Bu Klima Bu Fiyata Nasıl Oluyor ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Klima eşittir japon hangisini bulursanız alın japon kliması ama çin işi demeyin kalite uzun yıllar ilk günkü gibi çalışbilmesidir.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Dunyadaki butun klimalari Gree diye cinli bi firma yapiyo zaten diyolaa

Mitsubishi falan Kim varsa, adamlara hangi kalite istedigimi soyluyon onlar yapiyor senin markayi koyuyor ustune diyolaa

Bizim fason tekstilciler gibi, Nike Adidas turkiyeda yaptirip basiyor markayi ustune, arta kalan pazarlara gidiyor diyolaa

Iste gree de klima icin ayni olayi Cinde yapiyo diyolaa

anca gidersin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meraclitus
    Meraclitus's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı

Bende uygun diye vestel aldim is goruyo kaliteli klima kullanmadim aradaki farki bilmiyorum ama birsey sorayim

bu inverter dedikleri istenen dereceye gore motorun yavaslayip hizlanmasi degilmi, bu vestelin dis unite duruyo dereceyi bulunca ama hava uflemeye devam ediyo hem ortam isiniyo hem koku yapiyo, nerden aldim bu siktigimin vestelini ya bi daha eve sokarsam siksinler

Normalde inverter klimalar ortamdaki set sıcaklığına ulaştığında kompresör devrini ayarlayarak enerji tasarrufu sağlamış olur. Fan çalışmaya devam eder. Seninkinde yuksek ihtimal komp. duruyor fan çalışıyor ama iç ünitedeki evap. ıslak ve nemli kalıyor hava da onun üzerinden geçtiği için koku yapmış oluyor. Set sıcaklığını 24-25 den yukarı yapma derim durmamasi için

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    Meraclitus bunu yazdı
    Tnrsk bunu yazdı

Bende uygun diye vestel aldim is goruyo kaliteli klima kullanmadim aradaki farki bilmiyorum ama birsey sorayim

bu inverter dedikleri istenen dereceye gore motorun yavaslayip hizlanmasi degilmi, bu vestelin dis unite duruyo dereceyi bulunca ama hava uflemeye devam ediyo hem ortam isiniyo hem koku yapiyo, nerden aldim bu siktigimin vestelini ya bi daha eve sokarsam siksinler

Normalde inverter klimalar ortamdaki set sıcaklığına ulaştığında kompresör devrini ayarlayarak enerji tasarrufu sağlamış olur. Fan çalışmaya devam eder. Seninkinde yuksek ihtimal komp. duruyor fan çalışıyor ama iç ünitedeki evap. ıslak ve nemli kalıyor hava da onun üzerinden geçtiği için koku yapmış oluyor. Set sıcaklığını 24-25 den yukarı yapma derim durmamasi için

Komp duruyor hocam 25 yapincada surekli soguk ufluyor rahatsiz ediyor, sozde inverter klima digerlerinin calismasini gormedim nasildir bilmiyorum ama vestel olunca boyle oyunlar yapmasini normal goruyorum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meraclitus
    Meraclitus's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı
    Meraclitus bunu yazdı
    Tnrsk bunu yazdı

Komp duruyor hocam 25 yapincada surekli soguk ufluyor rahatsiz ediyor, sozde inverter klima digerlerinin calismasini gormedim nasildir bilmiyorum ama vestel olunca boyle oyunlar yapmasini normal goruyorum

Aynı durum bende de var . Klimanın çalıştığı odada duramiyoz . Odada biraz ufak , bebekte olunca . Aciyoz tüm kapilari tüm evi serinletip başka oda da duruyoruz. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

ECA türkiyenin en köklü firmalarından biridir.

Kombi musluk cart curt dışında ciddi Klima yatırımlarıda vardır.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek
    janni bunu yazdı

ECA türkiyenin en köklü firmalarından biridir.

Kombi musluk cart curt dışında ciddi Klima yatırımlarıda vardır.

Bende onu soruyorum ECA köklü bir firma ama bu fiyata nasıl oluyor heleki sezon bitmemişken

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Arabistandayım.

Temmuz ağustota gölgede 51 - hissedilen 57 Derece

Duvar tipi klimalar haricinde kullanılan ve bu derecelerde bile sorun çıkartmayan tek marka;

Mitsubishi

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Kasım ayında N11'den kupon toplayıp bayağı uyguna mal edebilirsin. Ben o şekilde almıştım. O dönem şansıma sağlam indirimli fiyatta gelmişti. Birazda şans o kısım.

Bir bakarsın dolar fırlar fiyatlar ikiye katlanır. Elektronikte fiyatlar dolar kuruna bağlı.

vay beee ozaman sözünü dinleyip bitcoin almak lazımmış

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

la hepsi çinde üretiliyor

eca köklü marka yarı yolda koymaz

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 1982 Toplam Mesaj: 21
klima tavsiyesi