folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bu Kuş Ne Zaman Uçar?

Bu Kuş Ne Zaman Uçar?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

çok güzel miş :D yastıları diz havaya at o kanat cırpa cırpa alışır

Break Dance Bboy MaxeL
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek

SaNaL_AjaN bunu yazdı:
    -----------------------------

Bana kalsa blöf yapıo ekmek elden su gölden evi yetimhane gibi kullanıyor :D usta işin espirisi bi yana arkadşa katılıyorum yukartdan bırakmak gerekiyor yumusak zemine ki ucma için bi amacı olsun düşmemek gibi

Bende öyle düşünüyorum:) arkadaşın evi müstakil 2 katlı çatıya çıkıp uçurma çalışmaları yaptık:D bahçeye doğru kanatlarını açarak inerdi fakat uçmuyor ama yüksek yerlere çıkmak istediği zaman uçarak tırmanıyor.

@lalada, yok hacı istanbul'da değilim ama kebap yapılacak kadar güzel görünmüyor:D yoksa aklımdaydı:P

@Hybris, evet hacı çok çirkin zaten nerde bir çirkin varsa beni bulur.

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

eline al şöyle diz mesafesinden falan yere bırakır gibi falan yap bakalım kanatlarını falan açıyormu düşerken falan... sonra baktın hafif hafif kavruyo bu işi bel mesafesinden falan bırak, sonra kendi boyun mesafesinden falan...

kanatlarını bol bol kullansın bakalım, sonra sal balkondan öldü öldü kaldı kaldı :)

uçabiliyor ama yinede kaçmıyorsa, ben biraz daha burda takılıyım diye karar almıştır hayvan, kendi keyfi gelince kaçar.

besleyin ramazanda, cennete direk geçiş hakkı kazanın :D

anca gidersin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kasVa
    kasVa's avatar
    Erkek

yuvadan itiyor annesi uçması için ama sen annesi olmadıın için o zamanı bilemeyebilirsin ,yani kuşu atarsan çakılıp ölebilir onun için bi metreden at alışsın:D

bence bekle bi süre daha ama o yavruyu ben beslemek isterdim ne zararı var bak işte :D

rapid premium alacak para çalana hırsız deniyor ama rapid premüumun kendisini çalana hırsız denmiyor.neden ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

bu kuşun uçması lazım arkadaşlarında belirttiği gibi bir ibnelik var bu işte 

tahribat.com a can feda
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek

ohooo ewlilik çağına gelmiş uçar bu! (kalkar bu:D)

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek

hoja kendin kanat takıp kuşun önünde balkondan atla hafiften. kuş seni görsün. özensin uçmaya :D

hoja kuşun anasına kaltak demişsin bence yanlış çünkü kumrular ömürlerinde sadece bi eşle yaşayan varlıklar diye biliyorum..büyük ihtimal sapanla havalı tüfekle vurmuşlardır. veyahut kedi çarpmıştır onu... bunların analarının kaşar olması imkansız bence..

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek

mobydick64 bunu yazdı:

hoja kendin kanat takıp kuşun önünde balkondan atla hafiften. kuş seni görsün. özensin uçmaya :D

hoja kuşun anasına kaltak demişsin bence yanlış çünkü kumrular ömürlerinde sadece bi eşle yaşayan varlıklar diye biliyorum..büyük ihtimal sapanla havalı tüfekle vurmuşlardır. veyahut kedi çarpmıştır onu... bunların analarının kaşar olması imkansız bence..

evet kuşuda kaşar yaptınız ya :D / hocam aynen dediğin gibi sen kanat tak bi atla bakalım seni görüp uçar oda :P

YALAN doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar. güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar.UNUTMA doğruların kaderidir yalnızlık. kargalar sürüyle KARTALLAR yalnız uçar, YAŞIYORUM YİNE ASLAN GİBİ..!------------------------------------------------------------------------------hacklink.info
Toplam Hit: 5740 Toplam Mesaj: 19