folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bu Gün Cuma Yarın Büyük Gün

Bu Gün Cuma Yarın Büyük Gün

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhabbet_fedaisi
    muhabbet_fedaisi's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar dünya tarihine Atatük ve Atatürk'ten bu yana 23 Nisan ulusal çacuk bayramından başka evrensel bir kutlamayı organizeyi ettiğimizi bilmiyorum. ama o zamandan aldığımız meşaleyi göndere taşıyacak ve türklerin adını dünya ya fasa fiso (telefon faturası verisinde ugandanın 2 katı, alkol tüketmede bilmem hangi ülkeyi sollamışız ve daha niceleri...)durumlarla duyurmuş TÜRKİYE Kendi dilini düyaya açıyor ve EVRENSEL TÜRÇE YARIŞMASI YAPILIYOR ve bu dünya tarihinde İLK yani dünyada hiçbir ülke 80 tane ülkeden insanlar getirip kendi dillerinde bir yarışma yapmamışlardır bu dünyada türkler namına ileriki zamanlarda çok kolaylıklar bekliyor bu yarışmayı düzenleyenlere teşekkürler teşekkürler teşekkürler hürmetler....

ümit kesilirse hayat biter, ümitsizlik hayatı zehirler, keder hayat damarına vurulan bir neşterdir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit25
    exploit25's avatar
    Erkek
    bu konu msn heykırlama programı olsa çoktaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan cevap gelmişti en üstteydi :).Teşekkür ederim yapanlara.

Selamet dilimizde güller hep nickimizde biz gideriz cennete hey cennete By rene
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pc_worm
    pc_worm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Fethullahçılar yapmışsa ben teşekkür etmiyorum, kılım abi :D

jack daniels 160 yaşında
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    hoja kim yaptı bi şettirsen sevinirim

kendinize ayığ olunuz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    türkçe gibi dil mi var mina kyimm.. lastik gibi esnek mübarek nereye çeksen o tarafa kayıyo.. :) işin geyiği bi tarafa program gerçekten güsel/büyük bişi ..düzenleyenlere teşekkürü borç bilelim..

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    kim yapıo hoca ?

... sorcerer & musket ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pc_worm
    pc_worm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Fetocular değilse dişimi kırıcam :)

jack daniels 160 yaşında
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhabbet_fedaisi
    Erkek
    BU ORGANİZASYONU YAPANLAR
    lafla değil icraatla ön plana çıkanlar yurt dışında türkleri simge eden insalar anadolu insanının islamla yoğrulmuş ahlakını ve terbiyesini dünyaya gösterenler yurt dışındaki türk okullarıyla türkiyenin lobiliğini yapanlar. yani anadolu insanları.
    burda amacım sizlere sitem değildir. ama cım bir işlerin yapıldığıdır. buda bunun bir gstergesidir.
    evet doğru fethullah hocaefendi fikir babalığı ile yapılmıştır.

ümit kesilirse hayat biter, ümitsizlik hayatı zehirler, keder hayat damarına vurulan bir neşterdir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sau_nightmare
    sau_nightmare's avatar
    Erkek
    ya fethullahçılar yapsa ne olur yampmasa ne Türkiyenin yararına olacaksa kafamı bile kırarım lan ne alemsiniz böyle bir organizasyonu bekler durursunuz o zaman, la biri gelsede Türkçemizle ilgili bir organizasyon yapsa diye malum anca kahve köşelerinde vatan millet kurtarıp duruyoruz..

çok uzakta uzak denizlerde...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhabbet_fedaisi
    Erkek
    Arkadaş gün gelecek bu çocuklardan bir kaçı ülke yönetimine geldiği zaman bir birleşmiş milletler toplantısında aralarında ing değil fra değil TÜRKÇE konuşacaklar bu mevzu konusunda bir gururlanma yoksa senin türklüğünden şüphe duymak imkansız kardeş

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GolgeleR
    GolgeleR's avatar
    Erkek
    Kim yaparsa yapsın isterse bölücü bi adam Türkce icin böyle bi org yapsın helal olsun gurur duyuyorum..!

BAN
Toplam Hit: 3158 Toplam Mesaj: 26