folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bunlar Atatürkcu Degil

Bunlar Atatürkcu Degil

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek
    Eruygurun%20kankisi%20asker%20kaçağı

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Merkezinde Genel Disiplin Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapan ve ADD Genel Başkanı emekli Orgeneral Şener Eruygur'un yakın çalışma arkadaşı olan Bülent Öcal'ın asker kaçağı olduğu ortaya çıktı. Nevşehir'in Kozaklı ilçesi nüfusuna kayıtlı olan 1976 doğumlu Öcal, asker kaçağı olarak aranıyor. Ancak, Öcal, yanlış adres bildiriminde bulunduğu için, bulunamıyor. Adres olarak Yozgat'ın Boğazlıyan ilçesi Kaymakam Kemal Bey Mahallesinde bir evi gösteren Öcal, bu adreste bulunamıyor. Öcal halen Kayseri'de ikamet ediyor ve Kayseri Şeker Fabrikasında Levazım Şefi olarak görev yapıyor. Öcal, 2003 senesinden beri Kayseri Şeker Fabrikasında sigortalı olarak görev yapıyor.

ASKERLİK ŞUBESİ "KAÇAK" DİYOR

İşyerini aradığımız Bülent Öcal'ın yıllık izinde olduğu belirtilirken, Kayseri Şeker Fabrikası personel şefi Mustafa Matur, Öcal'ın askerliğini yapmadığını, ancak askerlikle ilgili bir probleminin olduğuna ilişkin bilgiye de sahip olmadığını dile getirdi. Öcal ise, Yeni Şafak'a "1996 yılında Açık Öğretim Fakültesini kazandığını, bu nedenle askerlikle ilgili bir probleminin olduğunu sanmadığını" söyledi. Kozaklı Askerlik Şubesi yetkileri ise muhabirimize "Öcal kaçak gözüküyor, adresini biliyorsanız bildirin" dediler. Öcal, Şener Eruygur'un ADD Genel Başkanı olduğu dernek kurultayında 381 oy alarak Yüksek Disiplin Kuruluna seçilmiş, ardından da yapılan görevlendirmeyle, Yüksek Disiplin Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine getirilmişti.

bence bunlar ataturkun arkasına gızlenerek ıslerını yuruten ataturkun adını kırleten ısanlardır

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Erkek
    günaydın... ama hepsi için geçerli deigl tabiki istisnalar kaideyi bozmazz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    şeriat isterük diyen abdullah gülle rte yide aynı kefeye koyaydın keşke. Kendinden başla eleştirmeye öncelikle . Konu açmışsın "Atatürk" ün ismi küçük yazıyor, düzelttim.

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek
    DecaMeroN bunu yazdı:
    -----------------------------
    şeriat isterük diyen abdullah gülle rte yide aynı kefeye koyaydın keşke. Kendinden başla eleştirmeye öncelikle . Konu açmışsın "Atatürk" ün ismi küçük yazıyor, düzelttim.
    -----------------------------
    aynen diyorum ve ekliyorum koçum istisnalar kaideyi bozmaz ...

sırıtma la.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    untouchables
    untouchables's avatar
    Erkek

eline Türk bayrağı almasın o zaman o herif!eli yanar !

You set up her pickle which you loved
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Haber yipratmaya yonelik yalan haber,o adam yillardir Turkiyede ,yasina bakarsan ve bir dernegin yonetimindeyse asker kacagi olma gibi bir sansi yok yani,adam ortada ne asker kacakligindan bahsediyorsun ,haber7,zaman,yenisafak gibi gazetelerde yer alan haberler ve ulusalci oldugu icin bu tip yipratma haberlerinin cikmasi gayet dogal...git sor bakalim haber7,zaman,yenisafak gibi yayin organlari yalan habr yuzunden son 2yilda ne kadar tazminat odemis :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

computerwolf  git sor bakalım bu adam neden bu haberler çıktıktan sonra birliğine teslim olmuş ?

Uzatmaya bile gerek yok , kim yanlış yapıyorsa eleştirilmeli, yok sizden yok bizden diyerek ayrım yapılmamalı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    ADD zaten günümüzde masonların çok etkili olduğu bir kurum, ben şahsen beklerim böyle olayları.. Daha 2 sene önce "milliyetçilik" kavramı yanlıştır diye basında boy gösteriyordu sevgili ADD yetkilileri...

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrtctn_
    mrtctn_'s avatar
    Erkek
    Benim askerlik işlemlerimle ilgili ADD ve ADD genel başkanı sn: Şener Eruygur‘un uzaktan yakından bir ilgisi ve bilgisi yoktur.

19 mayıs üniversitesi harita kadastro bölümünü bitirdikten sonra a.ö.f. muhasebe ve finansman  bölümünü kazandım ve kayıt yaptırdım. çeşitli sebeblerden dolayı kayıtlarımı sildirmek zorunda kaldım. tekrar çıkan af kanunları ile kayıt yeniledim.

2003 yılında öğrenci olduğum için şuan çalışmış olduğum kuruma işe girerken askerlik şubesinden aldığım tecil belgesini kurumuma teslim ederek iş başı yaptım.(10 yıldır kaçak olsam bu belgeyi şubeden alamazdım)

2005 yılında şubat ayı sonlarına doğru kayıtımı sildirerek Askere gitmek için Askerlik şubesine dilekçe ile başvuru yaptım.dilekçem kabul edilerek 2005 kasım celp döneminde silah altına alınacak iken 18 mart 2005 tarihinde çıkan 5316 sayılı af kanunu ile tekrar kayıt yenilettim.aynı yıl tek ders hariç tüm derslerimden başarı göstererek bir üst sınıfa geçtim.5316 sayılı af kanununda yer alan 33 yaş ibaresi nedeniyle ve bir üst sınıfa geçtiğim için askerlik açısından bir sorunum olmadığını düşündüm.

10 yıldır asker kaçağı ibareleri yalandır. çünki 10 yıldır kaçak olsam şubemden hiçbir belge alamam. Çok çeşitli zamanlarda Ankara’da ve yurdun dört bir yanında otellerde kaldım. Kaçak olan birini mutlaka yakalarlar.

Sahte adres beyan ettiğim diye bahsedilen Yozgat ın Boğazlıyan ilçesi K.Kemal Bey mah. Benim yaklaşık 15 yıldır ikamet ettiğim adrestir. Kesinlikle sahte değildir. Babama ait kendi mülkümüzdür.

Bu hafta başında askeri birliğime teslim olarak askerlik görevimi yerine getireceğim. Askerlikten kaçmak gibi bir düşüncem asla yoktur. Benim gibi Vatanına, Bayrağına, Cumhuriyet’ine, Ata’sına ve Kutsal Ordusuna son derece hassas duygularla bağlı olan bir kişiden böyle bir davranış beklenemez. 2007 yılı itibariyle bakaya durumuna düşmüşüm. Tarafıma yapılmış bir tebligat olsaydı mutlaka gereğini yerine getirirdim. 33 yaş ibaresini yanlış yorumlamamdan ve şubemle diyaloğ içinde bulunmadığım için 2007 yılında bakaya durumuna düşmüşüm.

Saygılarımla

Bülent ÖCAL

"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkûmdurlar." M. Kemal ATATÜRK
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahraman
    Kahraman's avatar
    Erkek
    önce mantık bu adam ADD de baskan yardımcısı seker fabrikasında sigortalı calısıyor ve asker kacagı heLaL oLsun kimse buLamamıs :) acıkLamasını okuyun sonra yorum yapın..

Bir tek gece vardır insanın hayatında. Ömür boyu sürer nöbeti... Bu da öyleydi. İyi ol... Sağ ol.. Uzak ol... Ama bir daha görme beni!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    ADD ve CYDD'dekilerin Atatürkçü olduğuna inanmıyorum. İnsanları kandırmaktan başka yaptıkları bişey yok!
Toplam Hit: 1462 Toplam Mesaj: 14