folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bulgaristan'dan Turkiye'ye Araba Getirmek

Bulgaristan'dan Turkiye'ye Araba Getirmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kasVa
    kasVa's avatar
    Erkek

Meraclitus bunu yazdı:
    -----------------------------

HiyarliBaba bunu yazdı:
    6 ayda bir giriş çıkış yapman lazım uzun iş burdan al kafan rahat olsun daha ucuza gelmiş olsun.

haci sadece 6 ay giris cikissa sorun degil zaten babam emekli o gelir ama acaba tek istedikleri o mu onu bilmek istiyom

bi yakın bahsetmişti bu durumdan 6 ayda bi giriş çıkış sorun olmazsa hiç düşünme al derim. Ama bi ara işin olur çıkaramazsın sıkntı onuda düşün.

rapid premium alacak para çalana hırsız deniyor ama rapid premüumun kendisini çalana hırsız denmiyor.neden ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

benim bildigim 6 ay türkiyede 6 ay bg de kalması gerekiyor 2 araba alacaksın biri  6 ay digeri 6 ay sorun olmaz

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

benimde şöyle duyduğum birşey var bulgaristandan emekli olan bi yakının anneannen babannen deden vs varsa onun üzerine alırsan herzaman istediğin yerde kalabiliyorsun. Yanlış bişeysede affola öyle duydum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosnaK
    BosnaK's avatar
    Erkek

arabanın vizesi altı ayda bir yenilenir okadar ....

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

alıp şasiyi değiştirip burada perti piyasaya çıkartılmış gibi işletsek ve şasinin değiştiğinide kimse anlamasa nasıl olur :D 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    Gümrük Kanunu m.167 f5a Bulgaristanda ikamet eden yakınlarından biri tr'ye yerleşeceği zaman sıfır arap alıp gelecek. Ya da sen yerleşim yerini Bulgaristan'a alıp, 3 yıl ikamet edip sonra Tr'ye geleceksin.

Çekil,Önümden Çekil...
Toplam Hit: 14987 Toplam Mesaj: 27