folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bu Bıçaklardan Türkiye'de Bulunabilir Mi?

Bu Bıçaklardan Türkiye'de Bulunabilir Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek

Peroksit bunu yazdı:
    -----------------------------

SpArK bunu yazdı:

http://www.halmak.com.tr/komando-bicaklari-plaket-kupa-askeri-malzeme.html?func=viewcategory&catid=18

deki bıçaklarda güzel, bakmanı tavsiye ederim, hem de ucuz ve havalı :)

30 liralık güzele benziyormuş

30 TL likten ben de var, bir arkadaşla sitesindeki numarasından arayıp sipariş verdik, hatta üstüne ismimizi kazıttık baya güzel ve orjinal bir bıçak. Eline aldın mı inan komando hissediyorsun, parasını baya baya hak ediyor :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

SweeneyTodd bunu yazdı:

UzatmaNaciye bunu yazdı:

napacan bıcagı git kalem defter al unutma genç olan evde kesici delici alet bulundururmamalı daha gecen kardeşim komşuyu vurmaya gidiyordu babam elinden aldı silahı (olayı anlatam şimdi kardeşime bu lavuk devamlı eziyormuş itip kalkıyormuş ensesine felan vururyormuş buda evden altıpatları alıp adamı vurmaya gidiyor tam merdiven inerken babam  tutmuş bide mal mermiyi agzına vermiş silahın sonra babam gidip silahı arkadaşına verdi)  bu yüzden genç olan evde kesinlikle silah felan bulundururmaması lazımdır ya babam tutmasaydı .

Yorum ve nick uyumu harika.

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

Tahribatta bi' konuda eski italyan mafyalarının kullandığı bıçaklar vardı. İç organları paramparça edebilecek şekilde kesiyordu hatta yanılmıyorsam bi' tanesinde zehir vardı, soktuğun zaman zehirliyordu. Tasarımlarıda çok iyiydi, ipinceydi. Onları bulabilsem ne paralar veririm aslında, koleksiyonluk :)

=)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

x3uqm4 bunu yazdı:

Tahribatta bi' konuda eski italyan mafyalarının kullandığı bıçaklar vardı. İç organları paramparça edebilecek şekilde kesiyordu hatta yanılmıyorsam bi' tanesinde zehir vardı, soktuğun zaman zehirliyordu. Tasarımlarıda çok iyiydi, ipinceydi. Onları bulabilsem ne paralar veririm aslında, koleksiyonluk :)

onun çakmaları var stellion mi steletion mu öyle birşeydi sustalı oluyor alcopone bıcagı felan diyorlardı hatırlıyorum   bulunuyorda orjinal değil bozuluyor çabuk

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UzatmaNaciye
    UzatmaNaciye's avatar
    Erkek

Mylitta bunu yazdı:

@UzatmaNaciye kusura bakma hacım sana patladım. bundan bir öncede bir alkollü araç kullanma konusu açmıştım ondada alkollü araç kullanmayın şöyle olur böyle olur diye çıkanlar oldu. burdada sen tepki verince sinirim bozuldu. kusura bakma.

@1-618-GR bıçaklarına hasta kaldım!

@Peroksit rambolar fazla hantal hocam.

@Hipokondriyak nerede bu pasaj?

asıl sen k.bakma

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

@Spark yuh la! :))

@x3uqm4 Stiletto, Istanbul'da Bostancıda alt geçidin altındaki pasajdan 40 liraya almıştım bir tane. Hala bozulmadı.

@Lemuria Manuel açılanlardan ne önerirsin? 

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek

Mylitta bunu yazdı:

@Spark yuh la! :))

Sen o benim gösterdiğim $549.99 luk kılıcı al yanına, böyle geliyorlar ya artistler döner bıçağı ile kavgaya filan :) Bunu çıkardın mı, gövde üstünde baş kalmaz, köpek möpek pitpul vs vahşi hayvan kalmaz etrafta :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venom88
    venom88's avatar
    Erkek

En iyisi siz bundan alın :)))

http://www.ebay.com/itm/WOW-Lich-King-Frostmourne-sword-1-1-replica-incl-board-/180763524915?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2a16587f33

Venom88 burdaydı.[Cevapını duymak istemeyeçeğin soruları sorma,sormak istemiçeğin sorulara cevap arama]
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suKo
    suKo's avatar
    Erkek

Microtech bıcakların tr de çakması cok ancak orjınal ürün içinde 500 dolar gıbı bı rakamı gözden cıkarmak lazım.Orjınal ürünler o görmeye alışık olduğunuz çin malı gibi değil tabi kevlar yeleği delebiliyor.

Türkiyeye Amerikadan bavul içinde getirten 2 3 kişi biliyorum. 

Kafam oldu galiba:|
Toplam Hit: 7281 Toplam Mesaj: 44