folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bu Gece İçin Kalacak Yer Lazım(22 Eylül)

Bu Gece İçin Kalacak Yer Lazım(22 Eylül)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    makets bunu yazdı

elektrik elektronik muh. hocam biri çalışmıyor diğeri dün kovulmuş akşam da İstanbula gelme kararı almışlar şuan yola çıkmışlar bakalım nolucak. muhakkak paraları vardır da kefen parasıdır işte 

ogrencı desen tamam da 

ogrencıye bıle kredı kartı verıyorlar 

otel derken hilton  sheraton da kalmak ıstıyorlarsa bılemem :D 

hostel var bır dunya 40 lıraya da kalacak yer 

gunluk evler fılan de vardır .para  yok
    hastanede acıl servıste , otogarda , havalımanında kalabılır havaalanı uzak kalabılır , garda da yatabılrıler, 

havalımanı mescıtlerı vs gıdıp kalınır kımse karısmaz . 

tanısam bızzat derım gıt surda kal derim fakat  tanımıyorum :) 

hipokondriyak tarafından 22/Eyl/17 21:48 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Facebookta Couchrail grubuna yazsinlar. Kesin birisi alir eve.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Yazmaktan vazgeçtim :)

DjBlueMaN tarafından 22/Eyl/17 22:43 tarihinde düzenlenmiştir

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Konu bu haliyle çok saçma duruyor. Belki adamlar çok cimri biri çıksın ağırlasın beleşe diyordur. Kalacak yeri olmayan adam istanbulda nasıl yaşayacak? 

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

Onlar muhendis degilmis

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    blackhammer bunu yazdı

Onlar muhendis degilmis

Neymis hocam? Olay nedir

Cigu bigule :(
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

niye bu kadar üstünü gittinizki adamların :)

le le le sakine
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Yahu ne var canım, hiç mi kimse yok, bir yardımcı olacak, belliki bir sıkıntı var, bir yada iki günde olsa babayiğitliğini yapacak yokmu kimse? Diyarbakırda istenseydi çocukları gönderirdim iki günlüğüne kayın birader gile, yinede ağırrlardım arkadaşları.. Ne var yani bu kadar neden kazıyorsunuzki?

Burada bekar evi olan bir sürü arkadaşlar olduğuna eminim.. Tahribat dayanışması bumu?

ShockMan tarafından 23/Eyl/17 13:52 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Yahu ne var canım, hiç mi kimse yok, bir yardımcı olacak, belliki bir sıkıntı var, bir yada iki günde olsa babayiğitliğini yapacak yokmu kimse? Diyarbakırda istenseydi çocukları gönderirdim iki günlüğüne kayın birader gile, yinede ağırrlardım arkadaşları.. Ne var yani bu kadar neden kazıyorsunuzki?

Burada bekar evi olan bir sürü arkadaşlar olduğuna eminim.. Tahribat dayanışması bumu?

Patron az mantikli gidelim. Insanlar korkuyor ister istemez arkadas kendine yer baksa 1 kisi olsalar vs vs okey dersin ancak 3 tanimadigin insan apar topar istanbula geciyorlar. Bu adamlar ayimi kurtmu bilemezsin. Birde dusunsene bi suc islemis olsunlar ordan kaciyo olsunlar. Olayin sonu pardon filmine kadar gider.

Ayrica bizim orda soyle bi laf vardir.

Minareyi calan kilifinj hazirlar bu adamlar biseyden kaciyolarki apartopar kalicak yer ariyorlar.

delimiyim ben?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

Patron az mantikli gidelim. Insanlar korkuyor ister istemez arkadas kendine yer baksa 1 kisi olsalar vs vs okey dersin ancak 3 tanimadigin insan apar topar istanbula geciyorlar. Bu adamlar ayimi kurtmu bilemezsin. Birde dusunsene bi suc islemis olsunlar ordan kaciyo olsunlar. Olayin sonu pardon filmine kadar gider.

Ayrica bizim orda soyle bi laf vardir.

Minareyi calan kilifinj hazirlar bu adamlar biseyden kaciyolarki apartopar kalicak yer ariyorlar.

Canım hocam, düşünceni yadırgamıyorum, ancak onların başı derttede olsa, göz var nizam var, belli şartlar duhulünde kabul ederim gelsinler dersin, görüştüğünde ise arkadaşlarda söylenenler dışında bir olguya rastlarsan onlara anlaşmanın böyle olmadığını ifade edersin.! Ben olsam kötümüler iyimiler ilk görüşte şıp diye anlarım..!

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 3113 Toplam Mesaj: 25
oda lazim