folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bu İnsanlar Kendini Ne Sanıyor ?

Bu İnsanlar Kendini Ne Sanıyor ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Az önce psikayri için sıra almaya gittiğimde bana doktor gitti ki denildi gittiğimde saat 16:15'ti.

Şimdi psikayride her hastaya 45dk ayrıldığı için ben içeri girememiş olsam dahi doktorun içeride birisini muane etmeye yetecek kadar vakti var ve içeride olması gerekir.Ve bildiğim kadarıyla doktorlar devlet hastanesine gittiğim için devlet memurları.

Lütfen yanlış biliyorsam birisi düzeltsin devlet memurları 5'te paydos etmiyor mu ?? Sıra veren memur bana doktorun 15:30 da gittiğini söylüyor 15:30 dan önce gel diyor.

Bu insanlar kendini ne sanıyor ya ? Öğle yemeğinde yediğiniz besinler içinizde boka dönüşmekle meşgul şuanda bok taşıyorsunuz ulan içinizde kendinizi bu kadar özel görmenizin nedeni ne ???

Yokmu kardeşim bunlara haddini bildirecek bi merci ? Nereye şikayet etçez biz bunları ?

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Yok. İşin mi düştü devlete köpek yerine geçersin. Şuraya geç. Sıraya geç. Şuraya otur. Çişini yaptın mı? Falan filan işte...

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek

en nefret ettiğim ortam hastane ortamıdır.ordan oraya gönderirler ve çoğunlukla işinin halletmemiş olarak evine dönersin.hastalanmamaya çalışıyorum o derdi çekmemek için.keşke görevini yapmayan veya eksik yapan memurları şikayet edebileceğimiz bi yer olsa.

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

la olum ara başhekimliği  bu adam ne ayak deya 

kontra bisiklet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sade devlet değilki geçen bankaya gittim para yatırımcam garantide çalışan(garanti özeldir) hıyar ağası söylediğim ismi bitürlü anlamadı yok böyle bir mal bide sanki ben suçluymuşum gibi başladı terslenmeye kağıda yazver diye alttan laf sokuyor felan mal anlasın diye kibar ama birazdaha yüksek birses tonuyla ismi tekrarladım lan sanki herife cazyapıyoruz budefada başlaedı gel döv istersen muhabbetlerine dünyadaki en mal çalışanlar garantide arkadaş sinir olmuştum ogünden beri döktüm içimi şimdi oh be

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek

e-devlet e gir şikayet et. tabi kaale alırlar umarım...  bu sadece o bölümle alakalı değil çoğu bölümdeki mesleklerde mevcut...  özel hastane olsaydı bak bakalım gidebiliyorlarmı biryere

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R3LaX
    R3LaX's avatar
    Erkek

hocam normalde öğleden önce 40 öğleden sonra 40 hastaya bakıyordu doktorlar saha sonra bu satıyıy 20 ye 20 yaptılar yanı bir doktor ortamalam gunde 40 ile 45 hastaya bakıyor. Sıra sistemli oldugu icin liste tamamlandıgıda doktorun işi finshh olur. 11 de biterse 11 de gider 5 te biterse 5 te gider. Eğer liste bitmeden saat dolarsa yıne gider. Liste bitmedı saatda dolmadı işi varsa yıne gider. Yani her koşulda gider....

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

allah kimseyi ne hastaneye nede devletin herhangi bir yerine düşürsün :|

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLdPriNCe
    coLdPriNCe's avatar
    Erkek

şikayet edeceksen 182 sağlık bakanlığı randevulu hastane hattından edebiliyorsun sanırım. çünkü bi sıkıntınız olursa arayın diyolar. senin bulunduğun yer bu hattın kapsamındaysa tabiki..

De genio e de louco, todos temos um pouco!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

bizim ülkemizde, devletE götü soktumu çalışmama hastalığı gibi salak düşünceler oldukça ve bu tür işe yaramaz, adlarını ilk kez duyduğum yıllardır bakanlık yapan adamlar yönettikçe devletin kurumu böyle olur.

konu yine paraya bakar. herşeyin başı paradır. sağlığında paradır.

aksini iddaa eden de olamaz.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecement
    Gecement's avatar
    Erkek

R3LaX bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam normalde öğleden önce 40 öğleden sonra 40 hastaya bakıyordu doktorlar saha sonra bu satıyıy 20 ye 20 yaptılar yanı bir doktor ortamalam gunde 40 ile 45 hastaya bakıyor. Sıra sistemli oldugu icin liste tamamlandıgıda doktorun işi finshh olur. 11 de biterse 11 de gider 5 te biterse 5 te gider. Eğer liste bitmeden saat dolarsa yıne gider. Liste bitmedı saatda dolmadı işi varsa yıne gider. Yani her koşulda gider....

-----------------------------

Solak Cerrah
Toplam Hit: 3520 Toplam Mesaj: 22