folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Bu Rehbet Belasi Bana Da Bulasti Android Rehber Kisileri Birleştiriyor

Bu Rehbet Belasi Bana Da Bulasti Android Rehber Kisileri Birleştiriyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

bu rehber benide son gunlerde deli etmeye basladi

Arada farkediyordum aradigim isimlere ulasamiyorum onemsemiyordum. Dun birini aramam gerekti baktim silinmiş dedim herhalde ben sildim yanlışlıkla onemsemedim. Baska bir arkadasi aradim numarasini atsana dedim 10 dk sonra filan atti. Tikladim aramak icin baktim ekranda alakasiz bir isim ama o isimle birisi var rehberde

Ornek arayacagim kisi ayse vende ayse diye kayitliydi ama yok oldugunu farkediyorum biri numarasini atiyor tikliyorum ekranda mehmet yaziyor 

Kapattim hemen dedim bu nasil oluyor rehbere girdim mehmetle ayseyi birlestirmis iki tane cep numarasi gorunuyor ama  ayse yok silinmis derken whatsap dan bakiyorum kuzenim var gamze ismi olmus fiko girdim iki numara var hangisi fiko hangisi gamze  isin icinden cik çıkabilirsen 

Bununla tek tek ugrasmak yerine nasil hallederim uygulama vs varni

sunyy2003 tarafından 31/Mar/19 09:09 tarihinde düzenlenmiştir

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

iPhone kullan.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

iPhone kullan.

3 yil once filandi bir tane aldim 2 gun sattim yaklasik 40 sast cekebildim

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

Muhtemelen whatsapp kişi listesi ile bir karışıklık oluyor. Rehber ayarlarina gir goruntulenecek kişi listesi nerede ise sadece onu seç. Simde ise sim gmailde ise gmail. 

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Orospusu android ios gibi değil herşey ile rehberi senkronize etmeye çalışıyor 

Bu sebeple senkronize ettiği mail ve uygulamalar en ufak sılıntıda rehberin kafayı yemesine sebep oluyor. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Amk gerçekten anlamakta zorluk çekiyorum.

Yıllardır android kullanıyorum, bu tarz hiç problem yaşamadım. Gösterilecek rehberi gmail olarak seçtikten ve yeni kayıtları gmaile yaptırdıktan ne sorun olabilir ki. 

PanxeR hocam bu android sana ne yaptı böyle her fırsatta gömmeye calisiyosun :) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Hosterilecek rehber sadece telefonolarak secili

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

geçen yıl benim de başıma gelmişti :D

2 saat mesajlaştım okuldaki arkadaş yazıyor isim.

ulan diyorum bu adam aile meselelerini nerden biliyor oysa kuzenimmiş. numarasına bakınca anlamıştım.

sıfırladım bidaha da problem olmamıştı öyle.

o günden sorna ama hiç bir uygulamaya rehbere erişim yetkisi vermedim WP hariç.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Amk gerçekten anlamakta zorluk çekiyorum.

Yıllardır android kullanıyorum, bu tarz hiç problem yaşamadım. Gösterilecek rehberi gmail olarak seçtikten ve yeni kayıtları gmaile yaptırdıktan ne sorun olabilir ki. 

PanxeR@ hocam bu android sana ne yaptı böyle,her fırsatta gömmeye calisiyosun :) 

^^D`)

RitmFarbRacourci tarafından 31/Mar/19 08:46 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 1753 Toplam Mesaj: 9
android rehber numaralari birlestirmis vay adi