Bu Nasıl Bi Hava Savunma Silahı Yav

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hoobastank
    hoobastank's avatar
    Erkek

http://www.liveleak.com/view?i=9880e7d9e5

//edit: videoları içeriği ile alakalı bölümlere değil, video / resim / flash paylaşım bölümüne açın.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    Gavur işi :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

çok deli bişeymiş. füzeleri yok ettiğini gördümde o püskürttüğü şey nasıl bişey acep

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    Silah benim adaşım : ) ... İsrailli ve Amerikalıların Volcan projesi..Fakat tutmadı..üstü çizildi..

dont think twice its all right
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    birsey puskurtmuyor. gunduz gordugunuz duman gibi sey makinadan cıkan merminin dumanı. saniyedeki atıs sayısı tahmin edebilecegimdende fazla gorundugu icin bir rakam veremiyorum. gece gordugunuz lav gibi sey ise izli meriler. okadar cok ve sık atıs yapıyorki o gorunumu alıyor. anti everything gun demisler ama bir ise yaramaz. bunu kruvazorlere ucaksavar olarak kullanabilirsin en fazla. baska bir ise yaramaz. gunumuzde artık hava savunmasında mermi ile etkinlik saglayamazsınız

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    andidit
    andidit's avatar
    Erkek

Askerde 35 mm oerlikon eğitimi almıştım. Bundan daha etkili bir silah ama hareker kabılıyetı bunun kadar hızlı degıl. Ama vurdugu yerde  guller acıyordu. Kım demıs mermıyle hava savunulmaz dıye.

http://www.youtube.com/watch?v=DMLKuNJq2tM

Boynumuz yiğit boynu, bükerse sevda büker.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anarsizan
    Anarsizan's avatar
    Erkek
    ulan ilk izlediimde şu belediienin sinek ilacı sıktıı makinalar varya onlardan zandım ama dielmiş a.q

׺°”˜`”°º×ѕσѕισραт׺°”˜`”°º×:
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek
    Lazer Antiroket'e benziyor İsrail Savunma'nın

yıkılma sakın !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek
    Bu silahı öncedende bi yerde izlemiştim dakikada binlerce mermi attığını söylüyordu. amerikan yapımı bi silah olması lazım.

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

Anarsizan bunu yazdı:
    -----------------------------
    ulan ilk izlediimde şu belediienin sinek ilacı sıktıı makinalar varya onlardan zandım ama dielmiş a.q
    -----------------------------

bende ilk saniyeler öyle sandım :| 

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omer1984
    omer1984's avatar
    Erkek
    bu ne lan bize askerde g-3 le uçak düşürmeyi bile öğrettiler.  :)

lisan-ı münasip....
Toplam Hit: 2299 Toplam Mesaj: 12