folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Bulgaristan'da Köyde İnternet Hızı

Bulgaristan'da Köyde İnternet Hızı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Arkadaşlar şu an Aytos'un Malka Polyana köyündeyiz. Kıçı kırık bir köy.

35 belki 50 mbit bir hız. Upload desen 10 mbit. Bu adamlar fiber kablosunu köyün içine kadar mı çekmiş? Bu kadar fakir bi ülkenin köylere kadar fiber kablo çekebilirken bizim gevşeklerin daha şehir içindeki evlere bu hızları sunamaması? Ve fiyatı 20 leva yani 40 lira.

Şafak 1152!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bak 2 gündür böyle konular açıyorsunuz la  sizin derdiniz bizi kanser mi etmek :d

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    masuk
    masuk's avatar
    Erkek

Adamlar avrupa görmüş , küçümseme onları :D Gel gelelim ülkede ne var ne yok dersen , 50 yıl geriden geliyorlar bize göre bence. Ama işte.. Teknolojide bizden üstün olunca insan kaldıramıyor.

CeZaA & MasuK http://www.youtube.com/watch?v=DIbbRCZ7qmQ | koyunde ne kadar çok koyun warsa o kadar oy'un war demektir.|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türkiye'de internet hızı Türk Telekom hariç aslında gayet yeterli seviyede. Şu adil kullanım muhabbeti ve yüksek faturalar olmasa gül gibi geçinip gideceğiz.

60 liralık Kablonet internet :

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Türknet 3 ay boyunca 150gb olan akn yi 250 yapmış sıkıntı olmazsa devam edecekmiş.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek
    esinti bunu yazdı

Türknet 3 ay boyunca 150gb olan akn yi 250 yapmış sıkıntı olmazsa devam edecekmiş.

superonline pavyon hesabı gibi taahüt bedeli çıkarmasa anında geçicem de. hakem heyeti vs uğraşmaya üşeniyorum.

imza.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    esinti bunu yazdı

Türknet iyi gidiyorda altyapı Türk Telekom'un. Yarın öbür gün sen altyapımı çok kullanıyorsun deyip kapıyı gösterirse ortalık fena karışır. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekkeli
    Tekkeli's avatar
    Erkek
    esinti bunu yazdı

Bende şu anda 350 gb.

Turknet candır :)

Köpeklerin kardeşliği aralarına kemik atılana kadardır. Mevlana Celaleddin-i Rumi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

bi tek tr de geçiriyorlar zaten. macaristanda küçük bi sehirde net hızım 120mbit'ti. 80 lira ödüyordum. Zaten kota fln yok

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

krepse köyüne uğrarsan selimovlara selam söylesene.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Dün açılan konuyu göremedim valla.

Ülkemizdeki hızları küçümsemiyorum tabii asla buradaki insan sayısı kadar modem vardır bizim ülkemizde. Ama ben Buca'daki evimde max 16 mbit download max 1 mbit upload görüyorsam, Yalova'daki evimde max 8 mbit görüyorsam ama buradaki köyde bile internet 50mbit download 10mbit upload standartlarında olursa ben buna gülerim. Buca'da 70 lira ödüyorum ilk 10 gün insan gibi kullanıyorum sonra sürünüyorum, burada 40 liraya çatır çatır kullanıyorlar hatta aramışlar 30 lira + 20 liraya da telefon(muhtemelen uluslararası sınırsız) demişler. Burada gitgide ucuzlaşırken bizim ülkemizde altyapı ve maliyet bahanesini öne sunarak pahalılaştırıyorlar. Ben evimde 70 lira 16 mbit internete yeter ki sınırsız olsun yine veririm derken buralarda millete 70 lira 16 mbit dersen götüyle gülerler. Bahanelere sığınmamak lazım.

Şafak 1152!
Toplam Hit: 7602 Toplam Mesaj: 53
internet ucuz fiber bulgaristan s*kilen götün davası