folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bursada Ev Arkadaşı

Bursada Ev Arkadaşı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

hacı hilton 11 nerde bilmiyom ama hiltonda normalde 600 kiralar gayette güzeldir evleri halı alırsın sadece eşyalarını alır yerleşirsin.

@Bonibon bursanın neresindensin sen hacı kaypak falan diyon gelince bursaya denk gelir içeriz merak etme sen dedinde ben mi içmedim : )

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bonibon
    Bonibon's avatar
    Erkek
    görükledeyim ben de :D bi iki konu açılmış ama bi toplasma olmamış son zamanlarda ondan dedim hacılar :D

om mani padme hum
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek
    Bonibon bunu yazdı
    görükledeyim ben de :D bi iki konu açılmış ama bi toplasma olmamış son zamanlarda ondan dedim hacılar :D

ben konuları görmedim hacı bu arada ben görüklede değilim. ama gelince sana ulaşırım

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolker
    tolker's avatar
    Erkek

apart araştıracağım artık yapacak birşey yok tekrar teşekkür herkese.

Toplam Hit: 1606 Toplam Mesaj: 15