folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Bu Monitör Alınır Mı ?

Bu Monitör Alınır Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheBattal
    TheBattal's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı

updullah niyetine,

leptoptan monitöre kablosuz şekilde görüntü aktarabilen bir monitör filan var mı. leptopa monitör bağlı ikinci ekran olarak kullanıyorum, aradaki HDMİ kablosundan kurtulmak istiyorum.

https://www.google.com/search?q=wireless+display+miracast+adapter 

shopping kısmı aradığın adaptörlerle dolu, bende vardı da yanlışlıkla anasını miktim bakim düzeltilebilirse, ki muhtemelen mikroskobik lehim isteyecek ki benim elimden gelen bişi değil öyleyse, ama olursa veriririm. 

Hocam arkadaşa göndermeyecek olursan ben talibim buna, işyerinde arkadaş bu şekilde lehim atabiliyor, onunla yapar işlevsel hale getirebilirim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    TheBattal bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı

updullah niyetine,

leptoptan monitöre kablosuz şekilde görüntü aktarabilen bir monitör filan var mı. leptopa monitör bağlı ikinci ekran olarak kullanıyorum, aradaki HDMİ kablosundan kurtulmak istiyorum.

shopping kısmı aradığın adaptörlerle dolu, bende vardı da yanlışlıkla anasını miktim bakim düzeltilebilirse, ki muhtemelen mikroskobik lehim isteyecek ki benim elimden gelen bişi değil öyleyse, ama olursa veriririm. 

Hocam arkadaşa göndermeyecek olursan ben talibim buna, işyerinde arkadaş bu şekilde lehim atabiliyor, onunla yapar işlevsel hale getirebilirim.

hop :@

Adam bana gönderiyor olm sen niye çıkıyon aradan? Bana gönderecek bende tamir ettiririm sorun değil :@

Cigu bigule :(
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheBattal
    TheBattal's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı
    TheBattal bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı

updullah niyetine,

Adam bana gönderiyor olm sen niye çıkıyon aradan? Bana gönderecek bende tamir ettiririm sorun değil :@

Bak kardeşim bir kısmını bold yaptım ki önemli olduğunu anlayasın, bir kısmını da bold üstüne italik yaptım ki daha önemli olduğunu anlayasın, çünkü belli ki okuma yazman var ama okuduğunu anlamakta problemin var. Hatta tekrar düşündüm de üstüne bir de önemine göre büyüttüm de fontu, gözünden kaçmasın yazdığım, ne olur ne olmaz...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    TheBattal bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı
    TheBattal bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı

updullah niyetine,

Bak kardeşim bir kısmını bold yaptım ki önemli olduğunu anlayasın, bir kısmını da bold üstüne italik yaptım ki daha önemli olduğunu anlayasın, çünkü belli ki okuma yazman var ama okuduğunu anlamakta problemin var. Hatta tekrar düşündüm de üstüne bir de önemine göre büyüttüm de fontu, gözünden kaçmasın yazdığım, ne olur ne olmaz...

herhangi bir yeri bold yapmana gerek yok ben zaten şakayla karışık söyledim bana gönderecek diye. ama belli ki kendini pek bir sherlock filan sanıyorsun özgüvenin pek yerinde.. bende sana bold şekilde yazayım da kafan bassın

SAKİN OL KOÇUM İSTERSEN SEN ALABİLİRSİN ADAPTÖRÜ LAZIM OLUR

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Savaşmayın, daha pcb'lerden birini bulamadım bile, hdmi sağlammış bu arada erkek usb A gerektiği için öbür modülden çalmışım hdmi'lı olanı bulunca hatırladım 😂😂😂😂

Çok sıkılıyom
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheBattal
    TheBattal's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

Savaşmayın, daha pcb'lerden birini bulamadım bile, hdmi sağlammış bu arada erkek usb A gerektiği için öbür modülden çalmışım hdmi'lı olanı bulunca hatırladım 😂😂😂😂

Yok hocam sıkıntı yok, tavıra hitabete falan bakınca lafı uzatmaya lüzum da yok zaten.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek

konuyu baştan sona okudum ne oluyor burada amk diye düşündüm.

salla gitsin ölecez zaten :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    TheBattal bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı

Yok hocam sıkıntı yok, tavıra hitabete falan bakınca lafı uzatmaya lüzum da yok zaten.

aynen öyle.

birde beyim bold yazıyor puntuyo büyütüyor. karşısında 3 yaşında çocuk var sanki amk

neyse

Toplam Hit: 1727 Toplam Mesaj: 19
2k monitör msi optix g27cq4