folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bu Dizüstü Bilgisayar Ne Kadar Eder?

Bu Dizüstü Bilgisayar Ne Kadar Eder?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

Senin için söylemedim aslında hocam. Şöyle bir gerçek varki anakart kalitesi lenovo da başka sony de başka casperda başka. emin ol i5 bir sony i7 bir casperdan daha stabil daha verimli çalışıyor. Halen p8700 4gb ram sony canavar gibi tık demeden çalışıyor.

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

ben 3. nesil asusu 2 sene önce 4k ya satmıştım. o zaman bana da 2 lira anca eder diyenler olduydu :)

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

ben 3. nesil asusu 2 sene önce 4k ya satmıştım. o zaman bana da 2 lira anca eder diyenler olduydu :)

ayıp ediyorlar işte. Göya koskoca Cemaatiz amk. Burada bile kim kime atlarım diye düşünüyor :(

alektamovikmovik
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

Burda bisey satılmaz zamanında telefon ilanı felan koyuyordum uygun ama baktım millet hemen ulaşılabilir diye uygun değil öyle böyle diyor sonra burda saçma sapan fiyatlar yazılan şeyler gördüm millet uygun yazıyor anladım olayı taribat harbi tarikat gibi davranıyor :D 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

5.500TL denir, 5bin e bağlanır bence.

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    TOMBLACK bunu yazdı

Burda bisey satılmaz zamanında telefon ilanı felan koyuyordum uygun ama baktım millet hemen ulaşılabilir diye uygun değil öyle böyle diyor sonra burda saçma sapan fiyatlar yazılan şeyler gördüm millet uygun yazıyor anladım olayı taribat harbi tarikat gibi davranıyor :D 

aynen öyle. tarikat mantığı la :)) Onlar da aynı sömürü sistemini kullanıyor bizimkiler gibi :D

alektamovikmovik
Toplam Hit: 662 Toplam Mesaj: 17
casper fiyat arayış