folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bugün Son Gününüz Olsa Ne Ypardınız ?

Bugün Son Gününüz Olsa Ne Ypardınız ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    önce atlar izmire giderdim - ailemi görür onlarla vedalaşırdım. daha denize girmedim amk bi dalar çıkardım :D sonra sağlam bi lahmacun yerdim, dondurma yerdim. arkadaşlarımı arar konuşurdum. patrona verdiğin parayla 31 bile çekemiyoz lan derdim - ondan sonra kazım koyuncu hoşçakal ( işte gidiyorum) şarkısını açar 1 paket sigara 2 bira çaka çaka ölümü beklerdim...

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

beLim cıkana kadar mastürbasyon yaparım :)

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek

hz Alinin dediği gibi buugn olecekmiş gibi ahrete hiçç olmicekmiş bu dunya için çalişmak gerek

Yine de bilinmez t abi hakkaten bugünde olebilirz......

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    Kimseyle vedalaşmazdım, son saniyeye kadar müzik dinlerdim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Hakket aklıma çılgın bir fikir geldi, Hayatımı Bir Kağıda yazarım, Hayatımla ilgili Tanıdık eş dostlarımla ilgili Bilgiler Bulunan ve Şahsımla ilgili Bilgilerin bulunduğu Bu Evrakları, Çok iyi muhafazalı Poşet içinde bir Sandığa Koyardım.

RearnKarnasyona İnanıyorum, Bundan Evvelde Varolduğuma eminim, Bu hayatıma ait olmayan bişiler anımsıyorum ama netleşmiyorki, Parça parça anılar var. Bu Fikir sayesinde Bilinç altıma Sadece Sandığın yerini Kaydederim, Daha az Şartlanma Gerektiriyor, Bi dahaki hayatımda Gider Sandığı açarım, Bu hayatımla Bağı Yeniden Kurar, Geri Geldim derdim. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    sabaha kadar cinselliğin doruklarına ulaşmaya calışırdım..

Boş İşler Uzmanı..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    verruckt
    verruckt's avatar
    Erkek
    uyku ılacı alır uyurdum :)

Zencinin malı züğürtün çenesini yorar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxspiderxx
    xxspiderxx's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı:
    -----------------------------

Hakket aklıma çılgın bir fikir geldi, Hayatımı Bir Kağıda yazarım, Hayatımla ilgili Tanıdık eş dostlarımla ilgili Bilgiler Bulunan ve Şahsımla ilgili Bilgilerin bulunduğu Bu Evrakları, Çok iyi muhafazalı Poşet içinde bir Sandığa Koyardım.

RearnKarnasyona İnanıyorum, Bundan Evvelde Varolduğuma eminim, Bu hayatıma ait olmayan bişiler anımsıyorum ama netleşmiyorki, Parça parça anılar var. Bu Fikir sayesinde Bilinç altıma Sadece Sandığın yerini Kaydederim, Daha az Şartlanma Gerektiriyor, Bi dahaki hayatımda Gider Sandığı açarım, Bu hayatımla Bağı Yeniden Kurar, Geri Geldim derdim. :)

-----------------------------
    bu senaryodan güzel film çıkar valla tbrkler
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

Annem babamla 3-4 saat görüşüp atlayıp kız arkadaşımın yanına giderdim.Saatlerimi onunla geçirir sonunda da ona sarılıp ölmeyi beklerdim.

Ama bi ihtimal ankara ya gidip meclisi basabilitem de var :D 

http://yigitdemirag.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Önce çok sevdiğim 3 yaşındaki yeğenim Mustafa Yıldırayı doya doya öper, koklardım.

Ardından bir yolunu bulur Ankaraya uçardım. Akepe'nin Grup Toplantısını basardım.

1 Tane Akepeli koymazdım.

Ardından (D)amıtılmış (T)erörist (P)içlerine Yönelirdim. Tabi Yakanlanmazsam :)

Ardından çıkar meclis bahçesinde 1 kutu kısa mavi lark sigarasına bitene kadar içerdim ve kelimeyi şahadet getirip kafama sıkardım.

Toplam Hit: 8595 Toplam Mesaj: 82