folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Bu Site Hakkında Bilgisi Olan Var Mıdır? Pinkhans.Com

Bu Site Hakkında Bilgisi Olan Var Mıdır? Pinkhans.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

instagramda gezinirken karşıma çıktı almak istediğim bir ürün var siteden emin olamadım site güzel görünüyor dandik gibi durmuyor ama emin olamadım bilgisi olan var mı?

https://pinkhans.com

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exTreMe
    exTreMe's avatar
    Erkek

Telefon, adres, iletişim hiçbirşey göremedim ben. Google aramasında da birşey yokö hayalet gibi.

Up olsun bilen biri daha iyi açıklama yapar.

F<ornication U<nder C<ontrol of the K<ing :Pp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

Bu nasıl kaynak la ? İlk defa görüyorum.Sitede çubukların çapı yazmıyor.1mm göndermesinler ? Acelesi yok ise,aliexpress te aynı fiyata olanları var.Onlar 3mm çapında,aynı uzunluk.

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Bence site güzel de gözükmüyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Site zaten Paypal ile ödeme alıyormuş. TR'de Paypal zaten yok. TR dışında isende Paypal ile alırsın çakallık yaparsa dispute açıp iade alırsın.

https://pinkhans.com/pages/payment-method

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Site zaten Paypal ile ödeme alıyormuş. TR'de Paypal zaten yok. TR dışında isende Paypal ile alırsın çakallık yaparsa dispute açıp iade alırsın.

Türkiye’deyim ama PayPal ile bir mürid benim yerime ödeyecek.. eğer ürün gelmezse paramı geri alabiliyorsam denemeye değer ama alamıyorsam riske değmez 😂

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek
    obie bunu yazdı

Bu nasıl kaynak la ? İlk defa görüyorum.Sitede çubukların çapı yazmıyor.1mm göndermesinler ? Acelesi yok ise,aliexpress te aynı fiyata olanları var.Onlar 3mm çapında,aynı uzunluk.

Hangi çubuklardan bahsediyorsun bilmiyorum ama ben şu kedi tuvaletini almayı düşünüyorum 

https://pinkhans.com/products/ikuddle-auto-pack-self-cleaning-litter-box?variant=31247152775243

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

dolandırıcı sanırım hocam ürünün gerçek değeri 300 dolar adamların bu fiyata satması imkansız bence...

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    mavii bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Türkiye’deyim ama PayPal ile bir mürid benim yerime ödeyecek.. eğer ürün gelmezse paramı geri alabiliyorsam denemeye değer ama alamıyorsam riske değmez 😂

Anlaşmazlık açınca PayPal satıcıdan kanıt istiyor. PayPal müşteri memnuniyetine çok önem veriyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

hiç bulaşma hocam,

Google cloudda free alan açmış milleti tokatlıyor çok belli ve tam 1 ay önce açılmış :)

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Sormasak beni de tokatlayacakmış teşekkürler herkese

Toplam Hit: 2928 Toplam Mesaj: 13
site alışveriş pinkhans mi güvenilir