Bu Fiyata Bu Reseller İyi Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

arkadaşlar 2 yıldır kullnıyorum reselleri ilk yıl 60 idi ikinci yıl 110 oldu bu yıl 160 lira olmuş yıllığı

sınırsız alan adı ekleyebiliyorum

30gb disk var

sınırsız trafik yzıyor birde

yıllık 160 lira ama benim sunucuda 5 domain  var 3 ü tbtden müritlere açtığım biri kuzenin site diğeri benim domain

160 çok diye düşünüyorum büyük ihtimal çıkıcam gibi siz ne diyorsunuz

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Kampanya Paketler - 30GB Sınırsız Alan Adı Eklemeli Reseller 
    30 GB SSD Disk alanı
    Limitsiz Trafik
    Limitsiz Alan Adı Ekleme
    Limitsiz MySQL
    Limitsiz E-Mail 
    %25 CPU izini - ( Anlık %35 )
    cPanel/WHM Yönetim Paneli
    Seçilebilir Php Sürümü

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

yıllık 160 ise bedeva ben sadece belirli bi kategorideki müşterilerim için reseller kullanıyorum 30 domain hakkım var daha yeni 165 TL aylık ödüyorum ihtiyacını karşılıyorsa ve TL olarak sabit fiyatsa kal orada. Ben gibi dolar üzerinden reseller, dedicated hizmeti alıp her gün sabah dolar bugün ne oldu acaba diye korkulu rüyalar görme.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

yıllık 160 ise bedeva ben sadece belirli bi kategorideki müşterilerim için reseller kullanıyorum 30 domain hakkım var daha yeni 165 TL aylık ödüyorum ihtiyacını karşılıyorsa ve TL olarak sabit fiyatsa kal orada. Ben gibi dolar üzerinden reseller, dedicated hizmeti alıp her gün sabah dolar bugün ne oldu acaba diye korkulu rüyalar görme.

abi zaten şuanda sitede benim paketten yok galiba baktım bulamadım istiyosan al benim hesabı kullan :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı

abi zaten şuanda sitede benim paketten yok galiba baktım bulamadım istiyosan al benim hesabı kullan :D

:)) eyvallah hocam sağolasın bazı teknik ihtiyaçlardan dolayı ben o fiyatı ödüyorum ne yazık ki bu nedenlede oynayamıyorum bulunduğum yerden ismi über züper yazan bir çok firma patates çıktı.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kimene
    kimene's avatar
    Erkek

Hosttan memnunsan fiat fazla değil Aylık ödeme yokmu.Bu arada firma ismini özelden pm

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek

Eğer sunucu masrafları aylık 5$'ı geçmiyorsa bence bir sıkıntılar var. Normal kullanımlarda bir yerlerden patlayabilir diye düşünüyorum. Sınırsız trafik olayına girmedim zaten yalan olduğu çok açık, aylık 1tb ı aşın büyük ihtimalle sıkıntı çıkaracaklar

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

fiyat çok iyi de firma nasıl acaba yaklaşık 9 yıldır https://www.alastyr.com ile çalışıyorum bendeki reseller e en son yıllık 90$ ödedim 

Linux reseller 
    25 Domain Barındırma
    25GB Web Alanı
    250GB Trafik
    Limitsiz Email
    Limitsiz Subdomain

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    TheM4D bunu yazdı

Eğer sunucu masrafları aylık 5$'ı geçmiyorsa bence bir sıkıntılar var. Normal kullanımlarda bir yerlerden patlayabilir diye düşünüyorum. Sınırsız trafik olayına girmedim zaten yalan olduğu çok açık, aylık 1tb ı aşın büyük ihtimalle sıkıntı çıkaracaklar

aylık trafik 5gb tüm sunucuda :D ben bunu fiyatı ve paketi uygun diye almıştım 60 liraya boş yer çok diye host lazım olana veriyorum bedavaya forumdan 4-5 kişiye verdim şimdiye kadar

çevremdende 10 kişiye felan arkadaş diyo kanka 1 ay host açsana açıyom sonra işini bitirip host kiralıyor bir yerden ben para almam çünkü arkadaşımdan 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    TxT bunu yazdı

fiyat çok iyi de firma nasıl acaba yaklaşık 9 yıldır https://www.alastyr.com ile çalışıyorum bendeki reseller e en son yıllık 90$ ödedim 

Linux reseller 
    25 Domain Barındırma
    25GB Web Alanı
    250GB Trafik
    Limitsiz Email
    Limitsiz Subdomain

yıllık 90 çok aga ya firma 13 yıllık 8 yıl önce artık kendi sunucularında çalışmaya başlamışlar vsvs

neyse özele gelin hocam :d

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek

Hocam firma hangisi? Memnunsan eğer hiç değişme, fiyat fazla falan değil :D

Toplam Hit: 2306 Toplam Mesaj: 19
hosting