folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bu Gün İs Yerinde Basima Gelen Bir Olay (Akp Yalakalarinin Artizligi)

Bu Gün İs Yerinde Basima Gelen Bir Olay (Akp Yalakalarinin Artizligi)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    Yapacağını yapmışsın hacı .. Devlet işinde olsan Sürülebiliten varmıydı acep filmlerde hep böyle olur :D

Konumu silenlere inat kürdüm
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek

POLECAT bunu yazdı:
    -----------------------------
    dostum iyi güzel diyosunda milletvekilinin grubuna davetiyeniz varmı diye sormussun ordan biri hayır yok dese almıcanmı yani içeri. sen akp ye tavır koydugun için böle birşey deme ihtiyacını duymusun o milletvekilini fuar yetkilileri davet etti belki. milletvekilide cok güzel davranmıs seni güzelce dinlemiş. konuyu akp li milletvekilinin duyarlılığı diyede acabilirdin. ama acmamısın cünkü bi kinin olduğu için olaya bide bu acıdan bak her zmn bardağın bos tarafına bakma.

arkadasim okumadan cevap vermme istersen ben onlarin akp grubu oldugunu bile bile "davetiyeniz var mi" diye sormadim. ben bir topluluk yada üniversiteden liseden gelen ögretmenler grubu sandim ondan sordum.

bana dönüp hayir biz akp millet vekili ve grubuyuz ziyarete geldik.. ariza yapacak bi halim yok..

akpye dogru dürüst diyorum her akli basinda adam gibi tavir koyuyorum! ama yaptigim hareketin tavrimla bir ilgisi yok bana yapilan tavirla bir ilgisi var. millet vekilini fuar yetkilileri davet etse -ki yetkiliyim ve giristeyim- haberim olurdu.

millet vekili güzel davrandi ona zaten lafim yok, konuda akp li millet vekilinin duyarliligina da degindim ama BASLIK olacak kismi sen benim yerimde olsan yalaka üstüne mi acardin senin dedigin seyin üstüne mi acardin..

olayin AKP tarzi KİN le bir ilgisi yok, olay YALAKA üstüne.. 50 kere daha söylemeyeyim bunu...

choosing my confessions...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek

Şimdi olayın içinde Akp geçince bazı mürid kardeşlerimizin otomatik savunma içgüdüleri tetiklenmiş.Lakin Jackal kardeşimiz konuyu Akp'ye bk atmak için

açmamış,gtünü sağlama almış birtakım insancıkların artis davranışlarının yanlış olduğunu dile getirmiş.Verdiği cevabı da yazmış,helal olsun gönülden kutluyorum,eğer

İstanbula gelirse birgün yemeğe götürcem kendisini :).

Ortada bişey yokken birisinin yakasından tutup ittirme davranışı nasıl savunulabilir anlayamıyorum.

Zaten mevzuda milletvekiline ve partiye kötü bişey denmemiş ama alınanlar olmuş.Yok öle bişey.Bir kere de ben yazayım,net anlaşılsın.

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek

hay eline saglik kardesim, istanbulda yemegini de yeriz, yada bi gün mersine gelirsen ben ismarlarim isallah..

choosing my confessions...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

şu insanlardaki önemli olmak arzusu  başkasının gıpta damarına basacak şekilde yada ben herkesten önemliyim imajı toplumun tiksindiği imajdır. siyah arabayla ve siyah takım elbiseyle başlar .  ondan sonra bu önemliyim diyen adamlar bir araya geldiğinde derlerki yaw bu millete ne oluyorda eşitlik adalet kominizm diyor derler . başını ezmeye çalışırlar (  kesinlikle kominizme karşıyım aslada yanındada olmam )  .  o zaman bunlara soracaksın;  kardeşim seni oraya kim getirdi ?  kimin malıyla makamıyla kime caka satıyorsun ?  bu önemli olmak hırsı ve arzusu öyle bir hal alırki o kişi zamanla firavunlaşmaya başlar. o önemli olmak hırsını kaybetmemek için her yolu her şeyi mübah görmeye başlar. ve etrafında kendine hizmet edecek bir çevre oluşturur. o çevresinede ben ne kadar önemli adamsam sizde benim yanımdasınız imajını kazandırır ve polat türlerinin adamları gibi türerler.  bu hiç bir zaman değimez kuraldır güçlünün yanında yer al gücünden faydalan ve nasiplen olayı.

dikkat edin demokrasi tarihinde hiç bir muhalefet veya iktidar karşı tarafa iyi olsada iyi dememiş kuyusunu kazmıştır.hatta her türlü yolu onu yoketmek için çaba sarfetmiştir. yada bir parti liderine bir başkası aday çıktığı zaman yemediği hakaret kalmamıştır. güzel ülkemiz bu didişmeler neticesinde maddi ve manevi çok şey kaybetmiştir. bizler yapı olarak buna müsait değiliz. türkiye demokrasisinde temsilciler halkı temsil etmekte her zaman şahsi hırsları yüzünden bu işi becerememişlerdir. Kur anda bu arkadaşımızın bahsettiği tiplemeler  mele diye tabir edilir.  yani güç odağının etrafında kümelenip nemalanma olayı. neyse uzun konu..bazen tiksiniyor ve bu tiplerin üzerine benimde kusasım geliyor.

Temel adalettir .
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek

JaCKaL bunu yazdı:

hay eline saglik kardesim, istanbulda yemegini de yeriz, yada bi gün mersine gelirsen ben ismarlarim isallah..

Eyvallah,ısmarlamış kadar oldun :)

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
Toplam Hit: 3638 Toplam Mesaj: 37