folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bunu Almak İstiyorum.. Yorumlarınızı Bekliyorum

Bunu Almak İstiyorum.. Yorumlarınızı Bekliyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bnurullah
    bnurullah's avatar
    Erkek
    Hayatta işim olmaz sakın bulaşma

Yerli Halk Kahramanı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Hocam sistem güzel yada kötü ona bir şey demiyorum ama bana kalsa asla bulaşma!!  1.620 kasa + 300 tl monitör = 1920 TL  o paraya kampanyayı araştır çok güzel i7 li laptoplar alabilirsin.En kötü ihtimalle i5 alırsın.Emin ol bu pc den çok daha performanslı olacaktır.Hıı eğer monitörüm var diyorsan o ayrı

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

bende de casper ın bi modeli var yalnız sadece kasa aldım

i7 2600k

12 gb ram

1.5 tb

2 gb 6770 hd radion vs.

Gayet memnunum herşeyi 64 bit kullanıorm. 3ds max ve solid dahil gram takılma yok..

Crysis 2 1920x1080 en yüksek çözünürlüklerde max. ayarda tık demedi.. Kullanmadan yorum yapmayın..

Kasada neredeyse hiç ses yok 7 aydır kullanıorm

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

ZaZu bunu yazdı:
    -----------------------------

bende de casper ın bi modeli var yalnız sadece kasa aldım

i7 2600k

12 gb ram

1.5 tb

2 gb 6770 hd radion vs.

Gayet memnunum herşeyi 64 bit kullanıorm. 3ds max ve solid dahil gram takılma yok..

Crysis 2 1920x1080 en yüksek çözünürlüklerde max. ayarda tık demedi.. Kullanmadan yorum yapmayın..

Kasada neredeyse hiç ses yok 7 aydır kullanıorm

Hocam 12 gb ram 2 gb ekran kartı i7 işlemcili bilgisayardan bahsediyorsun.O bilgisayar kasarsa yak zaten direk :D yada bırak casper'i limon kasasına monte etsen bile çatır çatır çalışır :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

Sorun nerde o zaman arkadaşlara göre bu sistem olsada uzak dur manası çıkıo =)

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

ZaZu bunu yazdı:

şöyle hocam;

Kullandığı hard disk kapasite olarak büyüktür ama önbelliği düşük olduğu için yazma ve okuma hızı düşük olur dolayısıyla performans düşüklüğü our

Ram kullanırlar bilindik kaliteli marka kullanmaz 3-5 doların hesabını yapar ucuz ramlar kullanırlar istediğin performansı alamazsın

Ekran kartı bakarsın çok yüksekdir atıyorum 1 gb ama ekran kartı 64 bit'dir pek bir cacık olmaz

Kasaya bakarsın power'ın gücü düşüktür yani watt'ı gereken enerjiyi alamaz kasa o yüzden performans düşük olur

Soğutma sistemi iyi olmaz sessiz olsun yeter derler dolayısıyla ısıdan dolayı performans düşer

işletim sistemi koyarlar ortalam  150 $ desen olmazsa olmaz bir şey değildir.Gereksiz de denebilir

Casper genelde anakart ı dandik kullanır.Monitörleri piyasadaki kadar kaliteli değildir.

Liste uzayabilir...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    devil_bugatti
    devil_bugatti's avatar
    Erkek

Hocam bu ürünü bizim internet cafeye almıştık gerçekten çok memnunuz pişman olmazsın alırsan

Mesafe her zaman iyidir... Ne haddini aşan olur azizim, Ne de canını sıkan...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sergum06
    sergum06's avatar
    Erkek

arkadaşlar yorumlarınıza dayanarak bilgisayarı almamaya karar verdim..bu arada bütün sistemim var kasayı değiştirmeyi düşünüyorum.

boksörler yere düştüğünde değil yerden kalkamadığında yenik sayılırlar..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

BarisYigit bunu yazdı:

Mycity bunu yazdı:

alın yawrum alın içerisinde foxcon ankart yada ne oldugu belli olmayan bi anakart 64 bit ekran kartı en dandik ne varsa kullanıyorlar zaten son kullanıcı anlamıyorum bu pc konusunda abi Casper yok profilo ulan içini açın bakın bi bakim neler varmış 

MyCity şuan piyasadaki nerdeyse hemen hemen her elektronik üründe ;

bu ipod olsun ipad olsun anakart olsun nintendo wii olsun xbox360 olsun nokia,samsung vb. diğer marka telefonlar , ürünler olsun hepsinde FOXCONN imzasını görürsün :) safi 1milyondan fazla çalışanının olduğu bi kuruluş :)

ama anakart konusunda berbatlar ayrıca web sitelerinede bakın bi grafikerleri bile yok :)

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

ZaZu bunu yazdı:

Hocam ekran kartı 2 gb dır atıyorum ama markası farklıdır.Yani sadece kaç gb olduğuna değil bit ve markasına da bakmak gerekiyor.Sen o bilgisayarı su anda kasamazsın ama belli bir süre sonra hissedersin.Çünkü hiç bir marka bilgisayar 4*4 lük olmaz.İlla bir yerlerden kırpacaklar kanlarında var :D

Toplam Hit: 4056 Toplam Mesaj: 34