Bu Görüntü Nasıl Deişir??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boraks
    boraks's avatar
    Erkek
    masaüstünde sağa tıkla ''simgeleri yerleştir'' sonrasında
    ''web ögelerini masaüstüne kilitle'' seçeneğini arada kullanırım. çok şekilli oluyor simgeler altında siyah fonla ;)

gözlerin açıksa göreceksin! Kulağın sağır değilse duyacaksın! Ellerin kesik değilse uzanacaksın! UĞUR MUMCU
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alikadir
    alikadir's avatar
    Erkek
    vay allah senden razıolsun boraks baba tahribatta şu olayaı bilen bitek sen çıktın konuyu baştan sona okudum hekez lafı uzatıyo yok şöyle yok böyle arkadaşlar c: ye format at diyen bile olmuş yaw bu sorun sadece masaüstünde sağ click - simgeleri yerleştir - web oğelerini masaüstü ne kilitle onu pasif duruma getiriyosun oradan tamam kesin masa üstüne bi siteden bi gif atmıştır ondan yazıların arka planı değişmiştir arkadaşlar sayın üyeler sorduğumuz her soruya böyle olmadık yarlerden yol gösterrerek cevap veriyosanız yandık valla yaw bukadar basit bişey için topic açılması beni çok güldürdü :D:D:D tamam topic açan arkadaş gerçekten bilmiyo olabilir de sizdemi bilmiyosunuz hoja lar yazık valla ... vay bee millet site çokertmek için biriki prgram buluyo ve biriki site ye index atıyo ben hackerim diye çıkıyo yaw siz daha lamer bile olamazsınız .. gençler bırakın fuzuli şeyleri tamam hackerlik oyunu gerçekten çok zevkli ve eylenceli artı ben hackerim demenin çok mütiş havası var ama işe yaramıyacak bisirü bilgi edinip temel bilgilerinizde elsik oluyo temeli salam olmıyan binada hiçbir işe yaramz
    benim fake mail ve msn kitleme programı verdiğim bi çocuk vardı 1-2 ay sonra bana meydan okudu dedi sen kimsin ben hackerim bu olayı hatırladım ve daha kısayol tuşlarını bilmiyo aynı zamanda msconfig in ne işe yaradığından haberi yok :D

..:: AKLININ SINIRLARINI ZORLAMAYAN BAŞARILI OLAMAZ.. einstein ::..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alikadir
    alikadir's avatar
    Erkek
    baba topic e cevap verdiğim saate bak yaw sabah 4.30 len ben ramazanda boşdurmayıp davulculuk yapayım bari zaten sabaha kadar pc başında yım yakında gözlük numarası 3 e yükselecek kavanoz dibi gibi gözlük takacam şerefsizim neyse beyler bakın windows ta böyle ufaktefek şeylerde sorun çıkarsa beni bulun valla ihtisasımı windows üzerine yaptım yakında bill gates beni ödüllendirmek için türkiyeye gelecek tlfonda konuştuk yeni hemde kürtçe konuştuk adam amerikalı ya direk kürtçe öğrenmiş şerefsiz bu amerikalıların işi gücü türkiyeyi parçalamak hem vistanın kürtçe sürümüde çıkıyomuş + ülke ler arasına kürdistan da ekleniyomuş bilimiyorum artık demin baya konuştuk bu konuları billooyy la :D:D:D

..:: AKLININ SINIRLARINI ZORLAMAYAN BAŞARILI OLAMAZ.. einstein ::..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boraks
    boraks's avatar
    Erkek
    alikadir onlarda bir çözüm en nihayetinde :)

_RapBoy_ söylediğin senin pcde başka böyle normal olmayan bir sürü sorunları yollasana.tartışalım uzlaşalım...bilgisayar konu ise bazen akla ilk geleni uygulamayacaksın 2. 3. alternatiflere mümkün mertebe.konu alelade olsa bile.ben çok mu iyi biliyorum bilgisayarı hayır kesinlikle.sadece benden sana naçizane tavsiye. ah ulen servet-i funûn döneminin karamsar şairleri bozdunuz len bendeki kafiye düzenini, sentaksı sabah sabah geyiğe bak.yatmadan bir beyit yazalım edebiyat sarhoşluğunda.iki neyzen tevfik dizesi mesela

***altmışından sonra reftarınla çoşturdun beni,
    zerreyim ben, sen güneşlerle konuşturdun beni.

reftar: Gidiş, salınarak yürüyüş.
    (neyzen Tevfik in en sağlam dizelerinden)

iki tane de sivri dilli Neyzen Tevfik olsun.

***nasıl olmam zebunu kahr-ı gamın,
    hayalimden silindi şekli taze ..ın.

zebun: Zayıf, güçsüz, âciz.

okullarda kızlara askerlik dersi verilmesini garip bulan neyzen şu beyiti yazar:

***yükselir her şey elinde bu kadın milletinin,
    göz-göre inkar edenler hep günah altındadır
    fazladır bence kadından asker almak doğrusu,
    on-beşinde her kadın zaten silah altındadır.

şimdi sorunun yanıtına anlamsız cevaplar yazıp kirlilik yapanlardan olmaktansa yeri değil biliyorum ama ben de bu şekilde bir kirleteyim dedim. yine de affola...belki hasbel kader okur bir iki kişi de neyzen tevfik ten haberi ola...

gözlerin açıksa göreceksin! Kulağın sağır değilse duyacaksın! Ellerin kesik değilse uzanacaksın! UĞUR MUMCU
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    (sağ click) bilgisayarım -> özellikler -> gelişmiş -> performans -> en iyi görüntü için ayarla
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii__deniz
    mavii__deniz's avatar
    Erkek
    bos bir yerde saga tık la bilgisayarım -> özellikler -> gelişmiş -> performans -> en iyi görüntü için ayarla

mavii__deniz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    mavi deniz öldürdün beni yaw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    mavi deniz öldürdün beni yaw
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dj_fransua
    dj_fransua's avatar
    Erkek
    dostum banada aynısı oldu ne yaptımsa çözülmedi bende formatı bi yedirdim şerefsize hadi bakalım yine yapsın çek formatı kafan rahat olsunn..

mecazi anlamlarda yerde sürünen kolpa............
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    olay olmuş bitmiş şimdi bu konuyu hortlattınız elinize ne geçti
Toplam Hit: 6751 Toplam Mesaj: 45