folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bu Kimyasalların Sağlığa Zararlari?

Bu Kimyasalların Sağlığa Zararlari?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

Arkadaslar sagolun isi birakicam sagligimdan onemli degil. Maske kullaniyoruz ama agzimin tadını degistiricek kadar  maruz kalıyorum.  Ve gozlerimde bulanik gorme yapiyor. 

Arkana bakmadan kaç o zaman.

Çalıştığın ortamda ciddi anlamda havalandırma sistemi olması gerekiyor. ( hava filtresi sistemi )

Eğer bu tür şikayetlerin var ise, sağlığını etkiliyor demektir. 

Valla dandik bir maske ile 2 ton kimyasal boşaltıyoruz tozu mahvediyor . Hapsuruk bulanik gorme oksuruk felan yapti bende iyiki sormuşum  son günüm iste bugun😂😂😂

Hocam umarım yazacaklarm moralini bozmaz.

Bu kadar yüksek miktarda maruz kalman iyi olmamış, standart kağıt maske sadece psikolojik olarak kafanızı rahatlatır siliporte için özel maskeler vardır onlardan kullanman gerekir şuana kadar soluduğun tüm malzeme ciğerlerine gitmiştir.

Siliporte malesef soludugunda ciğerleine yapışır ve ayrılmaz öldürmez süründürür,

طדṮ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı
    do_som bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

Arkadaslar sagolun isi birakicam sagligimdan onemli degil. Maske kullaniyoruz ama agzimin tadını degistiricek kadar  maruz kalıyorum.  Ve gozlerimde bulanik gorme yapiyor. 

Çalıştığın ortamda ciddi anlamda havalandırma sistemi olması gerekiyor. ( hava filtresi sistemi )

Valla dandik bir maske ile 2 ton kimyasal boşaltıyoruz tozu mahvediyor . Hapsuruk bulanik gorme oksuruk felan yapti bende iyiki sormuşum  son günüm iste bugun😂😂😂

Çalışmaya devam et.. Bırakma işi :) En azından kurtulmuş olurum senden. 

:D ne adamsin.

@do_som kac kac kac oyle kagit maskeyle ancak patron vicdanini kandirir

Senelerdir calisanlarin rengi kacmis zombinin bir tik üstü takılıyor lar. Sagol iyiki sormusum kafami kurcalıyor du siktir olup gideyim  en iyisi.

Saati 8 5 cumartesi pazar tatil diye girdim  saati guzel sadece ama yapcak bisey yok

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı
    do_som bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

Hocam umarım yazacaklarm moralini bozmaz.

Bu kadar yüksek miktarda maruz kalman iyi olmamış, standart kağıt maske sadece psikolojik olarak kafanızı rahatlatır siliporte için özel maskeler vardır onlardan kullanman gerekir şuana kadar soluduğun tüm malzeme ciğerlerine gitmiştir.

Siliporte malesef soludugunda ciğerleine yapışır ve ayrılmaz öldürmez süründürür,

Cok sagol hocam kisa suredir burdayim ben.

Zararimin az oldugunu dusunuyorum

Zaten mevzuya dün uyandim. Sik sik solunum testi yapiyorlar , ki bunu daha once baska yerde gormedim. Aklma takildi demek solunum sikintisi riski yüksek biryer.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

Bu olay haric memnun kaldigin bir yerse kendi cebinden saglam bir maske-gozluk alip devam et hocam?

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

hangi işyeri abi orası? şikayet etsenya

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Metanet bunu yazdı

Bu olay haric memnun kaldigin bir yerse kendi cebinden saglam bir maske-gozluk alip devam et hocam?

Hocam genelindende memnun degilim cunku bel fitigi oluyorsun . Calisanlarin hepsinde nefes darligi bel fitigi var. Ters sekilde 36 kg luk kova cuval felan kaldiriyorsun tozun haricinde oda fiziksel sikinti  yaratir ileride. Calisanlarin hepsi mal amk birseydrn haberleri yok . Gunde 3.5 4 ton indir kaldir yapiyorsun

Yolbulucu 

Hocam isg si var sirketin kilifina uydurmuslar sanirim. Denetlemeri felab geciyorlarmis.

Bende bulanik gorme balgam agiz ve boğaz da garip bir his felan yapti. Büyük ihtimal ileride bu semptomlar geciyor fakat icerden yine hasar goruyosun 

do_som tarafından 03/Ağu/18 11:49 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

https://www.tahribat.com/forum/isyerine-verilen-saglik-raporunu-geri-almaya-hakki-236093

sağlık raporunu alma hakkım var mı acaba ? şu konuda sağlıklı bir bilgiye ulaşamamıştım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

https://www.tahribat.com/forum/isyerine-verilen-saglik-raporunu-geri-almaya-hakki-236093

sağlık raporunu alma hakkım var mı acaba ? şu konuda sağlıklı bir bilgiye ulaşamamıştım

Evraklarını alabilir bir kopyasını ik da bırakabilirsin.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

Evraklarını alabilir bir kopyasını ik da bırakabilirsin.

çok sağol

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

O saydigin seyler bu maddelerin akut etkisi, yani kisa sureli maruz kaldiginda ortaya cikan seyler. Köh köh seklinde oksuruk gozlerde sulanma yanma batma gormede bulaniklik balgam vb. Bunlar icin hastaneye basvurabilirsin. Ek olarak bir iki aydan uzun suredir calisiyorsan akciger rontgeni cektirip cigerlerde durum nasil diye bakabilirsin. Butun bunlari da sikayet etmek icin kullanabilirsin ugrasasin varsa. Vaktim yok diyorsan verem savas dispanserine git orda hem konuya vakif doktor olur hem kalabalik olmaz, sikayetlerini anlatip is arkadaslarimda da ayni sikayet var grip gibiyim iyilesemiyorum dersen bulasici hastalik ihtimaline karsi detayli arastirirlar, konusma icinde iste de boyle seylere maruz kaliyoruz diye arada soylersen onlar gereken sonucu cikarirlar.

sigara değil, balık olan.
Toplam Hit: 3309 Toplam Mesaj: 26
zarar