folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bütün İnsanları İlgilendirir!

Bütün İnsanları İlgilendirir!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek
    hala burada yapılan onlarca tartışmada aynı şeyler söyleniyor orda ölenler çocuk ÇOCUK masum günahsız insanlar.Nasıl bir toplummuşuz ya

işte öyle
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    Türkiye cumhuriyetinin hükümeti ve ordusu birazcık delikanlıysa, israil ile tüm işbirliğini keser.bunu müslüman kardeşe yardım etmek için değil.zulüme ortak olmamak için yapmalıdır !

banane filistin'den diyenler.size söyleyecek hiçbirşey bulamıyorum...

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Filistin Değil Aynı Zulüm Japonyada Olsa Yinede Gidilir, Kardeşlerim, Dünyaıyı Daha Ne Kadar, Şeytanlar Yönetecek, Bu Şeytanlıklarına İnsanlara Çektirdiklerine Son Vermek, Dahada Önemlisi Ailelerin Dağılmaması ve Çocukların Ölmemesi için neden Gidilmesin. Gönüllü Gitmek İsteyenlerden Allah Razı Olsun.. Gitmek İsteyenleri Alkışlıyorum... :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spawm
    spawm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Bir zamanların bosna'sına ne kadar cok benzio degilmi  avrupan'ın ortasında müslüman kıyması yapıyorlar kimsenin sesi solugu cıkmıyor bide kendilerine cagdas diye geciniyorlar siz uyuyun  adamların niyeti farklı tüm dünyadan müslümanları temizliyecekler bi yerde haklısınız hatta ayet mi hadis mi bilemicem şöle der nasıl hakederseniz öyle yönetilirsiniz kısaca manası budur ama bizim orada müslüman kardesimiz sehit oluyorsa biz nasıl rahat uyuyabiliriz bir müslüman bir zulmu görünce en azından kalbiyle karsı koymalıdır bu da müslümanlıgın en alt sınırıdır

Ölümün bizi nerde bekledigi belli degil, iyisimi biz onu her yerde bekleyelim.
Toplam Hit: 2044 Toplam Mesaj: 15