folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bu Sabah Yine Kollarımı Hissetmedim

Bu Sabah Yine Kollarımı Hissetmedim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

Merhaba müridler,

Başıma sık sık bu olay gelmekte, büyük ihtimalle kolumun üzerine yatıyorum ondan kaynaklanıyor, daha önceleri başıma defalarca geldi ama sadece üzerine yattığım tek kol için oluyordu, bugün bir uyandım iki kolumuda hissetmiyorum. Sonra salla salla kendine geldi bi müddet sonra. Bu olayın riski nedir ? Kangren yapma olasılığı nedir?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Doktora görün.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    üstüne yatmissindir hocam bi keresinde yardim cagirdim :D iki kolumda yok gibiydi kalkamadim yatakdan isemeye gitcektim :D kol yok 5-10 dk da düzeldi korktum aq
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Abi hissetmemek derken karıncalanma gibi mi yoksa direk mi hissetmiyorsun. ikincisi ise bir doktora görün derim çünkü sinirlerin sıkışması, omurilik problemleri veya daha da kötüsü nörolojik bir problem olabilir.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

Üstüne yatmışsındır, sinir sıkışması olabilir.

Kolunu hissetmezsin bir iki dakika, oynatamazsin.

Korkulacak birşey yok, 2 dk da düzelir.

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    torpedo_XL bunu yazdı

Abi hissetmemek derken karıncalanma gibi mi yoksa direk mi hissetmiyorsun. ikincisi ise bir doktora görün derim çünkü sinirlerin sıkışması, omurilik problemleri veya daha da kötüsü nörolojik bir problem olabilir.

tam yazacağımı yazmış. aynen.

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

abi sol kol kalp derler ama dikkat et doktora görün

boyun fıtığındada karıncalanma şeklinde hissizlik oluyor 

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı

tam yazacağımı yazmış. aynen.

+1

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

karımcalanma gibi hocam , ama parmakları eli kontrol edemiyosun öyle bişey

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Bir gün bahçede saatlerce çalışmıştım. Eve geldim beton gibi yattığım gibi kalktım sırtımı döndüm ve kolumu hissetmiyorum. Önceden uyuşuk olurdu filan ama bildiğin yoktu yani ofline. Hızla önüme döndüm bildiğin kolum plastik kol gibi sağa sola zıpladı ödüm koptu. Ne uyuşukluk var ne başka bişey bir dakka sonra uyuşmaya başladı on dakka sonrada düzeldi ama acayip tırsmıştım. 

zeybekustasi tarafından 21/Ağu/14 14:51 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hetepor
    Hetepor's avatar
    Erkek

Bonzainin etkileri bunlar :P

Vatan Sevgisinin Ölçülmesi İmkansızdır...
Toplam Hit: 3802 Toplam Mesaj: 38