Burger King'i Nereye Şikayet Ederim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

Merhaba mürid(e)ler bugün burger kingden 155 tllik hamburger aldık ( salağız o fiyata et alıp kebab yapardık) 

neyse ilk hamburgerler geldi 1 menü 5 kova boy patates ve 2 paket tavuk eksik geldi genel müdürlüğü aradık tekrardan göndericez dediler 

yaklaşık olarak 1.45 dakika bekledik biz bunlara sürekli bizi burdaki bayinize bağlayın dedik ama bağlamadılar niyetliydik herkes birbirini beklesin diye kimse yemedi

9:15 gibi kalanlarda geldi bu seferde 1 patates eksik gelmişti ve burdaki müdürlükten bizi aradılar sanki yalan söylüyomuşuz gibi eminmisiniz eksikmi diye sordular 

bizi yaklaşık 2 saat mağdur ettiler hediye olarak milkshake falan göndermelerini bekledik ama hiç bişey gelmedi son patetes için genel müdürlüğü aradık amaç patates değil konuşmaktı işte durumu anlattık bizi 2 saat mağdur ettiler ikram falanda vermediler diye ordaki çalışanda göndermeleri lazımdı falan dedi bizde son patatesin arkasına düşmedik

sorum şu biz bunları nereye şikayet edersek daha hızlı sonuç alırız ? 

biraz karmaşık ama 

Mod not. Konu yerlerine dikkat edelim.

No way out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

yemeksepetinden soyleyin, siz mekanla muhatap olmayin. yemeksepeti arayip sizin yerinize azarlayip sonra bide komisyon aliyor.

black implies white, self implies other, life implies death.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

ŞikayetVar sayfalarına baktımda iletişimleri ciddiye benziyor oraya yaz hocam.

https://www.sikayetvar.com/burger-king

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

yemeksepetinden soyleyin, siz mekanla muhatap olmayin. yemeksepeti arayip sizin yerinize azarlayip sonra bide komisyon aliyor.

hocam amaç azarlamak değil sadece o 2 saatimiz için bi özür dilense yada hediye olarak 1 litre su bile gönderseler yeterdi sorun burda son patates için aradık biz yalancıymışız gibi kamera kayıtlarını incelicez diyor biz dedik zaten patates istemiyoruz sadece bi özür istiyoruz anlıyorum diyip geçiştiriyolar 

No way out
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    nurulmac11 bunu yazdı

hocam amaç azarlamak değil sadece o 2 saatimiz için bi özür dilense yada hediye olarak 1 litre su bile gönderseler yeterdi sorun burda son patates için aradık biz yalancıymışız gibi kamera kayıtlarını incelicez diyor biz dedik zaten patates istemiyoruz sadece bi özür istiyoruz anlıyorum diyip geçiştiriyolar 

benzerini KFC de yasadik birkac yil once, yüklü bir siparişti yine 10 tane extreme menü falan dı. 

bir kaç tanesi eksik geldi, yemeksepetiyle konuşup bunlara para ödemeyeceğiz dedik ve de ödemedik

black implies white, self implies other, life implies death.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

patates deyip geçmemek lazım.

patatesin arkasına düşmedik tarzı lafları kabul etmiyorum.

kırıldım.

https://t.me/pump_upp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı

patates deyip geçmemek lazım.

patatesin arkasına düşmedik tarzı lafları kabul etmiyorum.

kırıldım.

patatesciğim 2 saat aç beklediğimiz için o 1 patatesi umursamadık :) 

patates alamayan arkadaş bizden geçindi birde bu çocuk bulunduğum ildeki başsavcının oğlu 

No way out
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emirhan-exp
    emirhan-exp's avatar
    Erkek

alo 175 e hocam hayret neden kimse söylememiş şimdiye kadar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

hocam burger'i kendi müşteri hizmetlerine şikayet edebilirsin ben siteden bi ticket oluşturdum geç döndüler ama şubenin ağzına sıçtılar.

ararsan daha hızlı çözülür..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

hocam burger'i kendi müşteri hizmetlerine şikayet edebilirsin ben siteden bi ticket oluşturdum geç döndüler ama şubenin ağzına sıçtılar.

ararsan daha hızlı çözülür..

aradım zaten hocam şikayet oluşturdum son patatesin eksik geldiğini söyledim adam bana diyorki kamera kayıtlarını inceleyip dönücez bende dedimki patatesi istemiyoruz sadece şikayet için aramıştım keşke 2 saat beklemenin karşılığı bi ikram gönderseydiniz yada bi özür dileseydiniz diye adam diyoki anlıyorum sizi 

155 tlde para verdik ve rezil olduk ilk 2 tane patates gelmişti onlarda yanlış boydu marullar çıksın demiştim onuda takmamışlardı 

No way out
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Sabah 11.00 öğlen 12.00  sipariş süresi 45 55 dk 

Öğlen 12.00 14.30 sipariş süresi 1 saat 1saat 30dk 

14.30 17.30 sipariş süresi 45 55 dk 

17.30 19.30 arası canları ne zaman isterse 1 2 saat  buluyor .daha bu saat diliminde 1.30 saaten önce gelen siparişim olamadı ve buzdolabında gelmiş kadar soğuk olur . 

Burger king sipariş konusunda sıkıntılı . 

Şikayet vara yazın  ctrl c  ctrl v   cevap yazzsınlar  maksat piçliğine .

İletişimde şikayet edin . Maksat uğraş sınlar . 

Ama bişey olacağından değil maksat rahatsız etmek olsun .

Edit NOT bu güne kadar hiç eksik bişey getirmediler .

samaccc tarafından 07/Haz/17 01:06 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 3818 Toplam Mesaj: 31
burger king şikayet