folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bütün Öğretmenlerimiz Ayrımcımı?Yoksa Öğrencilerin Suçumu?

Bütün Öğretmenlerimiz Ayrımcımı?Yoksa Öğrencilerin Suçumu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hepaq
    Hepaq's avatar
    Erkek

a: evet sınavlarınızı çok zor yapıyorum düşük alın sınıfta kalmanızı istiyorum sizin gibi şerefsizler okumasın bir ton hakaret üstüne yetmedi diger hocalar orospu dedi artist dedi şimdi şikayet edildi emeklilgine 2 yıl kala sürüm sürüm sürünsün şerefisz kadın (ayrıca sınavları 6 sayfa yapar 1 ders saati)

şimdi gelde hocam bu konuya yazma daha ne diyeyim birde bölüm hocamız

hepaq işte bildigin hepaq hep-aq degil :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

benimde lisede okudugum vakitler saygıyla andıgım bikaç hocam vardı. hala da aklıma geldikçe sinirlenirim. bunnula ilgili olarakta üni profları vs falan dahil 3-5 yılda bir ögretmenleri psikolojik bir teste tabi tutacaksın.

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLYSeRo
    HoLYSeRo's avatar
    Erkek

hacı benım 38 düşen dersımı 2 yaptı hocanın bırı bıride 60  70  e 45 45 verdı :D allaha şükür ortalamayla gectım

https://open.spotify.com/playlist/23XNoEDF9D23pojmlqnUWV?si=BiCIFFwARDW4egNxtWCSNw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

Arkadaşım karşına geçip arabamı değiştiricem deyip 90 kişilik sınıftan nerdeyse 60 kişisini bırakan hocalar mı ararsın yoksa yüzünüze sanki sizin yanınızdaymışsınız gibi ben size fazla fazla puan veryrum hadi sizde biraz gayret edin deyip programlamada tek noktalı virgülü eksik diye  komple soruyu çizen hocalar mı ararsın.He bunlara şerrefsiz denmez bunlar direk oç çünkü.Adamlar üniversitede sikinin daşşağının keyfine gööre not veriyor.An.. si... çockları

_ICEMAN_
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

her konuda oldugu gibi iyisi de var kötüsü de. benim misal fiz2'den geçmem mümkün değildi. vize 70 ama final 0'lıktı resmen.

adam 60 la geçirmiş ite kaka. şimdi bu adama sövülür mü?

ha tabiki o.ç ları da var ona bişi diyemem. üniversite ortamı gerçekten berbat. karşındaki prof ise ve de bizdeki bu koyun mantığı devam ettiği sürece

hocalar araba da alır ev de alır, kimsenin sövmeye hakkı yok. Bu ülkede şerefliler de şerefsizler kadar cesur olmalı

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

Daft bunu yazdı:
    -----------------------------

her konuda oldugu gibi iyisi de var kötüsü de. benim misal fiz2'den geçmem mümkün değildi. vize 70 ama final 0'lıktı resmen.

ha tabiki o.ç ları da var ona bişi diyemem. üniversite ortamı gerçekten berbat. karşındaki prof ise ve de bizdeki bu koyun mantığı devam ettiği sürece

hocalar araba da alır ev de alır, kimsenin sövmeye hakkı yok. Bu ülkede şerefliler de şerefsizler kadar cesur olmalı

Napıcaksın peki hocam söylesene?Sınav kağıdına bakması için kurula mı göndericeksin onun gibi admların olduğu yere yoksa mhkemeye gidip dava mı açıcaksın,yapma hocam etin ne budun ne ne bok yiceksin,benim için öyle en azından

_ICEMAN_
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

Çok adi hocaların olduğu doğru fakat genelde suç öğrencidedir. Adi birkaç hoca yüzünden okul hayatımdan soğudum. Bombok geçti lise yıllarım. Lanetli gibiydim. Neyse kaldı 3 gün...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bigpower bunu yazdı:

2 puan verse direk geçiyodum , şimdi başka işim yok gidip yazın sınava giricem

-------------------

ögrencinin işi ders çalışmaktır =)

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Matchup
    Matchup's avatar
    Erkek

hallederi_55 bunu yazdı:

Daft bunu yazdı:

Napıcaksın peki hocam söylesene?Sınav kağıdına bakması için kurula mı göndericeksin onun gibi admların olduğu yere yoksa mhkemeye gidip dava mı açıcaksın,yapma hocam etin ne budun ne ne bok yiceksin,benim için öyle en azından

Hiç bişey yapamazsın dava açsan okulda adın çıkar diğer hocalardan da çakarsın. Karşıda yılların profu diğer tarafta sefil bi öğrenci baştan kaybedersin zaten . Yökü bombalasam anca rahatlarım o kadar kafam bozuk. Hatta ben bi kaç kere dilekçe verdim öğrenci işlerine sınav kağıdımın yanlış okunduğu gerekçesiyle tekrar okunmasını istedim. Birinde notum düştü diğerinde hoca atar tutar yaptı. Benim gibi efendi bi adamı devlet düşmanı yapmak üzereler, içimde çeşitli anarşist hareketerde bulunma eğilimi hissediyorum :|.

Bu herifler yüzünden Sistemin bi parçası olmaya çabalamaktan başka çaremiz yok, eleştirmemize veya doğruyu bulmak için sorgulamamıza imkan yok. Üniversitelerde herkes bitireyim devlete kapağı atayım derdinde. Hiçbir bilimsel kaygı içermiyoruz. İçermemize fırsat verilmiyor. Bölüm başkanına hocam bunu anlayamıyorum, sizin öngördüklerinizle bizimkiler çok farklı diyerek girişeceğin bir cümlenin sonu "çık dışarı"yla bitebilir yüksek ihtimal. Zaten böyle bir düzenden yetişmiş öğretim görevlilerinin çoğunluğuda işinin hakkını veremiyor. Benim hocamdan daha iyi istatistik bilen arkadaşım var yahu, yard doç ünvanı olan insan elinde kağıt olmadan konu anlatamıyor.

Yeni üniversiteler açıp gelişiyoruz diyerek kendimizi tatmin etmeyelim daha fazla. Belli üniversiteler harici dünyanın çok gerisinde Türkiye eğitim sistemi. Öğretmen öğrenci ilişkisi değil öğretmen müşteri ilişkisine dönmüş durumda olay.

Bulduğumuzu sanmaktan ziyade , umduğumuzu aramaktayız.
Toplam Hit: 4178 Toplam Mesaj: 40