folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bu Aralar Çok Sıkıntılıyım Yaa

Bu Aralar Çok Sıkıntılıyım Yaa

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

buraya içimi boşattım, bir nebze de olsa rahatladım :( okumasanızda olur :)

###
    1- Siteme isim

Sitema isim arıyorum, hesapta 3 Aydır açacam siteyi ama halen daha iism bulamadım.
    Okul Bitmeden Açmak istiyorum. okula özel bölüm de yapacam. orda tüm lise arkadaşlarımla takılacaz, anılarımızı anlatacaz, dertleşecez, konuşacaz vs
    # Belki Aklınıza güzel isimler gelir, şöyle birşey arıyorum :
    psikolojiötesi, normalötesi, metafizik, sezgi, hiss bu tür şeyleri kapsayacak genel ve karizma bir ad.

2- Sevgili oLayı :
    Şimdi X diye bi kızdan hoşlanıyorum. Onun kankilerinden birisi bizim sınıfta ve o benim de kankim.
    Sordumki kankiye "X ilişkilerinde filan nasıl birisidir" o da dediki arkadaş olarak çok iyi (saydı işte...) ama ilişkilerde üzer seni.  2 hafta çıkar sonra konuşur başkasıyla. şıpsevdidir" dedi. darlandım aq. Benle çıksa çıkar kanki hemen ayarlar ama diyoki "ben üzülmeni istemiyorum senin. Şimdi aşık olursun ona. 2-3 hafta sonra bi yanlış yapar sana üzülürsün" dedi
    off ya kızdan çok hoşlanıyorum ama. aşık olma aşamasındayım yani :S birden benim için şunu demiş, bunuda öğrendim kankiden : "ben aytekini böyle bilmezdim çok tatlı, sempatik, esprili birisi" demiş  bunu dediğinde hepimiz parktaydık takılıyoduk. orda benim kankim demişki şakadan [ben yanlarında değilken] "ben aytekinle çıkacam sence nasıl birisi" benimki de bunları demiş  kanki bunları bana dediğinde varya da çok fena coşmuştum :)
    hoşlandığım X ile samimi arkadaş, dost, kanki olmaya karar verdim :S bari öyle olsun. madem sevgili işlerinde sakat bu kız bari kankim olsun da abisi olarak [1veya 2yaş küçük benden] davranırım, konuşurum.
    kız çok tatlı çok güzellll çok hoşlanıyorum ondan yaaaaaaaaaaa !!!

3- Psikolojim Bozuk
    belki size göre normal gelecek bu davranışlarım ama biz sitece anormal olduğumuzdan normal karşılayacaksınız :)
    # yolda izde tek başıma yürürken aklım komik şeyler geliyo. 1-2 saniyde uzun bi senaryo geliyo akklıma
    [mesela şu yoldan geçen adam düşse, şu adam bıçaklasa birini, şuna araba çarpsa, balkondan insan düşse birisinin üstüne, millet girse biribirine durup duruken, birisi yolun ortasında başlasan şarkı söylemeye, birisi binanın tepesinden küfür ederek aşağı atlasa, bisikletle giden kişi çarpsa biyere vsvs]
    işte bu ve bunun gibi daha da uzun ve karışık şeyler geliyo aklıma ve gülüyorum dayanamıyorum. Yoldaki insanlar bakıyo bana bu salakmıdır diye.
    # birisinin suratıma uzun süre bakmasına veya yolda yürürken karşıdan geçen birinin sürekli yüzüme bakmasına gıcık oluyorum. öyle yapan olunda bende bakıyorum tip tip bişe derse vuracam. ne işlere kaldık yaw :(
    # daha anlatılmayan birsürü şey daha

ama bunlar normal bence :S ben böyleyim napayım psikolojiyi geçtik hadi. 1 ve 2 var şimdi aklımda

4- Bilgisayarın aq
    # siteme isim aradığım site localhostta duruyor şuan hazır birşekilde. okadar çok korkuyorum ki sitemi yine kaybedermiyim diye [1. dönemde ani elektrik kesintilerinden dolayı bozulmuştu pc. okadar emek boşa gitmişti]
    şimdi isim bulacam, sitemi açacam. bu site işini sağlama alacam. sonra ohh. bilgisayara en ufak bişe olduğunda terliyorum korkudan aq.
    # pc de keylogger olabilir aq. format atacam. sitemin yedeğini almam lazım. bi arkadaş var o biliyo ama bi gelmedi bize aqumun ibnesi.
    # okuldan çıkışta iyi güzel sosyal aktivitelerimizi yapıyorum hiç ayrılmak istemediğim lise son arkadaşlarıma. ama eve gelince geç pc başına aq takıl dur :S yeter sikerim pc yi lan ! artık saat 16:00 dan sonra hep çıkacam dışarı. hava çok güzel oluyo burda.

okuduğunuz için tşk ederim kardeşlerim

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxDreameR
    MaxDreameR's avatar
    Erkek
    oh ooo olm bunlarla kendini yıpratma vs dicemde herkesin sorunları farklı yani cogu kişiye gore senın sorunların hiç birşey;) takma kafaya bir yolunu bulunur ufak şeyler bunlar=) al bak mesela benm bitane sornm yani ailece sorun  bu ,hala evın tapusunu alamdk aq kac senedir cırpınıoz vs sen üzme canını=))

" ' "
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    kızlardan arkadaş olmaz. git kıza açıl olmazsa visual basic usulu on error resume next dersin

ftw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaKoRa
    SaKoRa's avatar
    Erkek
    al oyun oyna geçer belki can sıkıtın :):) http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=39547

Kendinin tutulmuş olduğu aynı hastalığa tutulmuş başka bir hastayı iyileştirmeye uğraşan doktor..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    :) hepiniz saolun okuduğunuz için, derdimi paylaştığınızı için. kıvanç duydum şimdi :)
    o verdiğin uçak yapıp atma oyunu da güzel sarıyor aynı ok atma oyunu gibi :)

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

tagext bunu yazdı:
    -----------------------------
    kızlardan arkadaş olmaz. git kıza açıl olmazsa visual basic usulu on error resume next dersin

Seviom bu orhan abiyi yav :D bak ne güzel örnek vermiş vallla kızla çık ama sevme olm seversen salaksın malsın öküzsün vb.. :D

sakın kaptırma kendini kızın kıçına tekme vurma zatn bir erkek böyle bişeyi yapmaz genelde kızlar şutlar :D o yüzden fazlada yüz verme olay bitti.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek

kardeş kız konusunda benimde bi çıkmazım var amk. bende bi kızda hoşlanıyom büyük bi ihtimalle o da benden hoşlanıo ama arada kuzeni var kuzeni bana gelip işte senden hoşlanıyom flan dedi. ama ben onu fazla kaale almadım. şimdi benim hoşlandığım kıza teklif etsem kız dicek işte kuzenim senden hoşlanıo çıkarsam senle ayıp olur flan. akraba nede olsa o yüzden biraz karmaşık bi durum bende bi çözsem süper olcak. :)

psikolojim bozuk demişsin kardeş bende sana yakın şeyler kuruom amk. kafamda mesela aynı senin dediğin gibi yolda yürüom mesela bi ada gelio veya aklıma bişey takılıo onu ha bire kafamda kurguluom. hikaye gibi

o yüzden fazla kafana takma takınca daha çok zor oluo herşeyi akışına bırak.

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Erkek
    BuZuL bunu yazdı:

tagext bunu yazdı:

Seviom bu orhan abiyi yav :D bak ne güzel örnek vermiş vallla kızla çık ama sevme olm seversen salaksın malsın öküzsün vb.. :D

sakın kaptırma kendini kızın kıçına tekme vurma zatn bir erkek böyle bişeyi yapmaz genelde kızlar şutlar :D o yüzden fazlada yüz verme olay bitti.

aslanım buzul :D

olm bak hoşlanıyorsan git söyle en fazla göt olursun oda anı olur arkadaşlarına konuşurken anlatırsın.

Bak bizim arkadaşa gaz verdik kızın tekinden hoşlanıyordu.

Gitti kızın yanına aynen şu cümleyi kurdu. "Ben seni kendime uygun gördüm" 

kızda taşak geçti bunla ama adamın içi rahatladı sövdü kıza sora bol bol.

yane kızdan hoşlandığını soylesen zikin kısalmaz korkcak bişe yok. medeni cesaret olm biraz. hadi aslanlarım dağılın sokaklara :)))) 

ftw
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    tagext bunu yazdı:

olm bak hoşlanıyorsan git söyle en fazla göt olursun oda anı olur arkadaşlarına konuşurken anlatırsın.

yane kızdan hoşlandığını soylesen zikin kısalmaz korkcak bişe yok. medeni cesaret olm biraz. hadi aslanlarım dağılın sokaklara :)))) 

:) abi tmm anladımda mesela o değil.
    Kıza teklif etsem kendim kabul edecek/eder. kankime desem o da ayarlar. ama sorun şu :
    kız böyle çıkma işlerinde güvenilir değilmiş. 2 hafta sonra konuşurmuş başkasıylan, bakarmış başkalarına filan. acaba ırzına mı geçsem kızın :D
    ama şu gerçekki onla öpüşmeden ölmek istemiyorum :( çok tatlı birisi yaaaaaaaaawwwwwww !!!!!!!!!!!!!!

SuNNeTcHi_eFhEnDy, POLECAT, size de tşk ederim ayrıca

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Kardeşim benim, takma kafana. Bu sıkıntıların alayı fıs Allah daha büyük sıkıntılardan korusun. Pc ye sürekli bağımlı olan insanların hepsinin psikolojisinde bozukluk vardır o yüzden onu salla. Sitene isim bulamadım diye sorun mu olur amk, bul bidene çok mu zor. O hoşlandığın kıza git. Senin bir site yaptığını çok güzel olduğunu anlat ama bir isim bulamıyorum de. İsim tavsiyesinde bulunurmusunuz de. Hem kız ona değer verdiğini anlar, hemde  isimi o verince sitene girmeye başlar. Bana değer veriyor kanısı oluşur ve sana olan ilgisi artar. Sende kızı sevdiğin için verdiği isimide hoş karşılarsın.

Elinde olanlara şükret bu sıkıntılarını düşün birde hasta oldunu, ailenin öldüğünü düşün. Düşün ki elindekilerine şükretmeye başla, kendini doğal olarak motive etmiş olacaksın. Unutma ÖNEMLİ OLAN NELERE SAHİP OLDUĞUN DEĞİL, NE KADAR AZ ŞEYE İHTİYAÇ DUYDUĞUNDUR...

.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Erkek
    NighT-7 bunu yazdı:
    tagext bunu yazdı:

:) abi tmm anladımda mesela o değil.
    Kıza teklif etsem kendim kabul edecek/eder. kankime desem o da ayarlar. ama sorun şu :
    kız böyle çıkma işlerinde güvenilir değilmiş. 2 hafta sonra konuşurmuş başkasıylan, bakarmış başkalarına filan. acaba ırzına mı geçsem kızın :D
    ama şu gerçekki onla öpüşmeden ölmek istemiyorum :( çok tatlı birisi yaaaaaaaaawwwwwww !!!!!!!!!!!!!!

SuNNeTcHi_eFhEnDy, POLECAT, size de tşk ederim ayrıca

kaşarın önde gideniymişsin sen, allah belanı versin dersin ayrılırsın. denemeden nerden bilecen ak.

ftw
Toplam Hit: 4209 Toplam Mesaj: 35