Bu Zamanda İphone 6/6S Alınır Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

6 hiçbir zaman alınmaz 6S alınır..

Kendine İyi Bak ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saposcol
    saposcol's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

6 sıda 7 side 8 ide aynı bok oyle 2-3 katı fiyat farkı vermeye değecek birşey yok modeller arasında

Hakedeni hayatıma sokarım, haketmeyenin hayatına sokarım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

Bizde anneme 6s 32 gb alacağız 

https://www.r10.net/alisveris-bolumu/1757797-iphone-satislarimiz-baslamistir-boyle-ucuzunu-gormediniz.html

Bu konuyu buraya bırakayım bana kalsa alırdım ama babam alma bunu dedi :D o yüzden hepsiburadadan yada tanıdık bi telefoncudan 6s alıcaz 

Babamda 6 vardı yaklaşık 4 sene bozulmadan kullandı bi batarya değişti aynı anda lg alan amcam 3. Telefonunu değişti :) bunu unutma diyip kaçıyorum

500-600 lira kar edeceğim diye değmez. 1.000 lira fark olur anlarım. Zaten pasaport kaydı falan eklenince fark bayağı azalıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

6 kullanıyorum, şarj haricinde çok memnunum 3.senesi

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

bende bugun en geç yarın akşama kadar telefon alacagım inşAllah
    ne güzel huawei p10 lite de karar kılmıştım şimdik SE ye yoneliyorum ister istemez napcam bilmiyorum. acaba şarj durumu nasıl SE de :W 

PEAK tarafından 09/Tem/18 20:24 tarihinde düzenlenmiştir

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PEAK bunu yazdı

ne güzel huawei p10 lite de karar kılmıştım şimdik SE ye yoneliyorum ister istemez napcam bilmiyorum. acaba şarj durumu nasıl SE de :W 

İki cihazda pişman etmeyecek cihazlar fiyatlarına göre. SE ile akşamı rahat görürsün. Senin kullanımına bağlı. SE'de tek gıcık olduğum nokta hızlı şarj olayı yok. 2 saat falan sürüyor sıfırdan dolması.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    PEAK bunu yazdı

İki cihazda pişman etmeyecek cihazlar fiyatlarına göre. SE ile akşamı rahat görürsün. Senin kullanımına bağlı. SE'de tek gıcık olduğum nokta hızlı şarj olayı yok. 2 saat falan sürüyor sıfırdan dolması.

hoca abi SE ye 2 sene ömür verdin huawei ne kadar götürür ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Oda aynı götürürde rom falan çakarsan ömrü uzar. Ama Kirin işlemcide rom olayları nasıl hiç bilgim yok. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Oda aynı götürürde rom falan çakarsan ömrü uzar. Ama Kirin işlemcide rom olayları nasıl hiç bilgim yok. 

vatan saat 10 da ekşın var diyor bi 10 da bakayım belki benlik bir şey cıkar olmadı kupon falan koşturum bakalım ne yapıcam
    şimdilik düşüncem huawei p10 lite yi alıp epey bir süre kullanıp SE 2 çıkıp fiyatıda az da olsa düşer zaten ben huawei den bıkana kadar se2 alırım o vakit

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PEAK bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

vatan saat 10 da ekşın var diyor bi 10 da bakayım belki benlik bir şey cıkar olmadı kupon falan koşturum bakalım ne yapıcam
    şimdilik düşüncem huawei p10 lite yi alıp epey bir süre kullanıp SE 2 çıkıp fiyatıda az da olsa düşer zaten ben huawei den bıkana kadar se2 alırım o vakit

SE 2'nin çıkacağı şüpheli biraz. Olixar isimli kılıf üreticisinin sitesine eklediği SE 2 modeli aslında yokmuş. Firma reklam için böyle bir şey yaptı deniyor. Kaldı ki SE 2 dendiği gibi Oled ekranlı ve X'in ekran tasarımıyla çıkarsa uzunca bir süre yok satar. Zira SE'nin kasaya rahat 5 inç ekran sığar çerçeveler giderse. İşte tam bir atom karınca olur o zaman cihaz.

Toplam Hit: 3314 Toplam Mesaj: 37
iphone iphone telefon telefon