folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bu Asker Yatmadı , Vatanını Satmadı.!

Bu Asker Yatmadı , Vatanını Satmadı.!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek

İnternethaber'e ender giren biriyimdir sabah bi bakayım dedim başlıklara ve bakar bakmaz yine dumur oldum acaba ben mi Bu adama çok tepkiliyim yoksa bu adam gerçekten bu tepkileri hak ediyor mu?

ASKERE BÜYÜK DESTEK

2 yıllık evli, 7 aylık kız çocuğu babası Şehit Dayıoğlu’nun cenazesini sessiz bir şekilde Beşikçioğlu Camisinde bekleyen kalabalık Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt’ın görünmesiyle tutum değiştirdi.

BAŞBAKAN ERDOĞAN'A TEPKİ

Kalabalık hep bir ağızdan önce “Şehit ölmez vatan bölünmez” diye bağırdı sonra da Başbakan Erdoğan’a gösterilecek tepkinin ilk ipucunu verdi. Başbakan Erdoğan’ın “Askerlik yan gelip yatma yeri değildir” sözüne atıfta bulunurcasına kalabalık “Bu asker yatmadı vatanını satmadı” diye bağırmaya başladı.

EZAN’I BASTIRDI

Başbakan aleyhine ve asker lehine protestolar sonunda o kadar yükseldi ki ezan sesi duyulmaz oldu ve cami imamı kalabalıktan protestoya son vermesini rica etmeye başladı. Imam “Allah aşkına sessiz olun, burası cami” dese de sesler Erdoğan camiye girinceye kadar kesilmedi.
    BÜYÜKANIT'TAN ŞEHİT EŞİNE TESELLİ

Büyükanıt ise doğrudan Şehit’in dul eşi Şengül’e ve ailesine başsağlığı diledi. Kalabalığın sesi Başbakan Erdoğan’ın cami avlusuna girmesiyle önce kesildi sonra yerini “başbakan istifa” sloganlarına bıraktı. Erdoğan ise protestolara aldırmadı ve öncelikle şehit yakınlarına başsağlığı diledi.

CEVABI O YAVRU VERİYOR

Başbakan Erdoğan protestoların ardından camiye girerken Orgeneral Büyükanıt dışarıda kalabalığı gören bir noktada sessizce bekledi.

Büyükanıt bu sırada kendisine gelen “ne düşünüyorsunuz?” sorusuna Şehidin öksüz kalan çocuğu Azra’yı göstererek “Burada bir şey söylemeye gerek yok. Oradaki 6 aylık yavruya bakın. O her şeyi söylüyor” cevabı verdi.

CENAZEDE SEZER'E ALKIŞ

Erdoğan camideyken Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer’in camiye gelmesiyle “şehitler ölmez vatan bölünmez” sloganları cami avlusunu doldurdu. Sezer ‘in de ilk hareketlerinden biri şehit ailesine başsağlığı dilemek sonra Büyükanıt’ın yanında sessizce cenaze namazını beklemek oldu.

YANYANA KILDILAR 

Erdoğan’ın camiden çıkmasının ardından cenaze namazına geçildi. Namazda Sezer, Erdoğan ve Büyükanıt yan yana saf tuttular.

---

Bende mi sorun var ? Yoksa bu adam  konuşmasını mı Bilmiyorum, Merak ediyorum acaba Kendi Oğlu Nerde yatıp kalkıyor?

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ercag
    ercag's avatar
    Erkek

Çok Duygulandım...

Ama keşke Haber Olarak Ekleseydin

Profesyonel Satış Pazarlamacı - Lojistisyen
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolfalone81
    wolfalone81's avatar
    Erkek

kesinlikle sana katılıyorum arkadaşım.olayı öğrendiğimde ben de gözyaşlarına boğulmuştum.bi filmde bi söz duymuştum ve çok hoşuma gitmişti.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek

doğru söze ne denirki?

asıl tepki yakında görecekler 

punto cero
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

"askerlik yan gelip yatma yeri değildir" cvbını hangi soruya karşılık olarak vermiş? bilen varmı. ayrıyetten askerde yatanmı varmış bu herif nerden bilsinki YATAN'ları tabe yatan varsa. bilmediği açıkça ortada. sölenecek pek fazla bir söz yok 2 aylık hayata gözlerini yeni yeni açmaya başlayan bir yavrucak. ve şehit olan bir türk askerimiz. ALLAH BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN ASKERLERİMİZİ. şehitler ölmez vatan bölünmez....

Living Death
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

siz ne yazarsanız yazın.kimi beyni yıkanmışlar hala bu adamı,büyük orta doğu projesinin eş başkanıyım diyen bu adamı savunmaya devam edecekler :) .yazık.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    andidit
    andidit's avatar
    Erkek
    İçim yanıyor  içim. O  orospu cocukları pkk lılar kadar  gücleri oldugu halde mudehale etmeyen yöneticilerde suçludur. Allah rahmet eylesin. Başka bi bok yediğimiz yok zaten. böyle de geç.

Boynumuz yiğit boynu, bükerse sevda büker.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pepino
    pepino's avatar
    Dişi

Offff İçin Sıkıldı Gene :(

fazla söze gerek yok.görünen köy kılavuz istemez.unutulmasın,unutturulmasın bunlar....

ve tabiki rte incileri:

*ata'ya saygı duruşunda sap gibi ayakta durmaya gerek yok. (12.5.1994 hürriyet)
    *yeşil medeniyettir. (25.6.1994)
    *milli piyango zulümdür. (29.9.1994 hürriyet)
    *10 kasım’da yaygara kopartıldı. (14.11.1994 hürriyet)
    *elhamdülillah şeriatçıyız. (21.11.1994 milliyet)
    *yılbaşına karşıyım. (19.12.1994 sabah)
    *ben istanbul’un imamıyım. (8.1.1995 hürriyet)
    *imamlar da nikah kıysın. (9.5.1995 milliyet)
    *sarık operasyonu çok komik. (15.5.1995 sabah)
    *cumhurbaşkanı’nın imam hatipli olacağı günler yakındır. (5.2.1996 akit)
    *içki yasaklansın. (1.5.1996 hürriyet)
    *ben tekkeye değil dergaha gittim. (22.1.1997 gözcü)
    *ananı da al git burdan
    *lan terbiyesizlik yapma
    *ben istediğimi satar, istediğimi hibe ederim karışmayın
    *askerlik yan gelip yatma yeri değildir!
    *tutturmuslar laiklik elden gidiyor diye. yahu millet istedikten sonra laiklik tabii elden gidecek
    *lan bana anayasayı öğretme

fazla söze gerek yok.görünen köy kılavuz istemez.unutulmasın,unutturulmasın bunlar....

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı:
    -----------------------------

"askerlik yan gelip yatma yeri değildir" cvbını hangi soruya karşılık olarak vermiş? bilen varmı. ayrıyetten askerde yatanmı varmış bu herif nerden bilsinki YATAN'ları tabe yatan varsa. bilmediği açıkça ortada. sölenecek pek fazla bir söz yok 2 aylık hayata gözlerini yeni yeni açmaya başlayan bir yavrucak. ve şehit olan bir türk askerimiz. ALLAH BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN ASKERLERİMİZİ. şehitler ölmez vatan bölünmez....

erdoğan çocuğu neden askere gitmedi? hangi burslarla amerikada okuyor? nasıl bir malvarlığı var?

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    Fistandantilus bunu yazdı:
    ArmadA bunu yazdı:

erdoğan çocuğu neden askere gitmedi? hangi burslarla amerikada okuyor? nasıl bir malvarlığı var?

ben sırdan vatandaşım kendi imkanlarımla çinde ünv buldum. kendi imkanlarımla devlet bursu kazandım. Askerlik yapmayacağım bir süre ve gidiyorum buy yaz sonu. eğer ben kendi imknalarımla bunu yapabiliorsam başbakan çocuğu o biçim yapar. o kadar da zor değil.

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    söylediği yanlış ama erdoğanın çocukları başbakan olmadan öncede yurt dışında okuyordu.ve siz bi 6 sene öncesiyle günümüzü karşılaştırın bi neler göreceksiniz sadece kötü yönlerine bakmayın unutmayın hatasız kul olmaz hatasız olsa kul olmaz....
Toplam Hit: 2354 Toplam Mesaj: 14