlatıyor,çekirdek gibi yiyor şerefsiz.

Koltukları biraz oturunca batmaya başlıyor. Çok şey vardı da sürekli arıza verdiği ampul dışında da şuan aklıma gelmedi gelirse yazarım yine:) Ama zorda kalınmadığı sürece alıncak araba değil

Taksilere bakıyorum minumum 400-500 binde araçlar hala takır takır gidiyor 2. el piyasaası yüksek. Dediğin gibi konforsuz mu evet.

Toplam Hit: 4167 Toplam Mesaj: 39
araç alımı