folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bu Programı Sakın İndirmeyin

Bu Programı Sakın İndirmeyin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek

Binlerce kişinin şifresi çalındı 

Popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram'da bedava takipçi ve beğeni vaat eden bir uygulama 100 bin kişinin şifresinin çalınmasına neden oldu. Dünya genelinde 150 milyonu aşkın kullanıcı olan uygulamanın kullanıcıları, kendilerine bedava takipçi ve beğeni vaat eden ‘IntsLike’ adlı uygulamanın mağduru oldu. Mashable sitesinin haberine göre, InstLike, Instagram kullanıcılarına paylaştıkları fotoğraf ve videoları beğenecek bedava takipçiler vaat ediyor. Uygulama, indirildikten sonra kullanıcıların Instagram’daki kullanıcı adı ve şifresini istiyor, bu bilgiler alındıktan sonra hesabına erişebildiği kişiler mobil cihazlarından oluşan bir botnet oluşturuyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Oh olsun iyi olmuş. Böyle takipçi kasıp sonra fenomen diye dolaşanlara gıcık oluyordum zaten. Paso dangalak dangalak insanlardan takip geliyordu hesaplarını kaybetsinler de görsünler :D

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İnstagram da resimler çok beğenilince ne oluyor? Para felan mı veriyorlar? Özellikle o zıklandıkları yiyecekleri paylaşanlar Ne oluyor? EGO falan mı tavan yapıyor nedir olay?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Oh olsun iyi olmuş. Böyle takipçi kasıp sonra fenomen diye dolaşanlara gıcık oluyordum zaten. Paso dangalak dangalak insanlardan takip geliyordu hesaplarını kaybetsinler de görsünler :D

Bence bunu yapan adamlar halk kahramanı olarak ödüllendirilmeli.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Adamlar resmen amme hizmeti yapıyor :D

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

r10' da 30 TL 1.000 takipci :)

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

sanırım instagramın dbsi de karışmış bir ara arkadaş benim fotolarım var ama kişi ben değilim falan diyordu aynı şeyi başka bir kızdan da duydum.. bende güldüm geçtimdi :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buzukatak
    buzukatak's avatar
    Erkek
    imlegend bunu yazdı

İnstagram da resimler çok beğenilince ne oluyor? Para felan mı veriyorlar? Özellikle o zıklandıkları yiyecekleri paylaşanlar Ne oluyor? EGO falan mı tavan yapıyor nedir olay?

Acaip şeyler oluyor mürit. Ağlayası geliyor bazen insanın. Misal bir tanesi geçen meyve tabakları şarap vs.. bir resim çekmiş "her zamanki gibi" bişeyler demiş elit ya. Hazin olan yüksek çözünürlüklü bir resmin bir bilgisayar ekranında telefonun osuruk kadar ekranında göründüğü gibi görünmediği. Resimde görünen sigara paketlerinden birinin üzerine Marlboro pakedinden kapak koparıp eklemişler. Altındaki de Muratti falan herhalde. Acıklı amk. 

Konuyla ilgili olarak, aptallara müstehaktır.

buzukatak tarafından 13/Kas/13 16:21 tarihinde düzenlenmiştir

anlıyorum.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

Hani tahribatin plaka cekme olayi vardi ya internet aleminin en gereksiz projesi die bence asil gereksiz olan bu facebook twitter instagram ve turevleri olan sosyal siteler o kadar aptalca ki hic bi amaclari yok yani fütursuzca resim  tweet paylasip  birilerinin   de bunu begenmesini ummak cok enterasan ve sacma 

Nev-i Şahsına Münhasır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek
    buzukatak bunu yazdı
    imlegend bunu yazdı

Acaip şeyler oluyor mürit. Ağlayası geliyor bazen insanın. Misal bir tanesi geçen meyve tabakları şarap vs.. bir resim çekmiş "her zamanki gibi" bişeyler demiş elit ya. Hazin olan yüksek çözünürlüklü bir resmin bir bilgisayar ekranında telefonun osuruk kadar ekranında göründüğü gibi görünmediği. Resimde görünen sigara paketlerinden birinin üzerine Marlboro pakedinden kapak koparıp eklemişler. Altındaki de Muratti falan herhalde. Acıklı amk. 

Yav göstersen şu fotoyu. Gülerken  hüzünlenmek istiyorum.

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    buzukatak bunu yazdı
    imlegend bunu yazdı

yazdıklarını anlamadım, kafam dağınık ondan olabilir :D 

fotoyu görelim biz?

ne diyon?
Toplam Hit: 2604 Toplam Mesaj: 22