Büyü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    areneda cıkmıstı buyucu kadın bırsey okuyor.. 40  50 ytl para alıodu nuska mı bırsey daha verıodu & ve altında bmw x5 arabası vardı.) abı demekkı turkıye fakir bir ülke degılmış.) aptal ssaptal seylere para verıliorsa. ve mıllet gun alıyorlardı.) haftalara gun verılıyordu okunmak ıcın:d allahım yarabbım sen sabır ver..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TRTC34
    TRTC34's avatar
    Erkek

Buyu yapmasini bilen varsa bana pm sallasin cok guzel bir is var Define olayi her sey hazir sadece nefesi kuvvetli bir MURID lazim nerden baksan 200-300 kg altin alabiliriz..

Ayrica is Turkiyede temizz ortam..

Chicagoan TRTC34
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

HolySeclorum bunu yazdı:
    -----------------------------
    Başıma hiç böyle bişey gelmedi bu yaşıma kadar :| Büyüyü tam olarak açıklayacak olan varmı? Tam olarak mantığı nedir vs..
    Ben Açıkliyim, Hoş Sanırım İnançlarına ters ama Hakkı olan bir yorumla Anlatiyim.

Şimdi, Allah İnsanı En Mükemmel olarak yarattığını Bildirmektedir, Kuran da da Önceki Kitaplarda da, Gel gelelim, Kendinden bazı özellikler kattığı hakkında da Büyük Din adamlarının Açıklamaları Hadisleri vardır. Buda Şunu İzah etmektedirki, İnsan Kısıtlı Bir yaratma Gücüne Sahiptir Fikre Sahiptir, Bundan dolayı Gözle Görülmeyen Bilimin Açıklama getiremediği Yada Getiremeyeceği Bazı Konularda İlim Almış Kişiler Bu Kozmik Enerjileri Kontrol edebilme yetisi kazanabilmektedirler. İşte Büyünün Açıklaması.

Kısacazı ben buna Simya derim. Cansıza etki etme gücü yoktur Ancak, Canlıları etki altına alma Olaylarının Tamamını kapsar.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    TRTC34 bunu yazdı:

Buyu yapmasini bilen varsa bana pm sallasin cok guzel bir is var Define olayi her sey hazir sadece nefesi kuvvetli bir MURID lazim nerden baksan 200-300 kg altin alabiliriz..

Teklifine Açığım. :) Pm den Msn yaz ekliyim. Artı bu konularda deneyimliyimdir.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

şimdi bi kere şuna açıklık getireyim

1 peygamber efendimiz evet bir insandı fakat allah onu güzel sıfatlarla donatmıştır ve kaideye değer günahlar işlememesi için onu koruyup kollamıştır bu peygamber olmadan önceki zamanlarındada geçerlidir
    ayrıca peygamber efendimizede büyü yapılmıştır doğru fakat o ihlas suresini okuyup bu büyüden kurtulmuştur burdanda değerli bir bilgi ediniyoruz ayriyeten evet büyü vardır
    maddeyle sözle yada cinleri kullanarak fakat eğer siz samimi bir kulsanız allah sizide koruyacaktır en basiti namaz kılan biri iseniz ayetel kürsiyi okuyorsunuz demektir ve diğer sureleride dolayısı ile sizler zaten manevi bir kalkan altındasınız ha madden neler yapıla bilir bazı insanlara etki eden bazı maddeler vardır misal katran gibi yada havaya karışın diğer doğal zehirler gibi unutmayınki büyücülerde birer kimyagerdir ve bundan dolayı bunları çok iyi bilmektedirler daha ayrıntıya girmiyim anladınız siz onu :D  

tahribat.com a can feda
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Feryad
    Feryad's avatar
    Erkek
    TRTC34 bunu yazdı:

Derdin; Cinler'se Pm'ye Gerke Yok....

Gelirim Ben...

Ha Derdin; Büyüyleyse ona Gelemem Kösüle Galma...

Gelirim; Ama Altın Vs. Çıkmaz'sa Seni Gömer Geri Dönerim Bunuda Göze Alasın :)

Şakam Yokdur Bilesin, Aldanmayasın Gülüşüme.. Gülerken Isırırım... 

( Dilimin Kemiği Yokki Kırasınız Her Yöne Döner )
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Feryad
    Feryad's avatar
    Erkek

iki kere geldi ( Adminler İş Size Düştü Gene ) 

( Dilimin Kemiği Yokki Kırasınız Her Yöne Döner )
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

Kenz'ül - Havas / Gizli İlimler Hazinesi 2 Cilt Tk (1-2/3-4)
    4 Kitap Seyyid Süleyman else- Hüyni

İlgilenen varsa bende mevcut :|

Pm den ulaşın..

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kotusirine
    kotusirine's avatar
    Dişi
    cold-m4 bunu yazdı:

online oyunlarda hile yapmak nasıl yasaksa, büyü de dinimizde yasak :)

çünkü kuralları ihlal ederek normalde yapamayacağın şeyleri yapıosun, bu konuda detaylı bilgileri satanistlerden alabilirsin , ama tavsiye etmem :) 

Katılıyorum dinimizcede yasak olduğunu bilmeniz lazım bazı şeyleri öğrenmemek lazım(:

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek
    kotusirine bunu yazdı:
    cold-m4 bunu yazdı:

online oyunlarda hile yapmak nasıl yasaksa, büyü de dinimizde yasak :)

çünkü kuralları ihlal ederek normalde yapamayacağın şeyleri yapıosun, bu konuda detaylı bilgileri satanistlerden alabilirsin , ama tavsiye etmem :) 

Katılıyorum dinimizcede yasak olduğunu bilmeniz lazım bazı şeyleri öğrenmemek lazım(:

bir nevi hackerlik :)  teorik olarak:)

Dur be kadınnnn....
Toplam Hit: 5984 Toplam Mesaj: 31