folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Bu İlaçla Zayıflayan Oldu Mu Aramızda? Thincal

Bu İlaçla Zayıflayan Oldu Mu Aramızda? Thincal

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı

Spora gidin beyler hiç mi vaktiniz olmuyor günde 1.5 saat ayıramıyor musunuz kendinize ?

köydeyiz abi spor salonu ne ara bazarda :W

bu aralar zayıflama konusu çok oldu yav gaza geldim diyete başlayacam tekrar 1-2 güne. göbek ve gögüs için evde ne yapılabilir bunla ilgili konu açıp hepsini deneyecem bakalım bu yaz sahile akarız belki ^^

1 adet york dumbell ve mekik sehpası, farklı ağırlıklarda 10 takım dumbell ile korkunç şekilde kilo verebilir kas hattını da keskinleştirebilirsin. dumbelları beton dökerek yapabilirsin, york sehpa 400 lira civarındadır. ikinci eli 200 civarıdır alacağın alet bu: https://www.letgo.com/tr-tr/i/york-sport-agirlik-sehpasi_c4464efd-3505-4783-9913-9a4adb5421b0

Açık alanın varsa ağırlıklı ip alıp rocky gibi takılabilirsin, burpee yapabilirsin demiyorum, ben ip atlarken köylüler dalga geçmişti ipin sapıyla ağızlarına ağızlarına vurdum 4 köylü 30 dakika içinde 20 köylü oldu linç ediliyordum elleri de ağırdı ibnelerin.

Koş desem o da olmaz, köy yerde köpek çok oluyor akbaşı ayrı kangalı ayrı beni bir kaç kez sadece skuterle geçtiğim için ısırdılar, bu köylü canlısının köpek yetiştirme adeti yok başıboş dışarıya salıyorlar, hayvan saldırınca senden bıçak yiyene kadar seni bırakmıyor kilitlenip kafayı sallamaya başlıyor hiç hoş bir durum değil.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

Şimdi tartıya çıktım 127 idim 121 olmuşum, hiç sporsuz ama yediklerime dikkat ettim. Yılbaşında kullanmaya başlamıştım ilacı :) 6 kilo gitmiş 

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    GoldenWorld bunu yazdı

Şimdi tartıya çıktım 127 idim 121 olmuşum, hiç sporsuz ama yediklerime dikkat ettim. Yılbaşında kullanmaya başlamıştım ilacı :) 6 kilo gitmiş 

Sıçırttı mı hiç hocam olur olmadık yerde? :)

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    GoldenWorld bunu yazdı

doktor tavsiyesi üzerine mi başladın hocam ? 

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

yıllardır spor salonuna düzenli giderim,haftada 5 gün mutlaka ordayım (3 gün agırlık + 2 gün kardio ) seklinde,yaşıma gore fitim.salondan bir dostum bu bahsettiğin ilaci aldı,denedi geçen gün konuştuk.illet birşey zayıflatıyor falan ama berbat ya,olduk olmadık yerde bildiğin yağ kaçırmış altına,paçalarımdan aktı abi fark etmeden dedi ve bildiğiniz yağ dostlar,elledinmi kayganlaşan,ıslak mendil olmadan elinizden gitmeyen türden birşey.yani osurmaya korkuyorum dediğini biliyorum.tuvalete ıslak mendille giriyor adam,yani tuvaletini yapıp ,silmeye gelince elinizin yağlandıgını düsünün.aga 5 gün koşarım yine onu denemem,hele ki iş yerinde böyle birşeyin başınıza geldiğini düşünürseniz :/

üstteki arkadaşın dediği gibi bu zımbırtı vücutta ki yagı parcalamıyor ,sadece aldıgınız yagın emilimini azaltıyor,direk boşaltıma yolluyor.yani yağı nasıl yediysen öyle çıkıyor.kesinlikle tavsiye etmiyorum

https://youtu.be/XBhvyBY6u6I?t=431

sancaks tarafından 06/Şub/20 15:59 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    GoldenWorld bunu yazdı

doktor tavsiyesi üzerine mi başladın hocam ? 

Endokrin ve metabolizma hastalıkları doktoruna gittim o yazdı ilacı, şehir hastanesinde. Bildiğim kadarıyla ankara dasın hocam sen, kilo problemin varsa bi görün doktora derim. 

@Mylitta yok hocam bende öyle bir şey olmadı günde 1 kez sıçıyorum o kadar :D yalnız gaz çıkarırken dikkatli oluyorum gazla beraber dışkı da gelebiliyor. Gazla birlikte yağ da gelebiliyor ve iç çamaşırın batıyor illaki 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    sancaks bunu yazdı

yıllardır spor salonuna düzenli giderim,haftada 5 gün mutlaka ordayım (3 gün agırlık + 2 gün kardio ) seklinde,yaşıma gore fitim.salondan bir dostum bu bahsettiğin ilaci aldı,denedi geçen gün konuştuk.illet birşey zayıflatıyor falan ama berbat ya,olduk olmadık yerde bildiğin yağ kaçırmış altına,paçalarımdan aktı abi fark etmeden dedi ve bildiğiniz yağ dostlar,elledinmi kayganlaşan,ıslak mendil olmadan elinizden gitmeyen türden birşey.yani osurmaya korkuyorum dediğini biliyorum.tuvalete ıslak mendille giriyor adam,yani tuvaletini yapıp ,silmeye gelince elinizin yağlandıgını düsünün.aga 5 gün koşarım yine onu denemem,hele ki iş yerinde böyle birşeyin başınıza geldiğini düşünürseniz :/

üstteki arkadaşın dediği gibi bu zımbırtı vücutta ki yagı parcalamıyor ,sadece aldıgınız yagın emilimini azaltıyor,direk boşaltıma yolluyor.yani yağı nasıl yediysen öyle çıkıyor.kesinlikle tavsiye etmiyorum

https://youtu.be/XBhvyBY6u6I?t=431

Hocam emin ol benim kadar kilon olsaydı bunları göze alırdın. Evet dışkı yağlı oluyor temizlerken elim kayganlaşıyor :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

aleykümselam. arkadaşım bu ilaç hakkında fikrim yok ama zayıflamayla ilgili bişeyle dicem; benim durumu bilirsiniz trafik kazası sonucu beyin kanaması falan özetle hala rahat rahat yürüyemiyorum bu yüzden yediklerimi eritemiyordum; araşrtırdım normalde insana günde iki öğün yemek yetiyormuş sabah ve akşam yeterliymiş, bizim ecdadımız osmanlı da iki öğün yermiş. zaten öğle yemeklerini osmanlı avrupayı feth edince avrupalılardan görmüşüz. avrupada zaten çok çalışılıyormuş öğle yemeklerini çok çalıştıkları için çıkarmışlar. ben günde iki öğüne düşürdüm yemeğimi kilo almıyorum. öğlenleri bir iki tane püsküğüt hoşbeş, canga, değişik çikolatalı gofretler falan atıştırıyorum midemi bastırıyorum. böylece kilom aynı kalıyor. boyum 1.76 kilomda 76, 75, 74 arası geziyorum. 

bence; önce yediklerine dikkat edecen, sende günde iki öğüne düş bi sonra hareket edecen ne yap et vücudu yor ki yediklerini eritsin (;

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

aleykümselam. arkadaşım bu ilaç hakkında fikrim yok ama zayıflamayla ilgili bişeyle dicem; benim durumu bilirsiniz trafik kazası sonucu beyin kanaması falan özetle hala rahat rahat yürüyemiyorum bu yüzden yediklerimi eritemiyordum; araşrtırdım normalde insana günde iki öğün yemek yetiyormuş sabah ve akşam yeterliymiş, bizim ecdadımız osmanlı da iki öğün yermiş. zaten öğle yemeklerini osmanlı avrupayı feth edince avrupalılardan görmüşüz. avrupada zaten çok çalışılıyormuş öğle yemeklerini çok çalıştıkları için çıkarmışlar. ben günde iki öğüne düşürdüm yemeğimi kilo almıyorum. öğlenleri bir iki tane püsküğüt hoşbeş, canga, değişik çikolatalı gofretler falan atıştırıyorum midemi bastırıyorum. böylece kilom aynı kalıyor. boyum 1.76 kilomda 76, 75, 74 arası geziyorum. 

bence; önce yediklerine dikkat edecen, sende günde iki öğüne düş bi sonra hareket edecen ne yap et vücudu yor ki yediklerini eritsin (;

Aslında önceden zayıftım o zamanlar 2 öğün yerdim sonradan 3 öğüne çıktı işte, bi de çok hareketsizim son 2 yıldır bi markete gidiyorum o zaman hareket ediyorum gerisi yatış :) havalar ısınsın yürümeye başlayacağım. Ama sen abur cubur yiyormuşsun onlarda kilo aldırır ajan abi dikkat et :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    GoldenWorld bunu yazdı
    ajan1111 bunu yazdı

Aslında önceden zayıftım o zamanlar 2 öğün yerdim sonradan 3 öğüne çıktı işte, bi de çok hareketsizim son 2 yıldır bi markete gidiyorum o zaman hareket ediyorum gerisi yatış :) havalar ısınsın yürümeye başlayacağım. Ama sen abur cubur yiyormuşsun onlarda kilo aldırır ajan abi dikkat et :)

ediyorum hocam. zaten annemin varlığı yetiyo dikkat etmem için (((; ama hocam abur cubur kilo aldırır diyonda bu abur cuburda kilo aldıracak ne var? mesela; canga'da bana kilo aldıracak ne varki. bunlar direk namluya mermi :D kilo dediğin şey yağdan ibaret değil mi? ben yağlı şeyler pek yemiyorum sabah akşam birer dilim ekmek. sen öyle alış; en güzel tarafı iki günde bir gidiyon tuvalete ve tuvaleti tek parça halinde yapıyon; en rahat böyle söyleyebildim :DDD (;

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
Toplam Hit: 3823 Toplam Mesaj: 38
thincal