Bu Kadarınada Pes Diyeceğiniz Bir Olay +18

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KevinS
    KevinS's avatar
    Erkek
    Okuyacağınız diyalog yurtdışındaki bir televizyon programından alıntı değil. Bu konuşmalar, geçen hafta Flash TV'de yayınlanan Yalçın Çakır'ın 'Acı Umut' programında gerçekleşti.

Yaşanan rezilliği Yüksel Aytuğ, köşesine taşıdı. İşte televizyonculuğun çivisinin çıkıtığı an...

Stüdyodaki yaşlı adam, karısının evi terk etmesinden yana dertli. Israrla eşinin geri dönmesini istiyor. Telefonda ise Bulgaristan'daki karısı var.

ADAM: Sen benim namusumsun. Seni çok seviyorum. Her şeyi affedeceğim, ne olur dön...
    YALÇIN ÇAKIR: Bak abla, adam yalvarıyor. Niye bu adamı üzüyorsun, dön gel.
    KADIN: Yalçın abi, ne kadar yalvarırsa, yalvarsın. Tedavi olmazsa dönmeyeceğim, dönmem...
    Y.Ç.: Nesi var abla bu adamın?
    KADIN: Yapamıyor be abicim, yapamıyor... Ben istiyorum, onda bir şey yok...
    Y.Ç.:
    Ne yapamıyor ablacığım?
    KADIN: (Bip sesi)... Anlasana be abicim, ben yanıyorum, ben istiyorum, onda bir şey yok.
    ADAM: Sen benim namusumsun. Dön, her şeyi halledeceğim.
    KADIN: Neyi halledeceksin be? Sen bir şey yapamazsın. Hem ben senin nereden namusun oluyorum? İnsan namusunu yapar be!..
    Y.Ç.: Abla sen kaç yaşındasın?
    KADIN: 52
    Y.Ç.: Abla, 52 yaşında insan bu kadar önem verir mi bu işe be abla?..
    KADIN: Yalçın Abi yoksa sen de bunun gibi misin? Bütün Türk erkekleri böyle be... Burada Bulgar erkekleri var, vallahi her gece yapıyorlar be...
    Y.Ç.: Abla sen beni karıştırma... Burada konu sizsiniz... Bak adam yalvarıyor. Tedavi olacağım diyor, dön gel...
    KADIN: Tedavi olsun gelirim. Bakarım, her gece yaparsa kalırım, yoksa dönerim.
    Y.Ç.: Abla sırf bu iş için adam terk edilmez, abla...
    KADIN: (Bip sesi) ....meyen adamı ben ne yapayım be abicim? Boşanacağım. Bulurum ben beni yapacak bir adam...
    Y.Ç.: Ya abla ne kadar önemliymiş bu iş senin için...
    KADIN: Yoksa senin için önemli değil mi be abi?
    Y.Ç.: Tabii tabii önemli ama daha önemli şeyler var. Hem bak sen 52 yaşındasın...
    KADIN: Ne olmuş 52 yaşındaysam? Söylüyorum be abicim, ben yanıyorum. Ben istiyorum yaa... Ya beni her gün yapar ya da dönmem...
    Y.Ç.: Yahu abla bu iş her gün her gün olur mu be? Bak bu adam da 57 yaşında.
    KADIN: Ben bilmem... Her gün en az bir defa yapacak be abi. Yoksa dönmem. (Adam yana yakıla yalvarmaya devam eder)
    KADIN: Boşuna yalvarma, tedavi ol... Gelip bakacağım, yapabilirsen kalırım. Yoksa dönerim. Ben, beni her gün yapacak erkek arıyorum...

Program bu minvalde yaklaşık 45 dakika sürdü. Yüksel Aytuğ, program sonunda izlediği bu rezilliğin bir canlandırma olduğunun açıklanmasını bekledi ama nafile... Yalçın Çakır program sonunda tam aksine: "Vallahi de billahi de bu karakterler ve olay gerçektir. Bize başvuran kişiler arasından seçilmişlerdir. Hiçbir şey kurmaca değildir..." dedi.

İyimser Bir Gül Açsın Yanaklarında . .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek
    günde 2 kre yapmalı bence :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    hocam bu olay baya eski ztn de şaşılacak bişey yok ama klasik bi olay yani yalçın abi her zaman koparıyo XD düzmece ihtimali %100'ün üstünde diyebilirim XD daha ne olaylar geçiyo amk depresyondaki adamı kahkahadan gebertir XD

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RemotE
    RemotE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    A.q karısına bak harbi azmış :D muhaha mide olsa bende yapardım her gün değil her saat  :D mide gerekli ama 52 yaşındaymış  muhahaahah :D:D:D

Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz..! http://www.intikal.org - http://www.ohbea.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Whisky
    Whisky's avatar
    Erkek
    :| adamın kus otmuo karınınkı adeta cıglık atıo :D deişik bise
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek
    yuh be hoca bu kadar da olmaz yani adamdaki de slaklık ne diyim ki böle karım olacağına olmaz olsun! hastalıktır olabilir evlilikte önemli olan duygusal bağlılıktır ama kadın azgın bi defa yapacak bişi yok napacak adam mecbur siktiri cekecek çünkü aklı basında hiçbir insan evladı gidipte böle bi kadınla tekrar birleşmek istemez bence...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    birde bunların 18-24 arası versiyonları oluyor bize şöle 18-24 arası versiyon gelmedi amk

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eReN_77
    eReN_77's avatar
    Erkek
    Abaza işte Buna Denilir :D

52 yasında baska ısın mı kalmadı aq neyın pesınde kosuor :|

KederLi Geçse Bazı Günler Seviyoruz Seni Can Gönülden Nasıl Bir Sevgi Ah Bir Bilsen Efes Bilsen Herşeyimsin Sen..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Ohhhha Evlenilecek kadın değilki bu, Ukraynada Geneleve gitsin her saat yaparlar aşifteyi. Namus olacak karı değil bu. Tiskindim dersem yeridir.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Kadın haklı bence.Ve türk erkeklerinde böyle bir durum harbiden var galiba.Daha evlenmedim olayı bilmiyorum ama evli çiftlerin çoğunun cinsel yaşamı sönükmüş.

Kadının 52 yaşında olmasının bir önemi yok.Bunlar kişinin isteği ile oluşan dürtüler değil.Hormonal bir olay.

Tabi böyle bir programda böyle şeyler konuşulması oldukça garip

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek

baktım buna hahahaha. :)

spiker-- beyfendi siz karınzla tekrar beraber olmak istiyomusunuz.

koca--- şimdi olacakmı girecekmi benle ilişkiye girecekse gelirim..

spiker--yaw bunun burası yeri değil sen hele bi sakin ol ben seni yukarıya çıkartayım bak aşağıda kapıdaymışsın sen

koca--ben sakin olamam burda olceksa olur bu iş

kadın-- ya ben seni seviyorum ama yapamıyorum

koca--gonuşmaa layyn ben yapmassam olmaz birleşmem şimdi olcekse olur ..

allam tam bi komediydi ya. adam canlı yayında girecem ben buna diyordu.. geberdim  vallaha....izlerken.

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
Toplam Hit: 2714 Toplam Mesaj: 17