Bu Kızlar Nası Tavlanır Yaw? Cvp Cvp Cvp??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilkut
    ilkut's avatar
    Erkek

La olm Aşk bölümüne ne yazacak adam sen manyakmısın

www.gencsiviller.net
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jellLLY
    jellLLY's avatar
    Dişi
    en kolay yol yalansız olmak yılışık olmamak...hani bazı ameleler olurya ....yapışır irenç irenç...  diorm ya ...we kowalanan kaçar tkniğini uygularız :D

jelly bone meumeumeue
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paratroops
    paratroops's avatar
    Erkek
    bana kızın özelliklerini yaz,neleri sevdigini,giyim tarzını,ne iş yaptıgını vs..Ben beden dili egitimi aldım san güzel tüyolar verebilirim.

insan önce kendini yargılamalı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRzMaN
    KaRzMaN's avatar
    Erkek
    shubuo kardeşimiz çok derin bi insan belli oluo ama daha derin konular istiosa kendine derin bi site açmalı. Paylaşım güzeldir ve farklı olduğunu kanıtlamak için böyle aragazlar yapma, ters tepkiler alırsın ok... ya kankalar kızı bende annamıom!! bigün spor takılıo bigün klasik.. Bişeyi bigün sevio bigün sevmio.. Annıcaanıs 'bu güzellik başa bela ' teyze tatlıya, kendini bişi sanıo ama napim çok iyi bişi yaaa!! Kaçırmak istemiom

koysalar önüme barikatta, çocukta yaparım tarikatta :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRzMaN
    KaRzMaN's avatar
    Erkek

Eywalla kardeşler eksik olmayında... Ben herzamanki kafedyim yine... Ve manita bi elemanla içeri girdi şimdi... Yıkıldım oolumj napçam.!! Way be yalan olduk yine  yok abi ya bizi internet paklar, hack paklar, bios paklar ne biliim dos paklar... Hiç olmazsa içeris bu akşam. Zaten içmek hergün tekrarlanabilen ve her sabah  hayata dönülebilen bi intahar biçimi değilmidir?  Way  be taa şimdiden derin adam oldum valla ha, hemen şarkı yazmak lazım.. yıkkınım bitkinim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    zumsuk sende ne adamsın bea ee başka ne yaparsın sen?.)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRzMaN
    KaRzMaN's avatar
    Erkek

way be zumsuk kötü gün dostuymuşsun walla, insanın senin gibi iki kankası olsa arkasına bakmaz ha  Eywalla kardeşim aynen savaşa devam, hani nerde kaldı tarikat kardeşliği??? bakalım geçen saatler ve günler neler gösterecek... Pembe dizi gibin oldu walla

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeRviii
    MeRviii's avatar
    Dişi

vala arkadaşlar tavlama kelimesine uyuz olmamızın özel bi nedeni yok..ama belkide bu kelimeyi kullananlar abaza gelio bizde bu abazalara tav olmak istemiyoruz..siz kullanmamaya özen gösterin..

dertli ark. gelince olum bundan kolay ne var kızın masasına cola gönder bide el salla sonra gör muhabbeti(abüüü düşünemiorum) :D onu yapamam dersen ilk olarak erk ark. var mı onu araştırda sora maymun olma..sonra kızla arkadaşça muhabbet ortamı kur..kıza kur falan yap..azcık iltifat et sonra kızda sana ilgi gösterirse anlaşılır zaten..sakın muhabbet etcem diede şebeklik yapma sadece sevimli ol..yeter bu kadar sanırım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdý:

Osiris bunu yazdý:

ilk önce gerçekten sevecen, sonrasý kolay...

Bu kafayla gidersen bi halt edemezsin...

hojam sen durumu biraz daha aç. derdine derman olalým...

Yok Hoja Ben Bu Kafayla Baya gittim. =) sonra sıkıldım...

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xLn
    xLn's avatar
    Erkek

anladııgm kadarı il ekızla yüz yüze konuşup tanışmış deyilsin. öncelikle sn kendin tanış. internet cafe fln geçti. internet kafedeken oranın degerli üyelerindenmişsin gib idavran. ne bileyim en iyi yakınlaşma tekni

-siz burada yenimisiniz.

--evt yeni geldim

-bende heycanlandım bri anda böle bri güzelligi daha önce nasıl olduda göremedim diye.

bunu duyunca kız yelkenleri indirir. (denenmmiştir bok atmayın 1 haftada 15 kız.) ne olursa olsun onu etkilemiycek espiriler yapın yane gidipte burnun ne biçim öle kanca gibi demeyin başkaları gülse bile kız yerin dibine giricektir bundan sakının.sürekli suratınızda şapsal bi gülümseme olsun ama aptal görünmeyin. birde kızın yanına gitmedne önce birkaç güzel özlü söz öğrenin. http://members.lycos.co.uk/ismailnural solda özlü sözler bölümünde yeteri kadar war. ne bileyim net cafede isen. pc yi iyi kullanıyor olmasın parmaklaırnda velli ince vede narinler.dersin. hiç kullanamıyoarum derse bende kendime yeticek kadar biliyorum istersen bilgileirmi senle paylaşabilirim dersin. bukadara muhabbetten sonra kız sana dogru bi yakınlaşma yoksa sisster et gitsin. ama oda ilgilise öğret fln derse elektirik warıdr fazla yaklaşma çarpılırsın. ilk buluşmada eger net cafe iseniz sakın numarasını isteme. sendne hoşlandıysa o seni bulucaktır karşına çıkıcaktır. ama sakın ip ucu vermeyi unutma ben herzaman burdayım okudan çıkınca gelirim vs gibilerinden. birde şey diye bilirsin. mail adresini msn adresini fln vererek bir istegin olursa bana burdan ulaşabilirsin dersin.yeteri kadar zemin oluşmmuş olur. güzel geçerse 2. bölümde gelir orasınıda yazarız.

kendimi pezo gibi hissettim:p

www.Tutorialci.net - Türkiyenin en kapsamlı Tutorial (Ders Anlatım) Sitesi...
Toplam Hit: 7955 Toplam Mesaj: 57