folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bunlar Askere Giderken İşime Yarar Mı?

Bunlar Askere Giderken İşime Yarar Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

vay bahtı kara kardeşim  demek 1 90 boyun var bide güvenlikcisin senin gidecegin yeri söyliyorum  eğirdir veya kırkağaç oradan da dogunun karlı daglari komandoyu bekler. sen askere gitmeden senin bilgilerin senle beraber gidiyor yani bir Zarf veriyorlar sana acemi birligine giderken orada yazi yor B sınıfı ehliyeti var bilmem ne bilmem ne anladin mi

allah yardimcin olsun

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cepni
    cepni's avatar
    Erkek
    ehliyetle ofis sertifikası işine yarar bence kardeşim, ulaştırmanın da yazıcıların da işleri kebaptır askerde, yazıcı olursan sadece işleyişi öğrenene kadar güçlük çekersin ondan sonra işin iş, ulaştırma olsan gene iyisin, adamlar bütün gün çarşıdalar, nöbetleri bile gündüz tutarlar, ne eğitim ne bişey

Bizim oralarda VATAN SATSA BİR KİŞİ ANINDA BİTER İŞİ! / "Türkçe"m, ana dilim, ata sesim, ses bayrağım, Bu koskoca dünyada beni sen Türk edensin." / Benim bozkurt yurdumda çakalların işi ne!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    la bende  muhasebeciyim bu yazıcı işi çok mu pis bi iş bonservisleri vermesemmiki:)Gerçi kısa dönemleri yazıcı yapmıolar heralde.

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Hocam sertifikalarını götürmesen bile onlar çıkarıyor, kısa dönem yapmak istediğimi söyledim 1 aralıkta tuzla piyade okulunda sınava gireceğimi söylediler 8 lira 45 kuruş harçlık verdiler, imza için albayın odasına gittim nüfus cüzdanımı ve diğer odadan verdikleri belgeleri uzattım, dışarı çık bekle dedi. :) a.q. moda girdim peki efendim dedim. 5 dakika sonra çağırdı, nüfus cüzdanına pvc çektir dedi, masanın üstüne üç dört tane kağıt bıraktı kağıtlara göz gezdirmeye başladım :) onları okuma dedi, özür dilerim efendim dedim. a.q. içimden s.ktir ne oluyor bana lan diyorum. Saman kağıdından zarf verdi doktora git dedi gittim a.q. boyuma, kiloma, dişlerime, baktı, yüksekten korkarmısın, fobin varmı, hastalık geçirdinmi, sürekli kullandığın ilaç varmı gibi sorular sordu, nabzımı ölçtü sırtımı dinledi, kaç şınav kaç mekik çekebildiğimi sordu 40 şınava çekebiliyorum doktora 20 dedim :) barfiksi 15 çekebiliyorum doktora 4 kere dedim, 2007 muayenesinde yüz kiloya yakındım 72 kilo çıkınca nasıl kilo verdiğimi sordu, bir yeşil iki beyaz sayfa doldurdu saman zarfın içine koydu ilk gittiğim odaya gönderdi zarfı onlara verdim, optik form verdiler doldurdum, yine albayın yanına gönderdiler, şurayı şurayı şuraları imzala dedi, okuyabilirmiyim efendim dedim, hayır dedi. peki efendim dedim bastım imzayı. Zarfı kapattı üstüne bir numara yazdı bunu açmayacaksın dedi sivil memur adı ve kapı numarası verdi git zarfı ona ver dedi. Gittim zarfı verdim, zarfı açtı içindekileri faksladı, gelen faksları bunların üstüne koydu aldı kağıtları bekle bir yere ayrılma dedi, yirmi dakika bekledim tuvalete bile göndermedi a.q.. faks çıktısını ve diğer kağıtları aldı beni takip et dedi albayın yanına gittik sonra o memur gitti, önüme yine kağıt koydu burayı burayı burayı imzala dedi imzaladım, zarfı kapattı üstüne iki mühür vurdu masanın üstüne koydu. başka bir zarfın içine üstünde tasnif dışı yazan üç sayfa koydu, bunlara iliştirilmiş bir optik form, diploma, ehliyet vs. fotokopileriyle koydu, mühürledi, zarfı ağzı açık şekilde bana verdi bunu kapatacakmıyım dedim, hayır dedi, masanın üstündeki zarfı almak için elimi uzattım o bizde kalacak dedi, hayırlı olsun dedi, iyi çalışmalar efendim dedim çıktım.

Otobüse bindim zarfı açtım ...celp emri gereğince mülakata katılmak üzere...@...... güldüm a.q. hoca askerlik şubede başlayıp şubede biter sözü doğru, benim gibi rahat, gevşek adamdan kazara subay olursa harbi gülmekten yarılırım. sınavda neler soruyorlar ediyorum.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mehmetcan bunu yazdı:
    -----------------------------

vay bahtı kara kardeşim  demek 1 90 boyun var bide güvenlikcisin senin gidecegin yeri söyliyorum  eğirdir veya kırkağaç oradan da dogunun karlı daglari komandoyu bekler. sen askere gitmeden senin bilgilerin senle beraber gidiyor yani bir Zarf veriyorlar sana acemi birligine giderken orada yazi yor B sınıfı ehliyeti var bilmem ne bilmem ne anladin mi

allah yardimcin olsun

-----------------------------
    Korkutma Gözünü seveyim  tecili bozdurup askere gidecektim işsizlik sıkıntısı çektiğim için vazgeçirceksiniz bana :D aöf e devam kısa döneme devam bu gidişle :D

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 7162 Toplam Mesaj: 16